Skoči na vsebino

mazda 3


iceman22

Priporočeno sporočilo

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3192963&show=1

 

ali kdo pozna ta avto oziroma kaksno mnenje o tem avto,ker brat kupuje avto..ali imajo te mazde kaksne slabe tocke in na kaj morem bit pozoren..

 

hvala..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3192963&show=1

 

ali kdo pozna ta avto oziroma kaksno mnenje o tem avto,ker brat kupuje avto..ali imajo te mazde kaksne slabe tocke in na kaj morem bit pozoren..

 

hvala..

 

Sam vzem in teraj, pa dobr naj ti dela.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa uvo?en iz ITA 100%, se je pa podoben oz. mogo?e isti nekaj ?asa nazaj prodajal pri nekemu drugemu trgovcu. Vem da je bila ista barva, dizel pa xenon, tako da ?e prometno v roke pa ??ekirati na netu lastni?tva ter datum prometne, da slu?ajno ne menja avto lastnike vsakih 6mesecev.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3192963&show=1

 

ali kdo pozna ta avto oziroma kaksno mnenje o tem avto,ker brat kupuje avto..ali imajo te mazde kaksne slabe tocke in na kaj morem bit pozoren..

 

hvala..

 

Avto zgleda ok, samo feltne ne vem ce so original - zadaj manjka pokrov?ek (pa to niti ni tako vazno)

 

Pri teh KM ti svetujem, da gre? na orngi test in sprobas bremze in diske - ce tresejo ve? koliko je ura, je bilo veliko napisanega (oziroma poizvej, ?e je kje zapisana menjava diskov)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Druga?e je najla?je ugotoviti izvor mazde da vzame? VIN in gre? na servis po izpis digitalne servisne knji?ice - tu je vpisan VSAJ prodajalec, ?e ze ne servisi...to je namen knji?ice - zgodovina avta.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zgleda zlo lepa, ?e so kilometri realni in vse drugo ?tima tk ku je treba, je ?ist vseen, ?e je avto uvo?en iz Italije ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Niti ne vem v ?em je problem, ?e je avto iz Italije, Nem?ije, Belgije, itd. Jaz osebno bi raj?i vzel avto iz Nem?ije s 300Kkm, kot pa enga "doma?ga", ki jih ima za sabo 100Kkm, pa ima same mestne vo?nje, po mo?nosti, da ga kak seljo ?e mrzlega stiska, pa takoj pol ugasne, medtem ko se un po Nem?iji vsak dan pelje na ?iht 100 km po avtobanu. Mislm halo, katera od teh opcij je torej bol?a? <_<:whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda Jo?a ma? prav ampak kar se ti?e primerjave relacije in kratkih mestnih vo?enj. Vse ostalo si pa ?ist preve? posplo?il saj nikjer na avtu ne pi?e (take stvari se da super skriti z menjavo najbolj pogostih indikatorjev obrabe: volan, stopalke, ?altkebl itd), da ni glih obratno pa da ga je Nemc trajbal po mestu in da je slovenski bil vo?en relacijsko.

 

Ne more? kar tako na splo?no usekat in re?t, da zdej je pa tko. Pa ?e nekaj, kar mnogi ne vedo, da je v Nem?ij zakon, ki prepoveduje vsakr?no ogrevanje avta na mestu in ?e no?e? bit v prekr?ku mora? takoj pri pri?igu motorja tudi odpeljat. To pa vsi vemo kolk je dobr, a ne, pa ne govorim o par minutnem ogrevanju motorja ampak pri mrzli ma?ini je vseeno dobro, da kakih 10 sekund laufa neobremenjena.

 

Tko, da poreklo avta je ve? ali manj precej nepomemben podatek razen, ?e gre za ve?je mo?nosti goljufije (vrtenje km in prijavljanje prodanih vozil kot ukradene) in zakrivanje pretekle zgodovine (nesre?e, slu?bena vozila, taxi, renta-a-car ipd). Ciljam na pretekle dogodke z "italijanskimi" Mazdami, kot primer.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda Jo?a ma? prav ampak kar se ti?e primerjave relacije in kratkih mestnih vo?enj. Vse ostalo si pa ?ist preve? posplo?il saj nikjer na avtu ne pi?e (take stvari se da super skriti z menjavo najbolj pogostih indikatorjev obrabe: volan, stopalke, ?altkebl itd), da ni glih obratno pa da ga je Nemc trajbal po mestu in da je slovenski bil vo?en relacijsko.

