Skoči na vsebino

Mazda 6 2.0 bencinar


Boss

Priporočeno sporočilo

jah kaj pa vem, verjetno ga bo kdo kupu :P

 

Sicer pa to je "somewhere in the future"!

Glede na to da je to domena carine nisem ravno najbolj na teko?em vendar se mi zdi da je kazen za prvi? 400?, kar znese 200? (to pa kar hitro dobi? notr ne ;) )

Zdej mi pa povej kolikokrat si jih videl ob cesti ustavljati in kontrolirati avte! Jaz do sedaj samo 1x. ?e ?e potem ponavadi kontrolirajo kamione na po?ivali??ih.......poznam kar nekaj ljudi ki delajo po 50.000+ na leto pa ?e nikoli niso nobenga dobili.......uglaunem povedat ho?em to da je to da te dobijo skoraj ekvivalentno dobitku na lotu ;) sploh ?e se ne vozi? okoli glih z golfom dvojko! :P

 

 

S tem se strinjam. Octi oz. 90 KM tdi je idealen za te podvige. Boss bo sicer reku da na ta ra?un on pla?uje ve?je davke, jaz te pa podpiram..... Itak nam samo kradejo, barabe dr?avne. Mene bolj zanima zakaj je na ?rnem trgu la?je dobit oro?je kot neobdav?eno gorivo.... Verjetno ne poznam pravih ljudi....

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 83
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

To se bo Madmax ?lepal na Bossov ra?un kot se Boss ?lepa na ra?un Lojza, ki pla?uje vinjeto pa se ni? ne vozi po AC. :hohoho:

Pismo, ?e pa tako nov avto kot je Octavia laufa na cvi?k bom ?e jaz pre?altal na dizla enkrat. :hohoho:

 

Novej?i res,samo je pa star sistem- skupni vod.Po moje ni tako delikaten in filigranski stroj. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Novej?i res,samo je pa star sistem- skupni vod.Po moje ni tako delikaten in filigranski stroj. :P

 

 

Ampak samo 90 in 110 km. Ostale so vpra?ljive.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje, morte merkat, da navjo kake ovadbice zalaufale (vemo kdo to obvlada in z njimi ustrahuje)! <_<:hohoho::harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je kdo probal ?e DPF na cvi?ek ? :blush:

 

 

Po mojem pele. Problem je k noben ne upa probat. Enako je s famoznim VW PD in CR motorji (TDI 105, 115, 130 in 140) Eni trdijo da laufa, tudi po forumih, vpra?anje pa je kolk tem ljudem verjet. Ko u??ije ?oba ali pumpa je prepozno. Tako da, ?e je namen res iskren je bol? pa? kupit tiste preizku?ene motorje. Verjetn se da pa tud cvi?ek ?ez kak orenk filter potegnit, pa je zadeva urejena.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej moderne ogrevalne naprave imajo tudi zelo drobne ?obe tako da tud prodajalci ne morjo kar svinjarijo prodajat pa re?t, da je to kurilc. Bi rekel, da je kurilec danes na takem nivoju kot recimo diesel kakih 6-7 let nazaj.

 

In odgovor za DPF. Poznam nekoga, ki ga redno uporablja na novi ?estki pa zaenkrat nima te?av.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z zanimanjem berem tole temo in me je kar presenetilo, da je 2.0 bencinar pri novi ?estici tako len. Glede na to, da sem imel neko? staro ?estico z motorjem 1.8 benz in da se mi je avto zdel kar posko?en (?e seveda ne ?tejem pomanjkanje navora), bi vpra?al, ?e je potem sploh kaka ob?utna razlika med 1.8 in 2.0? ?e je kdo vozil staro ?estico z 1.8 motorjem in hkrati tudi novo 2.0, naj malo pove vtise oz. poda primerjavo.

 

Je pa verjetno res problem, ko iz dizla pre?alta? na bencinarja, mogo?e pa odtod ti ob?utki podhranjenosti? Ker ?e primerjam svojo staro ?estico s Proceed-om 2.0 dizel, je slednji avion proti Mazdi, sploh pri pospe?evanjih iz npr. cestninskih postaj ipd.

 

Enkrat v prihodnosti, ko bom potreboval malce ve?ji avto, bo mazda 6 zagotovo v o?jem izboru (?e ?e ne kar edini izbor), zato me zanimajo te stvari okrog motorjev, ker mogo?e bi bil tudi bencinar 2.0 opcija, ?eprav se bolj nagibam k dizlom - sploh tele nove 2.2 CD motorje kar zelo hvalijo. Do takrat pa KIA powah. :bravo:

12360_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.