Skoči na vsebino

Prenova Mazda6 / Atenza uradno!


Aichi

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 58
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Pri navorcih je novost pri motorjih ta,da je po novem 125 konski motor pridobil 4 ?rebce medtem ko bo imel

najmo?nej?i po novem "le" 180 konji?ev vranih.

 

po na?i zakonodaji ?e vedno 3 preve?, da pade v zav. razred ni?je :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej zato pa je na voljo 164 konjska,ki ima v resnici 174 konji?ev. :bravo:

In si tam pa ?e pla?a? manj.

 

ja sam ni v najvi?jih opremah GTA in GT tko ga je to kr fuk, ?e bi rad imeltabolj?o opremo pa ti ni vsak let za pla?evat zavarovanje od Ferrarija ali Lambota. Razlika med vo?njo 185KM in163KM je pa minimalna, ker ?e je 140KM popolnoma dovolj, da si vedno med najhitrej?imi potem je vse kar je ve? le bonus.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jap tole z opremami se vedno mi ni jasno...

recimo da hocem met cd13 in CE ne morem dobit...

al pa ce hocem 125CE in xenon tud ne gre...

mal glupo je to

 

V glavnem Mazda, Subaru, Honda, Toyota - made by Swarowski.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislm da s tem zgubijo marsikerga zainteresiranga kupca (ki gre pol raj u drugo "?talco") :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da nebi mislili da so premium znamke izjeme v teh paketih.

 

Hja sam je ena bistvena razlika, saj se namre? pri premium znamkah lahko igra? z opremo katero ?eli? na avtu pri japoncih pa skoraj ni? in mora? vzeti to?no to kar v dolo?eni opremi je pa al rabi? al pa ne oziroma bi rabil pa ni.

 

Je pa to?no tako kar pravi Jo?a, da se kupce zgublja po nepotrebnem zaradi takih omejitev pri izboru opreme.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem kdo je ?e pred ?asom napisu, da ?e ho?e met ve?barvo osvetlitu ?tev?kov, mora vzet GT al GTA opremo, katera je v kombinaciji s tem pa tem motorjem, kar mu ne ustreza, tko da potem pa kdor ne pristaja na kompromise, se obrne! :angry2:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Treba je vzet v ra?un tud to da premium znamke delaj takoreko? za ovikom, mazdo pa sestavljajo in delajo na japonskem, tako da predno bi to speljali avto po naro?ilu, bi trajalo od 2 do 4 mesece, toliko je ?akal moj bratranec da je dobil svojo M6, potem pa so mu jo dejansko pred nosom ?e razbili pri razlaganju s tovornjaka in je lepo ?e ?akal dodatna 2 meseca, seveda je dobil nadomesten avto M3 for free.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz pa bi v tem primeru ?e zahtevu penale, saj se niso dr?al dogovora, jebe? nadomestn avto! :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz pa bi v tem primeru ?e zahtevu penale, saj se niso dr?al dogovora, jebe? nadomestn avto! :hudicek:

 

Lej tukaj pa se gorenjci & ostali razlikujemo drugim se gre samo za ??? on pa se je zmenil za nekaj dodatnih stvari in je pravtako proftiral.

 

Pa penali laufajo druga?e, njega so obvestili o zamudi in o razlogu in mu sami ponudili nadomestno kanto + benz + dodatke za njegovo M6.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Treba je vzet v ra?un tud to da premium znamke delaj takoreko? za ovikom, mazdo pa sestavljajo in delajo na japonskem, tako da predno bi to speljali avto po naro?ilu, bi trajalo od 2 do 4 mesece, toliko je ?akal moj bratranec da je dobil svojo M6, potem pa so mu jo dejansko pred nosom ?e razbili pri razlaganju s tovornjaka in je lepo ?e ?akal dodatna 2 meseca, seveda je dobil nadomesten avto M3 for free.

 

Je ?akal na njo ker je bila kaka posebna oprema ali je pa? taka ?akalna doba normalna?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je ?akal na njo ker je bila kaka posebna oprema ali je pa? taka ?akalna doba normalna?