 

Ne more? kar tako na splo?no usekat in re?t, da zdej je pa tko. Pa ?e nekaj, kar mnogi ne vedo, da je v Nem?ij zakon, ki prepoveduje vsakr?no ogrevanje avta na mestu in ?e no?e? bit v prekr?ku mora? takoj pri pri?igu motorja tudi odpeljat. To pa vsi vemo kolk je dobr, a ne, pa ne govorim o par minutnem ogrevanju motorja ampak pri mrzli ma?ini je vseeno dobro, da kakih 10 sekund laufa neobremenjena.

 

Tko, da poreklo avta je ve? ali manj precej nepomemben podatek razen, ?e gre za ve?je mo?nosti goljufije (vrtenje km in prijavljanje prodanih vozil kot ukradene) in zakrivanje pretekle zgodovine (nesre?e, slu?bena vozila, taxi, renta-a-car ipd). Ciljam na pretekle dogodke z "italijanskimi" Mazdami, kot primer.

 

To?no tako, ko govorimo o poreklu, ne mislimo slabega o tem - poreklo je itak Japonska! Gre se ZAKAJ je italijan tukaj in to za tako ceno! ?muglanje, popravljanje?????

 

Pa ?e nekaj - tako kot Uklopkotova GTA ima ta tudi tank na desni :ne vem:

 

Redke so take :D vse imajo namre? na levi

 

No pa primerjajte:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3298391&show=1

 

Kao isti avto, ista oprema (minus sport) pa lu?i niso enake, zvo?niki niso enaki, nima xenonk..............

?????

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ve? kaj moja je special edition!!!

Zato mam za tankat tam kjer je na -desni

haha

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda Jo?a ma? prav ampak kar se ti?e primerjave relacije in kratkih mestnih vo?enj. Vse ostalo si pa ?ist preve? posplo?il saj nikjer na avtu ne pi?e (take stvari se da super skriti z menjavo najbolj pogostih indikatorjev obrabe: volan, stopalke, ?altkebl itd), da ni glih obratno pa da ga je Nemc trajbal po mestu in da je slovenski bil vo?en relacijsko.

 

Ne more? kar tako na splo?no usekat in re?t, da zdej je pa tko. Pa ?e nekaj, kar mnogi ne vedo, da je v Nem?ij zakon, ki prepoveduje vsakr?no ogrevanje avta na mestu in ?e no?e? bit v prekr?ku mora? takoj pri pri?igu motorja tudi odpeljat. To pa vsi vemo kolk je dobr, a ne, pa ne govorim o par minutnem ogrevanju motorja ampak pri mrzli ma?ini je vseeno dobro, da kakih 10 sekund laufa neobremenjena.

 

Tko, da poreklo avta je ve? ali manj precej nepomemben podatek razen, ?e gre za ve?je mo?nosti goljufije (vrtenje km in prijavljanje prodanih vozil kot ukradene) in zakrivanje pretekle zgodovine (nesre?e, slu?bena vozila, taxi, renta-a-car ipd). Ciljam na pretekle dogodke z "italijanskimi" Mazdami, kot primer.

 

sam je pa useen bolj? avto iz Italije kot pa z Nem?ije, Italija namre? redkokdaj vidi sneg in s tem tudi sol na cestah

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam je pa useen bolj? avto iz Italije kot pa z Nem?ije, Italija namre? redkokdaj vidi sneg in s tem tudi sol na cestah

 

severna italija ima visje gore kot juzna nemcija in vecji mraz in vec snega kot v jugu nemcije :)

ane

 

kok si mel iz zemljepisa?? :P

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

severna italija ima visje gore kot juzna nemcija in vecji mraz in vec snega kot v jugu nemcije :)

ane

 

kok si mel iz zemljepisa?? :P

 

Tiste v mestu pa redko da ne vidijo odbija?ev, vrat in drugih delov ostalih avtov.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss - ?e majo res tak "neumn" zakon, pol me pa zanima, kdo tam ?e ?aka, da te oglobi, ?e ma? npr. pol minute koreto pr?gano preden spele?! To bi pomenil, da nekdo prov ?aka - aha Boss se je v avto vsedu, pa ni u momentu spelju, to bo 300 ? :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss - ?e majo res tak "neumn" zakon, pol me pa zanima, kdo tam ?e ?aka, da te oglobi, ?e ma? npr. pol minute koreto pr?gano preden spele?! To bi pomenil, da nekdo prov ?aka - aha Boss se je v avto vsedu, pa ni u momentu spelju, to bo 300 ? :hohoho:

 

To je tudi precej te?ko dokazati,da si bil pol minute z v?ganim avtom,ne?

