Skoči na vsebino

Mnenje pri nakupu 323F 1.5


kurent

Priporočeno sporočilo

Lep pozdrav, sem bodo?i lastnik Mazde. :cheers:

 

Ogledal sem si tegale oziroma sem ?e dal aro in ga mislim v kratkem kupiti in prevzeti. Zanima me mnenje, sem se odlo?il pravilno? Namre? pogoj pri avtu je bil klima, airbag, ABS, servo.

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=2321312&show=1

 

Vem da je preko interneta te?ko oceniti avto, vendar kak?no mnenje bi se ?e na?lo, na kaj moram biti pozoren in izku?nje z tak?nim modelom. Avto je kar dobro ohranjen, ABS dela, klima tudi, v bistvu deluje vse. Edino zadnji odbija? je popraskan.

 

post-5375-1244994889_thumb.jpg

post-5375-1244994896_thumb.jpg

post-5375-1244994903_thumb.jpg

post-5375-1244994908_thumb.jpg

post-5375-1244994913_thumb.jpg

post-5375-1244994923_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hej!

 

kot nekdanji uporabnik take mazde ti lahko re?em da je avto super!

?e zadeve delajo in ti je avto v?e? nima? bit kej v skrbeh.

kar se pa ti?e samih sprotnih problemov,bo? pa videl,sli?al ko bo? avto nekaj ?asa vozil!

Seveda mi ti bomo z veseljem pomagali ?e bomo le lahko!

Glede na prevo?ene kilometre naj bi imel opravljen tudi veliki servis,kaki diski naj bi tudi ?e bili zamenjani??

 

Uglavnem upam da ti bo slu?ila dobro.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Koliko denarja si dal? Razen tiste vdrtine je ko nov...:) Ce dela vse in pametna cena se bos se dolgo vozil.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cena je 2590 EUR. Se mi zdi morda malce previsoka, ampak je te?ko najti dobro ohranjenega z klimo.

 

Vedno dajo popust, sam ce si dal ze aro...

Mene je zanimal kolk si dal ne kolk je na oglasu, po mje bi do 2.500 slo loh.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na oglasu je 2.690 ?, dal pa bom 2.590 ?. Jaki popust ampak pri avtu res nisem mogel ni? re?i da je kaj narobe. Edino kaj nisem pogledal je podvozje. Pa? upam da nebo kak?nega presene?enja ali pa bom zagnjavil ?e za to preden mu dam denar.

 

Hehe, me zanima ?e prodajalec bere ta forum in bo videl temo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na oglasu je 2.690 ?, dal pa bom 2.590 ?. Jaki popust ampak pri avtu res nisem mogel ni? re?i da je kaj narobe. Edino kaj nisem pogledal je podvozje. Pa? upam da nebo kak?nega presene?enja ali pa bom zagnjavil ?e za to preden mu dam denar.

 

Hehe, me zanima ?e prodajalec bere ta forum in bo videl temo.

 

meni na tehnicnem pregledu lansko leto so mi rekli da podvozje zgleda kot novo...tako da to te ne sme skrbeti..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na oglasu je 2.690 ?, dal pa bom 2.590 ?. Jaki popust ampak pri avtu res nisem mogel ni? re?i da je kaj narobe. Edino kaj nisem pogledal je podvozje. Pa? upam da nebo kak?nega presene?enja ali pa bom zagnjavil ?e za to preden mu dam denar.

 

Hehe, me zanima ?e prodajalec bere ta forum in bo videl temo.

 

Ves kako je to so avti, ki so Mazdi naredili ime.

 

Moja Xeodska l.1993 ima malo rje na zadnji premi, drzi se ko pes je?a....optika je bila zadnji? 0-0, te?e kot dojen?kova ritka

Moja CX-7 letnik 2008 pa ima ?e malo zascite na obeh premah...............................

 

Mogo?e samo malo zglobe rok poglej ?e so v ?al?kah....stanejo pa 12? en...dele vse dobi?.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kurent, upam da si podrobno preveru koloteke (zadnji blatniki npr.), pa spodaj znajo bit kej rjave, no pa po pragovih!

 

Sem pa ravno v zadnjem ?asu kupoval isto tak?en avto, pa se mi zdi cena res kar nekolko visoka, je pa res da je zadnji letnik te generacijo in polno opremljena!

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako, avto kupljen in prevzet. Pot iz Celja do Maribora je pre?ivel brez te?av tako da dobro ka?e hehe.

