Skoči na vsebino

mazda 3 na avto.net


mazda3fan

Priporočeno sporočilo

Zdravo!

 

Sem nov na tem forumu, sicer pa ga spremljam ?e nekaj ?asa. Na splo?no sem odlo?en, da kupim Mazdo 3. Nekako vsaj po pri?evanju vseh prijateljev, lastnikov, ki jo imajo so zelo zadovoljni. Tako mi ne preostane drugega, kot da se odlo?im za nakup. Stvar pa je slede?a. Moje ?elje so malce utopi?ne, a vendar sem na?el avtomobil, ki bi morda ustrezal, rad pa bi sli?al ?e va?e mnenje in izku?nje. Moje sanje so slede?e: Mazda 3, 16TD 110KM, letnik 2005, ?rne barve, do 100.000 km, vsaj TE oprema, cena do 10.000 eur. Vem, da sem zahteven, a to je moj optimum. Teh avtomobilov je zares malo, a vendar se trenutno prodaja tole: http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=2397981

 

Kdo pozna ta avtomobil, kak?ne so izku?nje s trgovcem in na kaj biti pozoren? Je realno mo?no, da je avtomobil dobro ohranjen in ali je sploh realno mo?no, da ima avto zares tak?no ?tevilo km?

 

Hvala za vse odgovore in izku?nje...

 

LP, super ste!

 

Andra?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo!

 

Sem nov na tem forumu, sicer pa ga spremljam ?e nekaj ?asa. Na splo?no sem odlo?en, da kupim Mazdo 3. Nekako vsaj po pri?evanju vseh prijateljev, lastnikov, ki jo imajo so zelo zadovoljni. Tako mi ne preostane drugega, kot da se odlo?im za nakup. Stvar pa je slede?a. Moje ?elje so malce utopi?ne, a vendar sem na?el avtomobil, ki bi morda ustrezal, rad pa bi sli?al ?e va?e mnenje in izku?nje. Moje sanje so slede?e: Mazda 3, 16TD 110KM, letnik 2005, ?rne barve, do 100.000 km, vsaj TE oprema, cena do 10.000 eur. Vem, da sem zahteven, a to je moj optimum. Teh avtomobilov je zares malo, a vendar se trenutno prodaja tole: http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=2397981

 

Kdo pozna ta avtomobil, kak?ne so izku?nje s trgovcem in na kaj biti pozoren? Je realno mo?no, da je avtomobil dobro ohranjen in ali je sploh realno mo?no, da ima avto zares tak?no ?tevilo km?

 

Hvala za vse odgovore in izku?nje...

 

LP, super ste!

 

Andra?

 

 

PO

 

 

PO MOJEM MA TALE MA?INCA KR NEKAJ VE? KM. KOT JE NAPISANO.

TO JE ZGOLJ MOJE MNENJE. DRUGA?E PA STVAR DOBRO PREVERI.

 

LP

BO?TJAN

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Wrong-ra?unalnik ne poka?e realnih kilometrov.Vsaj pri Mazdi ne. ;)

 

 

?e je bila servisirana na uradnem servisu, kar seveda pri?akuje? od njega, potem se lahko na kateremkoli servisu ustavi? z VIN ?tevilko mazde, pa ti bodo preverili koliko km je imela ob zadnjem obisku delavnic. Potem pa si glede na dotedanjo statistiko letne kilometrino pribli?no zra?unaj koliko bi jih morala imeti sedaj. Seveda pa je takoj jasno, ?e ti re?ejo da je imela ob zadnjem servisu 110k km, sedaj pa jih ima recimo 65k.

 

 

lp, Ale?.

mazda_banner.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.