Edino,?e te posnamejo z kamero? :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je tudi precej te?ko dokazati,da si bil pol minute z v?ganim avtom,ne?

Edino,?e te posnamejo z kamero? :whatever:

 

Samo na OBD priklopi? pa se vse vidi. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lih to je fora, po vsej verejetnosti je avto iz ITA, NEM?IJE itd. pri nas zato ker je bil tam zbit, veliko kilometrov in vrteno itd., ve? ali manj so pobrani najcenej?i primerki katere najde? na tujih straneh in pri nas nabijejo ceno, pa avto malo popravijo itd. Seveda pa lahko dobi? normalen,super,nekaramboliran avto iz drugih dr?av itd., ?e najbolje da ga gre? sam iskat, ampak cena bo tam-tam, je pa res da z bolj?o opremo in ve?jo izbiro. V glavnem iz kjerkoli je avto ga je treba fajn s?ekirati, pa tudi ?e je iz SLO.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss - ?e majo res tak "neumn" zakon, pol me pa zanima, kdo tam ?e ?aka, da te oglobi, ?e ma? npr. pol minute koreto pr?gano preden spele?! To bi pomenil, da nekdo prov ?aka - aha Boss se je v avto vsedu, pa ni u momentu spelju, to bo 300 ? :hohoho:

 

Sej sem napisal, da "?e no?e? bit v prekr?ku" :huh: , ker je tudi meni jasno, da se tole te?ko kontrolira ampak vseeno ti kar zdele povem, da ve?ina ljudi no?e biti v prekr?ku pa ?etudi je procent, da te ujamejo stra?no majhen.

 

In ?e razume? moj prej?nji post ho?em povedati, da ve?ina ne razume delovanje avtomobila in pa? pri?ge avto in se takoj odpelje saj jim zakon veleva, da se tega dr?ijo. Ker pa ne razumejo zakaj to ni glih dobro se ne ukvarjajo s tem, da bi si delali manj ?kode, ?e bi ga kr?ili - sploh ker je marsikoga strah, da bi ga vseeno dobili in da bi pla?al brezveze.

 

Rezultat vsega tega je, da so v povpre?ju motorji bolj obrabljeni kot pa ekvivalenten motor v avtu v neki drugi dr?avi - saj lahko da so razlike majhne ampak vseeno je ?tos v tem, da s tem s negira izjava, da je recimo bolje kupiti avto iz Nem?ije kot recimo na?ega.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tiste v mestu pa redko da ne vidijo odbija?ev, vrat in drugih delov ostalih avtov.....

 

to je pa tut res, sej pravm, moj father je pred 3 leti dobu super ohranjeno F-ko BJ, pa ?e ni mel nobenih problemov

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poleg vsega mi je na avtu v?e? stre?no okno. Originalno zmontiranega pri nas sploh ni bilo mogo?e kupiti, ?eprav je v Nem?jii ziher vsaka tretja trojka z stre?nim oknom. Ko sem pri nas omenil da bi imel nov avto z originalno vgrajenim stre?nim oknom so mi predlagali naknadno vgradnjo v eni firmi v Ljubljani ( mogo?e Webasto, se ne spomnim ve?), kjer ga z veseljem naknadno vgradijo. :D

 

Kar se ti?e tujine, je res da imajo super avtoceste. Imajo pa tudi veliko zastojev, kolon in po?asne vo?nje v ve?jih mestih. Posledi?no ve?ja obremenitev sklopk, ?e posebno ?e je ?ofer tapravi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poleg vsega mi je na avtu v?e? stre?no okno. Originalno zmontiranega pri nas sploh ni bilo mogo?e kupiti, ?eprav je v Nem?jii ziher vsaka tretja trojka z stre?nim oknom. Ko sem pri nas omenil da bi imel nov avto z originalno vgrajenim stre?nim oknom so mi predlagali naknadno vgradnjo v eni firmi v Ljubljani ( mogo?e Webasto, se ne spomnim ve?), kjer ga z veseljem naknadno vgradijo. :D

 

Kar se ti?e tujine, je res da imajo super avtoceste. Imajo pa tudi veliko zastojev, kolon in po?asne vo?nje v ve?jih mestih. Posledi?no ve?ja obremenitev sklopk, ?e posebno ?e je ?ofer tapravi.

 

 

to p?a js nebi pustu, da bi mi lukno rezal u streho, ni ?ans!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.