 

Ma neki je kompliciral okrog opreme, skratka po lastni neumnosti.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja sam je ena bistvena razlika, saj se namre? pri premium znamkah lahko igra? z opremo katero ?eli? na avtu pri japoncih pa skoraj ni? in mora? vzeti to?no to kar v dolo?eni opremi je pa al rabi? al pa ne oziroma bi rabil pa ni.

 

Je pa to?no tako kar pravi Jo?a, da se kupce zgublja po nepotrebnem zaradi takih omejitev pri izboru opreme.

 

Ravno v?eraj sem se cel dan vozil v eni" premium" znamki-namre? audi 6 quattro karavan,oh in sploh kao makina.

In kak?na so moja skromna opa?anja?

V "premiumcu" je manj prostora spredaj-je bolj vtesnjeno vse skupaj.Oprema je bila v njem bolj boga -vse je treba dopla?ati in vsaka stvar stane uko iz glave,plastika se mi je zdela precej cenena in sede?i (sedalni del) veliko prekratek za moje dolge krake.Po treh urah vo?nje sem pri?el ven precej bolj utrujen kot iz mojega avta.

Hrup pri ve?jih hitrostih enak kot v moji mazdi in lega za malenkost slab?a-?e kar trd avto ampak v?asih

na neravninah rad zaplava.?tevci lepi,zvok radia- nula (na? Bose je za tisti radio smak sveta).

V?e? mi je xenon,kako sveti :bravo: res carsko-original mazdin se skrije proti njihovem.

Prtlja?nik zadaj-no koment.Pol manj?i kot moj.

 

Kaj sem hotel z tem odstavkom povedati?Da v teh premium znamkah v osnovni varianti ni takoreko? ni? opreme. :P

In ni tako velike razlike med premium znamkami in na?imi vozovi kot sem si prej mislil.Anzi, za moje pojme ni vredno toliko ve? denarja.To je vsaj moje mnenje.Bodimo veseli,da mazda ?e v osnovi vgradi toliko opreme.

?e je ne rabi? je pa? ne uporablja?.Mogo?e ti pride kdaj pozneje prav. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Moja malenkost danes... Na prodaj bodo maja, najprej samo bencinarji, ker imajo slovenski dilerji sam ?e 2 stari, pomen, da ta hip ne more? kupit Mazde6 iz salona.

 

Objavljena slika

 

Ne re?em, da sem opazil karkoli posebnega, 2.0 DISI je ?e vedno pre?voh za kaj resnej?ega, predvsem pa sem razo?aran nad tem, da GTA prakti?no ne obstaja ve? (videt je razen maske identi?na ostalim), pa ukinli so same kul barve (vijoli?no sivo, pa velocity red), pa dali not neko VW passat modro in bakreno rde?o z CX-7. :(

 

JE pa tud orng dra?ji avto, s tem da je del opreme nekaj novosti, ampak novosti le za mazdo, vsi ?tir blinkerji pr zaviranju, pa trikratno pobliskavanje, ko zamenja? pas, skratka, kar ?e imajo vsi. So pa ?li metat ven dolo?ene zadeve, CE nima ve? AUX vhoda, niti SPC CE nima ve? stre?nih sani. Pa 185 KM je po novem le ?e 180 KM.

 

Namest GT je zdaj GTA Luxury (dodano usnje).

 

Ne vem, glede na to, da sem ra?unal menjat letos al pa najkasnjeje januarja februarja staro za novo, se to zdaj 99% ne bo zgodilo. Ni barve, ni videza, pa ?e cena je ?la gor. Ah ja!

 

http://www.avtomanija.com/default.asp?rb=2&id=2653

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kon?no!

...GTA Luxury z navigacijo, ki po novem podpira tudi na?e kraje...

 

 

in ki je seveda verjetno spet nova... tako, da lastniki stare sestice z navigacijo zvisimo za karte nasih krajev :( ... Upajmo, da sicer ne bo tako...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

navigacija je Caska....to kar imam jaz sedaj...dela za cel svet OEM za mazdo

 

http://www.caska.com/products/mazda-6-new-model-ca3641g-/

 

nova mazda original:

post-2637-1271232010_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.