Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

jz morem pojamrat da ho?em it prejle na motor in ugotovim da mi ga je nekdo htel pono? ukradit... mam klu?avnico ko gre na disk in je vela skraspana, zjebana, disk zadaj zvit,... upam da ni ?eljust kje zvita... kriza v glavnem... sm se skor razjoku ko sm to vido... :(<_<

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

o?itno so bili spet đankiji na pohodu :(

 

o?itno... jutri grem po nov disk pa plo??ice in ga bom dal novga spredaj... zadnjega zvitga bom pa z sprednim setom dika in plo??ic nadomestil...

upam da je sam to... ker pol sm poceni skos pr?u... ?e je pa ?e ?eljust kje zvika al pa celo blok pa tk ne vem ka naj...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans nam ra?unalni?ka aplikacija ne dela (celi SLO), pa bi rad delu, tko da bedna scena :P

 

v?eraj vam je delala ?

al mate ?e 2. dan dopusta ?

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e u sredo je za?el zajebavat (mel sem takrat sicer dopust), potem u?eri je bla absolutna 0 in so nas 2 urci prej dam spustli (brez ?arunalnika nima? kej po?et pri na?mu delu), dans pa se ?e ne ve kako to?no bo! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e u sredo je za?el zajebavat (mel sem takrat sicer dopust), potem u?eri je bla absolutna 0 in so nas 2 urci prej dam spustli (brez ?arunalnika nima? kej po?et pri na?mu delu), dans pa se ?e ne ve kako to?no bo! :P

 

ti si tudi na COVL, pa to?

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne mi smo ostal na Miklo?i?evi! :)

 

aja, eh... itak... saj zdaj vam dela ?e od desetih baje :)

 

mam veze v MS :blush:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja zdej neki (?ist po?as) miga!

 

Pol je fajn ?e ma? veze, se te potencialni dol?niki bojijo - kokr jz ka?! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bom pa aml pojambru za v petek popoldne

 

dva dni bomo brez Lojza... katastrofa vam re?em

 

 

cel petek dopoldne sem se re?al k pe?en ma?ek, da sem se ?e za?vical full, zdej sem pa malo ?alostan :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tojota mi po treh cilindrih laufa, jebemumatr!!! :(

 

Sem pa u?eri popoldne lih za glih ?e re?u motor pred "kuhno", pol pa doliv 2 do 3 l vode v hladilnik, bemumast, no zdej pa je kar je, bojim se samo kake dihtunge na glavi, ker mi je ?udn da mi tko pridno zgineva hladilna teko?ina! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo - bo?anski razplet, voz kuha na polno, dihtunga na glavi je ?la po gobe, sledi menjava motorja! :(

 

Pi?kumari?ku, bemumilomater, jebemti sunca, kok jz nimam sre?e s toto plinsko Celico, to je pa za znoret, kej tacga pa ?e pr nobeni koreti nism do?ivu (pazte to, vozm prov lepo, kar se ti?e priganjanja motorja)! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo - bo?anski razplet, voz kuha na polno...

Sezona za take zadeve. <_< Prijatelju se je zlomila priklju?ek na kilerju kamor se na?raufa cev za vodo in je voda ?la ven, motor (oziroma kar olje) pa zakuhal. Meni na SXu je termostat za?tekal, nisem pa ziher, ?e je zdaj ?e vse OK. Pa ?e za enega vem, da mu je kiler spustil. <_<
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Le kaj je cesta kriva, ?e je voznik zaspal :ne vem: res ne ?tekam te tvoje izjave.

 

To?no tako, a na avtocest pa lahko zaspis in ubijas?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah Boss, tistole ko tenstajo unih fakin 15km, ki jih bo verjetno ?e kar nekaj oseb pla?alo z najvi?jo ceno! :(

 

?e zadrema? na AC, se praviloma kon?a z malo obrajsanim avtom (te hitro predrami - predvidevam), pa noben ti nasproti ne vozi, bemumatr! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah Boss, tistole ko tenstajo unih fakin 15km, ki jih bo verjetno ?e kar nekaj oseb pla?alo z najvi?jo ceno! :(

 

?e zadrema? na AC, se praviloma kon?a z malo obrajsanim avtom (te hitro predrami - predvidevam), pa noben ti nasproti ne vozi, bemumatr! :blush:

 

?e zna? v spanju ti desno, v levo pa naredi? 3x ve?jo ?talo in nalete.........

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No zdej smo pa? pri teoreti?ni razpravi, kaj bi blo v danih okoli??inah itak ne bomo nikol vedli!

 

Dejstvo je da je ta odsek ceste sramota na kvadrat (to lahko potrdi Labi, ko po celi Jugi (ajd do Kosova) ne najde bolj zanikrne ceste kot je omenjena)!!! :angry:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.