Skoči na vsebino

Mazda 6 - vgradnja plinskega sistema - kje ?


COBO

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

zanima me kje priporo?ate vgradnjo plinskega sistema .Ponudnikov je ogromno in ne vem katerega izbrati. Najraje bi informacije s prve roke. Gre za Mazdo 6 1.8i ( 2006 ). PA cene bi blo tudi dobro poznat, glede na to da na straneh ni? nikjer ne pi?e.

 

Za informacije se vam najlep?e zahvaljujem.

 

Lp, COBO

Mazda Mx-6 2.0i 16V mnjam mnjam - GONE

MAzda 6 - 1.8TE - penzijamobile - HELLO :)
Optimizacija spletne strani

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni,

 

zanima me kje priporo?ate vgradnjo plinskega sistema .Ponudnikov je ogromno in ne vem katerega izbrati. Najraje bi informacije s prve roke. Gre za Mazdo 6 1.8i ( 2006 ). PA cene bi blo tudi dobro poznat, glede na to da na straneh ni? nikjer ne pi?e.

 

Za informacije se vam najlep?e zahvaljujem.

 

Lp, COBO

 

Ker je iskanje po kljucni besedi "LPG" neuspesno, sem poskusil z Googlom :) >> KLIK

 

Je kar nekaj lastnikov predelanih Mazda na plin ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ti bomo proporo?ali to bo podobno reklami za en ali drug servis. in vsak bo povedal za tisti servis kjer je vgradil plinsko napravo. iz tega kaj dosti ne bo? izvedel, ali pa bo?, ne vem.

 

?e te zanima cena, najbolj?e jim pi?i na email, ali jih pokli?i. meni so vsi prijazno odgovorili na email. tudi ceno so napisali.

 

sam sem vgradil v avtoplin centru na rudniku v ljubljani. ker imam samo 200 prevo?enih s plinom nimam kaj dost za povedat - zanekrat sem zadovoljan. tam trdijo da so prvi za?eli z vgradnjo plina v sloveniji in da so naredili prvo homologacijo na lpp-ju (ali je to res ne vem). na spletni strani imajo tudi cene in opise sistemov.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

SIGAS so legende, cene pa hudooo na nivoju, izvedba vgradnje odli?na (?e ne lahko verjame? da se ne bi pr njih zglasil in vgradil)! :bravo::danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

SIGAS so legende, cene pa hudooo na nivoju, izvedba vgradnje odli?na (?e ne lahko verjame? da se ne bi pr njih zglasil in vgradil)! :bravo::danzoman:

 

Sigas Celje ali Sigas Jesenice na dolenjskem ? :) Tedva naslova sem do sedaj prejel preko pm pa me zanima kateri je pravi. Najve? pohval je prejel to?no Sigas.

Mazda Mx-6 2.0i 16V mnjam mnjam - GONE

MAzda 6 - 1.8TE - penzijamobile - HELLO :)
Optimizacija spletne strani

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dolenjska varjanta, tam vgrajujemo mazda?i in nam da res pametno ceno!

 

?e ?eli? ti dam telefonsko od Primo?a, ki je meni montiru, pa se dogovorita za ?ez par dni za vgradnjo! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dolenjska varjanta, tam vgrajujemo mazda?i in nam da res pametno ceno!

 

?e ?eli? ti dam telefonsko od Primo?a, ki je meni montiru, pa se dogovorita za ?ez par dni za vgradnjo! :bravo:

 

Avta ?e nimam tako, da bo bolj avgust/september.

 

Dajejo tudi na obroke ?

Mazda Mx-6 2.0i 16V mnjam mnjam - GONE

MAzda 6 - 1.8TE - penzijamobile - HELLO :)
Optimizacija spletne strani

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avta ?e nimam tako, da bo bolj avgust/september.

 

Dajejo tudi na obroke ?

 

jp... vsak mesec ti eno ?obo vgradi :P;)

 

mogo sem :D

 

sorry

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Probaj G-1 (biv?i Sigas). Sem izredno zadovoljen.

 

 

G-1 so soustanovili fanje kateri so bili v SIGASu. Podjetje G-1 ponuja lastne sisteme, SIGAS pa sisteme ostalih proizvajalcev.

 

SIGAS in G-1 sicer sodelujeta vendar poslujeta popolnoma lo?eno. Torej, v Celju je Gas-one na Jesenicah na Dolenjskem poslovna enota SIgas.

 

lp Primus

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

G-1 so soustanovili fanje kateri so bili v SIGASu. Podjetje G-1 ponuja lastne sisteme, SIGAS pa sisteme ostalih proizvajalcev.

 

SIGAS in G-1 sicer sodelujeta vendar poslujeta popolnoma lo?eno. Torej, v Celju je Gas-one na Jesenicah na Dolenjskem poslovna enota SIgas.

 

lp Primus

 

Primo? procente prosim....aja a ves da nimam tvojega GSMja, rabim letni remont - daj me pliz zvrcn 031 336 840

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

G-1 so soustanovili fanje kateri so bili v SIGASu. Podjetje G-1 ponuja lastne sisteme, SIGAS pa sisteme ostalih proizvajalcev.

 

SIGAS in G-1 sicer sodelujeta vendar poslujeta popolnoma lo?eno. Torej, v Celju je Gas-one na Jesenicah na Dolenjskem poslovna enota SIgas.

 

lp Primus

 

Tega pa nisem vedel. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No. 1 = Sigas (Jesenice na dolenjskem) :bravo:

Spedena VSE tudi homologacijo !

Naredu ?e cca 2000 km in vse kar lahko re?em je :rispekt::rispekt:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 leti kasneje...

Jaz sem zadovoljen tudi z mojstrom Sini?o, ki obratuje v bli?ini Postojne in kateri je vgradil LPG sistem v ?rnozmajko! Pa cene ima precej ugodne! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a se je tle kej spremenil okol tega kaka dodatna misel priporo?ilo po dveh letih? :P

 

Dejmo ga dokler je ?e pocen. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

SIGAS se je meni dobro odrezal v obeh primerih ko je bil sistem njihov in tudi ko ni bill njihov :jupiii:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje in kako pa naredijo priklop za polnjenje?? Ali lahko kak?ne fotke gor tisti kateri ?e pate plin.

 

Jaz imam v odbija?u (kmetavzarija totalna), sre?a v nesre?i je to da je ?ep za to?enje ?rn in ?rnozmajka seveda prav tako, pa ?e pod pregibom je, tak da je minimalno vidno. No, kolegici so vgradili LPG pri firmi Sigas in ima na identi?ni mazdi6 priklop za to?enje zraven tistega za benz (torej pod pokrov?kom), kar sem jaz mislil da se prostorsko ne izide, ampak o?itno se da, ?e se ho?e. :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam v odbija?u (kmetavzarija totalna), sre?a v nesre?i je to da je ?ep za to?enje ?rn in ?rnozmajka seveda prav tako, pa ?e pod pregibom je, tak da je minimalno vidno. No, kolegici so vgradili LPG pri firmi Sigas in ima na identi?ni mazdi6 priklop za to?enje zraven tistega za benz (torej pod pokrov?kom), kar sem jaz mislil da se prostorsko ne izide, ampak o?itno se da, ?e se ho?e. :bravo:

 

No tako bi jaz hotel ker tisto v odbija?u je res mal ... To se pravi da se da pod pokrov?kom samo verjetno z kak?nim nastavkom ali ne?

Pust'te me, da mi je doollgčaaaassss!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda, potem nastavek na?raufa? tja noter v tisto odprtino in po polnjenju ga spet odmontira?! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.