Skoči na vsebino

AVTOPLIN


sanjam

Priporočeno sporočilo

Welcome to the club

 

A ti je Primoz kaj stelal tisto edino nastavitev 15-25%?

 

Zanima me ce ti kaj vrze ven ko uporabis 260 konjev. :bravo:

 

a ve? da nimam pojma... 2x so mi menjali ECU pa software, da dela (kot ka?e) kot treba.

 

Malo sem probaval pa se mi ni zdelo, da bi se kaj poznalo pri mo?i. Primo? pravi, da itak ob vrhuncih tudi bencin zraven not ?prica...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 505
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

a ve? da nimam pojma... 2x so mi menjali ECU pa software, da dela (kot ka?e) kot treba.

 

Malo sem probaval pa se mi ni zdelo, da bi se kaj poznalo pri mo?i. Primo? pravi, da itak ob vrhuncih tudi bencin zraven not ?prica...

 

a ti si tisti z novim firmwareom na CX7 :bravo:

bencin sprica not vedno - vsak 14 ?pric in s tem ma?e ma?ino.

 

Mi2 z ajvarjem sva se igrala mal s to EDINO nastavitvijo, ker je sistem delan SAMO za CX7. In avtonomija mi je zrastla na 500+km samo plina, vrze ven po 500km, benz trenutno 1700km (trenutno ker ko je hladen dalj casa vozi na benz) - to bo webasto popravil :)

 

Mislim da je ?as za eno sre?anje plina?ev.......uporabnik PrimusG bo pa sponzor :dudek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

Mislim da je ?as za eno sre?anje plina?ev.......uporabnik PrimusG bo pa sponzor :dudek:

 

:bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po novem tudi moja mazda laufa na plin :D:D

 

 

 

Zadevo so pri Sigasu profesionalno zmontirali :bravo: avto hitro preklopi na plin in dela brez problemov vse do rde?eg polja. Na mo?i se ne pozna skoraj ni?, poraba pa je bila prvi tank okol 9,6 l plina, kar se mi zdi povsem normalno :ouje:

 

 

 

Do sedaj jih lahko samo pohvalim ker res vse dela kot mora.

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

<_< jebo vas plin,benzin pa gasa,te pa si kupte 1.0 motore ce vas poraba moti :harhar:

 

He he - kot prvo ce kupujes avto vreden vec kot 20.000? NE GLEDAS porabe! Upam da je razumljivo.....vsaj jaz nisem, me je pa enostaven izra?un prepri?al da zakaj ne pri?param ?e lahko :bravo:

 

Po novem tudi moja mazda laufa na plin :D:D

Zadevo so pri Sigasu profesionalno zmontirali :bravo: avto hitro preklopi na plin in dela brez problemov vse do rde?eg polja. Na mo?i se ne pozna skoraj ni?, poraba pa je bila prvi tank okol 9,6 l plina, kar se mi zdi povsem normalno :ouje:

Do sedaj jih lahko samo pohvalim ker res vse dela kot mora.

 

lp

 

Madona kaj je to ratalo - pa samo CX7 smo prvo v SLO probal :dudek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje AGIP LPG :ljubezen:

 

Avto vle?e neprimerno lep?e, ma?ina ti?ja in gladka.....ne morem verjet, avtonomija velika - ?e ne vem ker ni zmanjkalo od Dunaja do Prage - sem ?e na 3h lu?kah :ne vem:

 

A mamo res gnoj pri nas :whatever:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mimogrede, a so nastavki za tankat plin enaki povsod? Najbolj me zanima Hrva?ka pa Avstrija..

 

DA! Je standard, samo sistem tankanja je druga?, ni ti treba izgubiti roke, imajo bolj pametne zadeve - ro?ko na preklop ali stikalo.

 

Pa ?e to v AUT in HR ti tankajo sami - avstijec prileti ven _NEIN NEIN, zie must nich alein tanken.........ko mas ti not ze 30L :)

 

P.S: Pazi da v Avstriji ne zavijes na pumpo z ERDGAS - to je popolnoma drugo, njihov sistem za avte.

 

V avstriji zaradi tega ni veliko pump, samo AGIP se sedaj sele posodablja, na agip.si imas iskalec, izberes avstijo in LPG (pa nek bliznji kraj) kamor gres

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

<_< jebo vas plin,benzin pa gasa,te pa si kupte 1.0 motore ce vas poraba moti :harhar:

 

Majstr 1X bo? sigurno na na?i poti.

 

Lej avto ima ?e vedno 166 konjev samo porabi manj 5 litrov(prera?unano v ?), ne smrdi in je ?e ekolo?ki.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e jebach si k tanka? tam k skor noben ne :ouje: folk pa debel gleda ?zmeden?

 

V ka?nem smislu, js mam za tankat tam kot benz, samo en nastavek pr?raufam vmes, je pa res da ?e nikol ni blo gu?ve na to?ilnem mestu za LPG. :D

Pomoje bolj ?udno tao da slonim na to?ilni avtomat kot bi bil nabasan in ne morem sam stat. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja Ajvar, al pa kok se folk ustra?, ko za?ne ma?inerija "nabijat" plin pod pritistkom, pa je to fajn ropot - zadnji? se je ena ?enska, ko je u bli?in Klijota tankala, skor podelala u gate! <_<:hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to?no to sem imel v mislih

se ti to pogosto dogaja :P

joke ;)

 

cca 1X na 10 dni. :ne vem:

Sam na blagajni pa ostali debelo gledajo :danzoman: .

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najboljs je ko odklopis in se zakadi in nardi P????, tud vsi stran letijo ko prtegnjeni..... :bravo:

 

Men se je pa ze v Kranju zgodil, kjer imajo 8povsod ne tle) tako butasto postavljen plin med dve to?ilni mesti, in se seveda butlji zapeljejo na zunanjo ceprav je notranja frej - in mu recem se lahko prosim do naslednje notri zapeljete, jaz imam plin - ja sej plin pa zadaj prodajajjo a ni tko (bombe je mislu....)

 

Sam res a ste opazili da folk nima pojma o toleranci, smislu za druge itd....ustavi se na prvem to?ilnem mestu, pa tudi ce sta 2 pred njim frej....zadi pa ?akamo ko budale, najdejo se pa se pametnjakovici ki te napizdevajo ce gres mimo njih na prostega pred njim...

majke mi

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jure, ma? prov, bemumatr, a se je tok te?ko 3m naprej sparkirat (eni pa? ne vidjo dlje od svojga nosu)! :whatever::ninja:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.