 

Pa ?e en zanimiv fakt. Avto za?uda (dobro ohranjen, polna oprema) ni bil prodan v 10 mesecih! Sedaj pa je bil prodan z izgubo 100 EUR. :unsure:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako, avto kupljen in prevzet. Pot iz Celja do Maribora je pre?ivel brez te?av tako da dobro ka?e hehe.

 

Pa ?e en zanimiv fakt. Avto za?uda (dobro ohranjen, polna oprema) ni bil prodan v 10 mesecih! Sedaj pa je bil prodan z izgubo 100 EUR. :unsure:

 

 

sre?no vo?njo!!! pa brez nesre?!!!! ja to mene malo ?udi da ni bil prodan v 10 mesecih!!! si ?el na tehni?ne pregledati ?tevilko ?asije??? ?ene pa zelo lepo ohranjena

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno je bil problem prodaje v dost visoki ceni! Jutri grem namre? tak?en avto (L.97) iskat za 1000 ? manj, pa nima nobene rje nikjer, narejen velik servis, bele barve, klima in ?ibedah noter, ma pa tut servisno knjigo!

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno je bil problem prodaje v dost visoki ceni! Jutri grem namre? tak?en avto (L.97) iskat za 1000 ? manj, pa nima nobene rje nikjer, narejen velik servis, bele barve, klima in ?ibedah noter, ma pa tut servisno knjigo!

 

Saj nekako tudi jaz vem, da sem dal za avto malo preve?. Ampak za 1000? pa res dvomim! Povej ?e kaj ve? o avtu, nekje mora biti trik. ABS, airbag, servo, motor, kadilski paket...?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja tvoj je sicer 1 let mlaj?i (rahlo modificirana serija), druga?na armaturka, tko da kermu to igra vlogo, morda zato tudi nekaj ve? pla?a. Meni osebno je celo armaturka in predal?ek v vratih lep?i pred kakor po "face liftu".

 

?e gre vse po na?rtu, jutri prevzamem belo ma?inco, pa potem prilepim tudi kake slikce, vozila jo bo pa tko al tko "?ena"!

 

Kar se pa cene ti?e, sem jih kar nekaj pregledal, je pa tale avto od kolega s foruma, ki mi je dal verjetno nekaj popusta!

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Zakaj? a zato, ker Mazda ne razume, da je relativno nišna znamka in ima svoj ne prav velik krog kupcev, ki namesto, da bi jih obdržala se prav trudi, da bi se jih kar precej znebila.   Pa zakaj SUV-i? Zato, da se zmanjšuje stroške projektiranja. SUV-a v določeni velikosti maš lahko samo enega. Ne rabiš delat SUV limuzino, SUV karavan in SUV HB. Pri 6-ki je to bil problem, ko so imeli v prvih dveh generacijah 6-ko s tremi različnimi ritkami. Kupci smo bili veseli nad izbiro, Mazda nad stroški proizvodnje pač ne. Ko so uvajali CX-5, so ga dejansko kot menjavo Mazde 6 HB, ki je za moje pojme najbolj posrečena oblika v navezavi z uporabnostjo.   CX-5 je tako enostavno kanibalizirala lasten model, ker del te prodaje, ko ni bilo 6 HB je šel k CX-5. In procenti 6-ke so padali. Medtem, ko so pri Mazdi naredili 2. gen CX-5 so 6-ko več ali manj držali le s FL-ji. Se pravi generacijo so menjali tako, da so FL-ju rekli nova generacija. To se v prodaji ne počne in , ko po 10-ih letih ne zamenjaš generacije določenega modela je logično, da številke v prodaji padajo tako globoko, da pri Mazdi rečejo: "ej, ste videli, da ne gre in da je prihodnost v dražjih SUV-ih". Kako prikladen izgovor.   Se pravi ne daš na trg nove generacije, omejuješ prodajo in število različic. In ja seveda, na koncu smo kupci krivi za take odločitve. Bolano do nezavesti.
    • 50 jurjev? 🤣 za CX-5... haha keri lokvanji   pa seveda je zvestoba do groba... zato ker se jo boš težko znebil za normalen denar.
    • Zanimivo da to nisi slišal, ko ste s prikolico romali okoli.   Takrat bi se že moralo slišat. Razen če BT-jka tak fejst šklopota, da se je porazgubilo v drugem hrupu 🤔
    • Si vzel nove tam. So jih morali vzet.
    • A ni tko, da je v ceno novih vraćunan tudi prispevek za razgradnjo? In ti ne bi smeli računat razgradnje starih. Namreč to je narejeno zato, da folk odpelje k vulkanizerju in ne meče v hosto.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.