Skoči na vsebino

Opomnik


jures

Priporočeno sporočilo

Bi moral sirius povedat. Na njihovi strani je metabond megasel. Samo ne vem, pi?e da je to dodatek za izbolj?anje goriva. Jaz to smatram kot, da vsak tank dodaja? notri. To se mi ravno ne da. Bi pa enkrat en tank dodal nekaj za ?i??enje..

 

Potem je za tebe bolj?a varianta kak enkratni aditiv za ?i??enje.

 

Ta, ki ga omenja? je ve?namenski. Izbolj?uje izgorevanje, ?isti in tudi ma?e. Deluje na dolgi rok, predvsem kot preventiva, lahko pa do neke mere tudi kot kurativa.

O tem je LabiGT nekaj omenjal. On ima ?e te?ave z enim injektorjem. Po nekaj 1000 km do Amsterdama in nazaj je navedel, da se mu zdi, da injektor ne tol?e ve? kakor prej.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 121
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Prej bi rekel, da je makedonski dizel ne kompatbilen s sodobnimi injektorji in mu noben dodatek ne pomega.

Kaj pomaga, da tanka? za 0,75? po litru, ?e potem mora? kupiti nov injektror za 500? po kosu.

 

Drugi? dodaj pol litra dvotaktola na tank in mogo?e bo pomagalo.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prej bi rekel, da je makedonski dizel ne kompatbilen s sodobnimi injektorji in mu noben dodatek ne pomega.

Kaj pomaga, da tanka? za 0,75? po litru, ?e potem mora? kupiti nov injektror za 500? po kosu.

 

Drugi? dodaj pol litra dvotaktola na tank in mogo?e bo pomagalo.

 

ne drugic bom probal, kot 95% teh 213.000km prevozenih, se izogibat mk dizlu...sam kaj, ko tokrat nisem mel nobene druge alternative

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes preveril nivo olja po menjavi podlo?k.

Po 3000 prevo?enih kilometrih je nivo ?e vedno pri vrhu (mogo?e ga je "popilo" kak dcl,kar je po mojem

?isto nomalna poraba).

Mislim,da sem zadevo re?il. :bravo:

Moram pa vseeno vsaj vsak teden preverjat nivo.Siguro je sigurno. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e kdo nakupuje karkol prodajajo v Merkurju, se mu zelo spla?a v PONEDELJEK, 28.9.2009, sm iz zanesljivih virov izvedu da imajo ta dan akcijo IZBERI SVOJ POPUST, kar pomeni, da na blagajni iz?reba? popust, v razponu od 5 do 90%, kokr ma? pa? sre?e! :jezicek::danzoman:

 

 

Problem je, ker je to sistem sreck... in ne poznam nobenega, ki bi dobil na srecki kaksen vecji popust... Na zacetku je bilo bolj loterijsko... ker so imeli res neko kolo, ki si ga zavrtel... Sedaj pac enostavno ne dajo v obtok unih sreck z vec kot 20% ali 30% popusta :) ... Ali pa daj eno tako srecko na vse poslovalnice, kjer je popust :bravo:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 leti kasneje...

H?erka me stalno spra?uje: 'ati, kdaj bo sneg?' ne vem kaj ji nej re?m, pa da vidmo zdj! <_<

 

ok apeliram na ?rni humor................zapri jo v skrinjo! :harhar:

 

Kupi sne?ni top in ekola drekola sneg leti po dvori??u ;)

 

jaz pa bi ji rekel da v pu??avi tudi ni snega pa se tamkaj?ni otroci ni? ne bunijo!

ali pa da je doba ko je bo?i?ek se vozil s sankami mimo.....

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Kupi sne?ni top in ekola drekola sneg leti po dvori??u ;)

 

 

Ne rabi? topa - vzame? ?trajfiks/wap nastavi? na pr?enje, po?aka?, da je temperatura pod -5°C in si dela? sneg po ?elji kar doma.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadnji dan vinjete, oziroma prvi... ! :P

Preverite antifriz, mrzlo bo - mene ?aka pa zanimiva vo?nja ?et-petek do Budimpe?te, kolegi pravijo da je sne?na napoved pozitivna...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mogoce bo bolj k tole prejsnji teden (avtocesta sred avstrije, dobra zimska sluzba ni kaj)

, pa novi avti so cedalje slabsi po snegu...

 

Objavljena slika

 

?e zmeri bolj ko RWD :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.