Skoči na vsebino

Kdo bo pa njemu napisal kazen?


tomblaster

Priporočeno sporočilo

Veliko sem na cesti,zato tudi dostikrat opazim prekr?ke policistov ("varuhov reda"),ampak preden jaz povle?em telefon iz ?epa da ga slikam,je ?e vse mimo... :vskalo:

 

Ampak tokrat mi je ratalo... :bravo::vesel:

 

Najbol me jezi,ker si ?isto vse dovolijo,brez slabe vesti!!!?e bi pa jest tak prekr?ek naredil,bi takoj bili za mano z lu?mi... !?!? Halooo!?!?! :angry::angry::angry:

Tukaj je en primer,?eprav je ob vozi??u znak-dovoljeno samo za avtobuse in taxije...

 

...valda,ostali naj pa v koloni ?akamo... :angry2::angry2::angry2:

post-5778-1268849447_thumb.jpg

TomBlaster

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Veliko sem na cesti,zato tudi dostikrat opazim prekr?ke policistov ("varuhov reda"),ampak preden jaz povle?em telefon iz ?epa da ga slikam,je ?e vse mimo... :vskalo:

 

Ampak tokrat mi je ratalo... :bravo::vesel:

 

Najbol me jezi,ker si ?isto vse dovolijo,brez slabe vesti!!!?e bi pa jest tak prekr?ek naredil,bi takoj bili za mano z lu?mi... !?!? Halooo!?!?! :angry::angry::angry:

Tukaj je en primer,?eprav je ob vozi??u znak-dovoljeno samo za avtobuse in taxije...

 

...valda,ostali naj pa v koloni ?akamo... :angry2::angry2::angry2:

 

 

Po mojih izku?njah in opa?anju na tem delu slovenske,kjer potlej zavije? na celov?ko ni to ni? nenavadnega...sploh pa ?e si roka pravice! Sej je vse v reedu,dokler stoji? na semaforju,problem rata ?e se pelje? v zeleno in mogo?e glih takrat zavija? desno. Ker je na tem delu zavijalni pas relativno fuuuuuuuuuuul kratek,se mora? paziti pol teh junakov,k ti po bus-taxi trasi prleti kr od nekod! Je pa res! Niso ravno vzor drugim voznikom! Ah kaj ?mo! Nimamo vsi nedotakljivega statusa! :policaj:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od kar so bili ene parkrat posneti in slikani, se kar dr?ijo predpisov. V mojem okoli?u se kar ve?inoma dr?ijo CPPja, lahko bi bili samo malo bolj strogi do nas dr?avljanov (recimo prevoz Stop znaka, vo?nja v rde?o, mobitel, ....). Ve?krat vidim, ko kdo pred policistom naredi prekr?ek in ni u?inka, naj ga vsaj ustavi, preveri ali vsaj opozori.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj sem tudi jaz peljal v koloni takoj za policistom in smo ?li 75, omejitev pa 60. Pa ni bilo nikomur ni?. Sem ga pa posnel za spomin, ?e me kdaj na tistem odseku ustavijo. :P Tam je namre? kri?i??e, omejitev 60, avtobusna postaja in so ?e stali na tej avtobusni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je ?e relativno nenevarno. Prej?nji teden je policaj lepo peljal v rde?o in se skoraj zaletel v avto pred mano, ki se mu je komaj umaknil. ?ele pol je opazu, da je brez lu?k in jih je na hitrco vklopil a na sireno pa je vseeno pozabil.

 

Me resno zanima kaj bi bilo, ?e bi po?ilo... ?igava beseda bi obveljala, ker o?itno policaj ni bil na nujni vo?nji, ker je takoj potem spet ugasnil lu?ke in normalno nadaljeval z vo?njo.

 

Take poteze se mi zdijo res nevarne tako, da recimo vo?nja po taksi/bus stezi je ?e zelo nedol?en prekr?ek.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Tomblaster - na podlagi tele slike ne bo? popolnoma 0 dosegu, ker ima :policaj: preve? manevrskega prostora, v smislu kaj je po?el tamle in s kak?nim razlogom! :danzoman::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na konc bo? pa ?e ti kazen dubu ker se s telefonom igra? med vo?njo. :angry:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sem se prav smejal, pa malo ?ez okno gledal, ko sem poslu?al njihove frulice ene 15 min...jim je nekdo be?al po ?martinski gor pa dol in ?e bo BTC-ju, na vsake 2 minuti ma modre lu?ke gor pa dol :hohoho::hohoho: ...ne vem no, tukaj pogre?am Ameriko, in te pregone, ?e kdo ne ustavi...ma skidat ga s ceste, s tem ko so ga tam gor pa dol jahali je bog ve kolk ljudi ?e ogro?al.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sem se prav smejal, pa malo ?ez okno gledal, ko sem poslu?al njihove frulice ene 15 min...jim je nekdo be?al po ?martinski gor pa dol in ?e bo BTC-ju, na vsake 2 minuti ma modre lu?ke gor pa dol :hohoho::hohoho: ...ne vem no, tukaj pogre?am Ameriko, in te pregone, ?e kdo ne ustavi...ma skidat ga s ceste, s tem ko so ga tam gor pa dol jahali je bog ve kolk ljudi ?e ogro?al.

