Skoči na vsebino

Nakup Mazde 6 limuzina (5-vrat)


Andriy

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni.

 

Bil sem ?e ?isto prepri?an v to da bom kupil Mazdo 6 limuzina 5-vrat (prej?nji model), vse na tem avtu mi je v?e? ter zadovoljuje mojim potrebam.

 

Od nakupa me odvra?a to rjavenje karoserije :angry: , dve sem si ogledal in pri obeh na?el probleme s karoserijo, obe sta bili letnik 2004.

 

?e nekaj slikc:

http://www.mazda-si.net/index.php?act=Atta...ost&id=9070

http://www.mazda-si.net/index.php?act=Atta...ost&id=9071

http://www.mazda-si.net/index.php?act=Atta...ost&id=9073

http://www.mazda-si.net/index.php?act=Atta...ost&id=9074

 

Sedaj mi prosil vse ki vedo kako je z uveljavljanjem garancije na poobla??enem servisu glede karoserije, ali mora biti avto redno servisiran ali ne da lahko uveljavlja? garancijo.

 

Zanima me tudi kako se to razlikuje od letnika izdelave ali so novej?i modeli bolj?i glede tega ali ne?

 

Za odgovore ?e vnaprej hvala.

 

LP

Andriy

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni.

 

Bil sem ?e ?isto prepri?an v to da bom kupil Mazdo 6 limuzina 5-vrat (prej?nji model), vse na tem avtu mi je v?e? ter zadovoljuje mojim potrebam.

 

Od nakupa me odvra?a to rjavenje karoserije :angry: , dve sem si ogledal in pri obeh na?el probleme s karoserijo, obe sta bili letnik 2004.

 

?e nekaj slikc:

http://www.mazda-si.net/index.php?act=Atta...ost&id=9070

http://www.mazda-si.net/index.php?act=Atta...ost&id=9071

http://www.mazda-si.net/index.php?act=Atta...ost&id=9073

http://www.mazda-si.net/index.php?act=Atta...ost&id=9074

 

Sedaj mi prosil vse ki vedo kako je z uveljavljanjem garancije na poobla??enem servisu glede karoserije, ali mora biti avto redno servisiran ali ne da lahko uveljavlja? garancijo.

 

Zanima me tudi kako se to razlikuje od letnika izdelave ali so novej?i modeli bolj?i glede tega ali ne?

 

Za odgovore ?e vnaprej hvala.

 

LP

Andriy

 

 

Ma dobro,kaj je to na slikah?? ?zmeden?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Pozdravljeni

 

Da ne bom odpiral nove teme bom pisal kar pod tole.

 

?e vedno kupujem Mazdo 6 (limuzina 5 vrat) :)

 

Sem bil ?e skoraj odlo?en da bo to z dizelskim motorjem sedaj sem pa spet pred dilemo.

 

Bencinski motor:

+ cenej?e vzdr?evanje (nima turbine)

+ veriga

+ manj?a mo?nost da so kilometri prevrteni (kdor je delal kilometre je verjetno vzel dizla)

- poraba

 

 

Dizelski motor:

+ poraba

- zobati jermen

- od letnika 2005 naprej problemi z DPF filtrom

- dra?ji stro?ki vzdr?evanja (bosch pumpa)

- ve?ja mo?nost da so kilometri prevrteni (npr. avto vozen na dolgih relacijah)

 

Kolik?na je povpre?na poraba pri bencinarju ter dizlu (povpre?je, se pravi da ne vozi? kot pol? oz. ne ti??i? do podna)

 

Prosim povejte svoje mnenje o izbiri motorja, na leto delam od 25-30.000 km.

 

Za odgovore ?e vnaprej hvala.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri isto mo?nih motorjih je pri enakih pogojih vo?nje razlika med bencinarjem in dieslom od 1,5 litra do 2 litra na 100km.

 

Pri teh kilometrih, ki jih dela? letno se ?e spla?a premisliti.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Sicer ne vem ni? o tem avtu sam glede na opremo je to oprema Evolution II z MP3 playerjem, ki je bistveno vi?ja od te, ki jo imajo navedeno v naslovu oglasa. Tako, da vsaj kar se ti?e opreme je tole zelo lep nakup

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je... CE oprema je ponavadi tista najbolj oskubljena... in se v TE opremi pomoje ni bilo zraven xenonskih zarometov ter mp3 CD predvajalnika... vsaj ne v slovenskih paketih opreme...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je... CE oprema je ponavadi tista najbolj oskubljena... in se v TE opremi pomoje ni bilo zraven xenonskih zarometov ter mp3 CD predvajalnika... vsaj ne v slovenskih paketih opreme...

