Skoči na vsebino

DPF


cimbalca

Priporočeno sporočilo

mene pa nekej zanima,ko sem sedaj prsu iz kranja po ogledu filma,mi je na avtocesti zacela utripati DPF lucka?kaj morem narediti?

 

hvala vsem

 

Poglej olje-koli?ino, pol ap na AC samo s 3-4 prestavi in gasa.

Sam k M servisu ne hodi, karkoli drugega bo? nardu bo ok. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 191
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

?ivjo,

?e lu?ka utripa ni variante, da bo? sam re?u zadevo.

?e gori potem se obnesejo prej napisane zadeve.

 

Utripanje pomeni, da avto ni sposoben sam o?istit pdf-ja.

 

Men se je to zgodilo 2-3 mesece nazaj, pa sem mogu peljat na servis. Tam so spro?ili ro?no regeneracijo in skuril XXl nafte. Sedaj je vredu, bomo vidli kolk ?asa.

 

Lp,

Igor

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Drek....sam ice a si vozil relacijo al stop n go varianto?

 

Tale DPF je jeba madona no.

 

Po moje je bil tak scenarij... Ko je ugasnu avto se je regeneracija ?ele za?ela pol je mel pa 3-4 kratke vo?nje zapored, kjer se regeneracija ni nadaljevala saj se mora avto ogreti in se je zadeva rahlo zabasala.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

peljal na servis in so mi resli zadevo..tko da gremo naprej..ja cel teden sem imel bolj kratke voznje..in pomojem je bla ta napaka..problem je v tem da imam do kranja cca 18 km avto rabi vsaj 10km da se fajn ogreje in glih ko se zacne regeneracija js sem ze na cilj...

 

uglavnem zadeva je resena...

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja Mocnik..js sem zadovoljen z njimi nisem imel nikakrsnih problemov..tko da ja..ce pa bom kj posumil jim bom takoj svoje povedal ane..

 

Ni? se jih ne prime, ?efov mislim.

Mehaniki so ok, samo jim ?efi ne pustijo delat tako kot je treba.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js sem zadovoljen z njimi,z sefom Marjanom sem v dobrih odnosih sefica mi je nekej nazadnje tezila zaradi nadomestneg avto da je treba placat..pa sem jim reku da niti pod razno jim ne placam ker se mi je zdelo neumno, glede na to da pri njih sem kupu avto in pri njih servisiram skoraj 3x na let..pa sem na koncu js zmagal,aja pa se spredej sem dal zavesice in so mi racunal sam to montaza gratis... :bravo::bravo:

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa zanima kaj je nek ?uden zvok - ali se je spro?ila regeneracija? Stal sem na semaforju in je motor avta za?el nekako druga?e ropotati, kot da bi ga obremenil (recimo z zelo velikim porabnikom elektrike podobno zaropota, ?e npr s kabli v?iga? drug avto). Obrati so se spremenili morda le za malenkost (kot bi kazalec e trznil) ali je to regeneracija al kaj je ta zvok? Morda je bil celo ventilator... kaj pa vem...

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je ventilator, posebej ?e ima? vklopljeno klimo se pozna.

Meni se vidi tudi med vo?jo v lu?eh. ?e sem zlo pozorn v?asih vidim za kratek ?as manj?o svetilnost, vendar se takoj vrne v normalno stanje.

Ventilator stalno vklaplja in izklaplja (intervlano na nekaj sekund).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je ventilator, posebej ?e ima? vklopljeno klimo se pozna.

Meni se vidi tudi med vo?jo v lu?eh. ?e sem zlo pozorn v?asih vidim za kratek ?as manj?o svetilnost, vendar se takoj vrne v normalno stanje.

Ventilator stalno vklaplja in izklaplja (intervlano na nekaj sekund).

 

Nove mazde imajo ?e se ne motim sklopko za vklop in NE SME vplivat....(lahko se motim), tudi ce vklopi ventilator ne sme se tako opaziti. Pri regeneraciji se dvignejo obrati in zadaj je ponavadi malo modrega dima (v petki je blo tko)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se pozna to vklapljanje ventilatorja - najla?je je to sprobat tako, da pa? klimo ugasne?...

 

Druga? pa vsaj pri novih ?estkah ni nobenega pove?anja obratov v prostem teku ko deluje DPF in tudi nobenega dima ni zadaj..

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.