Skoči na vsebino

chrom ogledala M6


lc4

Priporočeno sporočilo

A se komu sanja kje dobiti cenej?e chrom pokrove ogledal , ne tiste za nalepit, ampak tiste, ki jih zamenja? z obstoje?imi. Na Mazdi stanejo 100 eur+, kar je malo hudo za ?minkeraj.

Mislim, da bi zgledalo kar hudo na ?rni M6 SW.

Vsako mnenje, komentar je dobrodo?el.

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oprosti, samo okusi so razli?ni in men to zgleda ?e?ko, ok razen da je orifinal barve z ?imigav?ki.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jas ih imam naro?ene na novi M3. Sem tak?no videl ?e v ?ivo, pa zgleda kr dobro-mal razbije ?rno monotonost (?e je seveda avto ?rn) in da mal ?portnega navdiha, vsaj zame. Sam je pa tud kriza, ko sije sonce in ti tak?en pripelje nasproti, se ti zable?ći ko 100 matr ?zmeden? .

 

Je pa res stvar okusa in odvisno na kateri avto pa?e in na kateri ne....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jas ih imam naro?ene na novi M3. Sem tak?no videl ?e v ?ivo, pa zgleda kr dobro-mal razbije ?rno monotonost (?e je seveda avto ?rn) in da mal ?portnega navdiha, vsaj zame. Sam je pa tud kriza, ko sije sonce in ti tak?en pripelje nasproti, se ti zable?ći ko 100 matr ?zmeden? .

 

Je pa res stvar okusa in odvisno na kateri avto pa?e in na kateri ne....

 

meni je kulsko. :bravo: Samo,da se sveti...rad imam ogledalca,kri?e?e barve,krom,od?tekano. :danzoman:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jas ih imam naro?ene na novi M3. Sem tak?no videl ?e v ?ivo, pa zgleda kr dobro-mal razbije ?rno monotonost (?e je seveda avto ?rn) in da mal ?portnega navdiha, vsaj zame. Sam je pa tud kriza, ko sije sonce in ti tak?en pripelje nasproti, se ti zable?ći ko 100 matr ?zmeden? .

 

Je pa res stvar okusa in odvisno na kateri avto pa?e in na kateri ne....

 

?rno mora bit ?rno.... sramezljiv

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali so ?ice za priklop ?migavcev ?e v ogledalu ali je treba povle?t nove ?ice do releja ?

 

Kolikor je meni znano,ni ?ic noter.Ponavadi jih vle?ejo od stranskih ?migavcev skozi vrata gor.

 

Tipo to tukaj:

 

http://mazda6club.altervista.org/viewtopic...=17&t=11038 -monta?a dodatnih smerokazalcev v ogledala.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?rno mora bit ?rno.... sramezljiv

 

 

Itak :rulam: , sam kak?en dodatek pa tud pa?e. ?koda da na novi M3 ni kromiranih obrob okoli oken, kot so na M6 (nisem ziher za GTA M3). Se da to kje nabavit? Monta?a?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

treba je brati vse poste...tudi dva nazaj. :harhar:;)

 

Js bi v tem primeru raje najdu take pokrove da se zamenjajo z originalnimi, ker tole pa pol zglleda će?ko, ker na vseh koncih ?trli ?ez.

 

?e vedno ostajam zvest temu da ?rno mora bit VSE ?rno od zankov, napisov in ostalega. :glare:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.