 

Niti CE niti TE ni imel xenona, predvajalnik je pa imel pa? tak?en, kakr?nega si je kdo dokupil. CE oprema ni vsebovala tempomata, tale na sliki ga pa ima. Preveri, ?e je poreklo res slovensko, mo?no pa, da je stopnja opreme po pomoti zapisana kot CE.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem poklical in preveril kak?na je situacija. Situacija je slede?a: avto ima trenutno lastnik (po tablici iz obmo?ja Logatec), kateri je pri njih naro?il novega pasata in bo dal mazdo v ra?un.

 

P.S. Glede oznake na avtonetu so se zmotili oznaka je tak?na kot je napisal Boss

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S ?estke na pasata ?zmeden? Ta mora bit pa res nor :D

 

On gre iz ene xy znamke na premium :D , al pa mu je delala tolk mal problemov da ima vi?ka dnarja in je naredu kar pa? je.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?akte pubeci, hehe Passat (LjudskiVoz) pa premijska znamka! <_<:P

 

Sicer pa se spomnem piva Union Premium - ogabno za pit! :blush::hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdrvljeni.

 

No kon?no sem kupil dolgo napovedovano, dolgo pri?akovano mazdo 6 :D

 

P.S. Zdaj jo moram samo ?e malo spucat pa slikat, nato pa predstavit v Galeriji.

 

 

Good job,.... no kar predstavi jo v Galeriji... :bravo:

 

 

LP David

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam ?e prvo vpra?anje kot novi lastnik 6-ke. Kako dam ven sovoznikov sede? oz. ga sploh lahko dam, ali mi bo potem kaj resetiralo ko bom odklopil airbage ter gretje.

 

Prosim napi?ite mi postopek kako naj to naredim ?e seveda sploh lahko.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Use j to fajn pa krasn, sam men tuki neki ni čist jasn. Mrbit zato k sm kmet an s hribu doma... Al pei zato k je pozna ura...   Ko je Orban začel postavljati ograjo, so šli vsi v luft. Pred volitvam so vsi strašili, da se Janša zgleduje po Orbanu in da bo tudi on postavil ograjo in bomo zarešetkani... Potem je Cerar začel postavljati ograjo, pa je nekako šlo skozi...  Nato je Golob začel umikati ograjo in nihče ni protestiral. Vsi pa imate toliko za povedat čez ilegalce, ki zdaj toliko lažje prehajajo mejo... In zdaj se zdi, kot da so Avstrijci in Italijani krivi za napačne odločitve naše vlade oz. za napačne odločitve Slovencev na volitvah... In zdi se, da so severni in zahodni sosedje krivi, ker nas povezujejo z Balkanom, kamor smo sami prodali paradne konje našega gospodarstva... In zdaj so oni tisti tagrdi, ki bi Schengensko mejo potegnili severno in zahodno od Slovenije in nas tako priključili k Balkanu. Da bi pa naši politiki od Hrvaške zahtevali čuvanje Schengenske meje, pa nikomur niti na misel ne pride. Da bi naši politiki Hrvatom zagrozili, da bodo spet uvedli Schengensko mejo na meji med Slovenijo in Hrvaško, pa nikomur niti na misel ne pride. Da bi pa naši politiki še podaljšali ograjo od meje z Madžarsko do Jadrana in naj imajo Hrvati ilegalce, če ne znajo čuvat Schengenske meje, pa nikomur niti na misel ne pride.   Mah, kaj, itak bo na koncu Janša kriv za vse. Kot vedno...
    • Seveda so dragi, posledično pa ravno zaradi visokih cen novih vozil, ki so napihnjene ravno zaradi forsiranja električnih, ki se z visoko ceno nikakor ne morejo uveljavit pri večjem številu kupcev....  Za enako ceno bi se pa lahko prodalo več električnih vozil le več polnilnic še rabimo in 30% večjo kapaciteto baterije in bi se mogoče izšlo..... 🤔
    • Pushing, lizing, krediti... 
    • Tako kot si napisal, CX5 s polno opremo je cca. 47k, nova M6 v npr. PHEV verziji bi bila sigurno čez 50k, glede na to da se CX60 povzpne do 65k. Adijo cena. Tudi sam si je kot zaprišeni oboževalec ne bi kupil za ta denar, edino o rabljeni bi lahko razmišljal.
    • U ja, še mal pa boš tudi ti na Krku nogice namakal 😂
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.