 

zdej bo? pa ti pameten ko ma? predelan avto :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iz tega je ratal vic, ki se je mojemu stricu res zgodil....

 

Ga ustavi radar pred cestninsko Kozina.

 

PA gospod 120 ste sli na 80, kaj nas niste videli?

Ne sem se ravno odpel, ker mi je telefon zadaj zvonil.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe....full bolje leti zdej :bravo:

 

vids, klopko, ce bi ti to mel, bi te kamera slikala samo v zadnji del avta....

 

Al pa? ma? to :huh:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vids, klopko, ce bi ti to mel, bi te kamera slikala samo v zadnji del avta....

 

Al pa? ma? to :huh:

 

 

..on ima ?e dolgo ?asa to, na drugi stvari pa ?e kapco, je rekel da ne more brez nje....meni je pa zaenkrat bolj v?e? brez. :huh:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Tomblaster - na podlagi tele slike ne bo? popolnoma 0 dosegu, ker ima :policaj: preve? manevrskega prostora, v smislu kaj je po?el tamle in s kak?nim razlogom! :danzoman::P

 

 

Sej tud ne nameravam ni? dose?i s to sliko,sam mal blesavo se mi zdi ker lahko po?nejo kar jim pade na pamet,kaznovan pa ne bo noben... :angry:

Sm tud ?e opazil,ko se 200km/h vozijo po avtocesti pono?i,brez opozorilnih lu?i,ali pa ko v Lj. po glavnih cestah obra?ajo v drugo smer,?eprav je znak-prepovedano obra?anje in tudi brez opozorilnih lu?i... :angry:

 

...jaz pa ?ez naselje mal preve? prpeljem,ker ne gledam skos na ?tevec,pa dobim tako bolano kazen,da res ni... :ne vem: Kje je tukaj pravica??

Ni drugega,kot da si priznamo da smo ?isto policijska dr?ava... ;)

TomBlaster

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni drugega,kot da si priznamo da smo ?isto policijska dr?ava... ;)

 

Dobro jutro!!! S tem, da je tole kar v tej temi opisujete ?e najmanj mote?e.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predlagam da ustanovite stranko (...ime vstavi sam...), pridete v parlament in razpustite policijo, vojsko, gasilce, civilno za??ito itd... skratka vse slu?be ki u?ivajo dolo?ene privilegije tako in druga?e, saj jih konec koncev kot vzorni, po?teni, civilizirani itd. dr?avljani sploh ne potrebujete.....raznorazne morebitne konflikte bo pa re?eval tako kot v?asih g.Smith&Wesson, g.Colt, g.Glock itd... ;)

 

Sam kot navdu?en strelec sem takoj za, saj bom tako lahko prav gotovo glavni na vasi! :P:punk:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Madmax ne sekiraj se saj v vsakem sistemu nekateri govorijo o policijski dr?avi pa to se je govorilo 10 let nazaj pa 20 pa v ?asu socializma, k so ta ledrasti prebunkal cel lokal in so se doma?ini pol jokal kolk so nasilni, da so pa prej ka?in delal so pa pozabl v tistem trenutku, ko so zapele pesti in za?vi?gali pendreki.

 

Problem v dru?bi je pa? vedno ta, da je super kritizirat druge, da si zapolne? ?as in ga ne ostane ni?, da bi sebe samo ocenil in preveril ali sem res tolk dobra in po?tena du?ica kot se rad predstavljam v javnosti.

 

To so pa? tipi?ne ?love?ke lastnosti in tudi ti niti jaz nisva izjema. Pa? ljudje radi mal popljuvamo ?ez policaje a v bistvu je v tem precej fov?ije ker policaj (v roku slu?be) si lahko pa? privo??i precej ve? kot kdo drug in marsikdo potem i??e tudi male napakice (parkiranje, vo?nje tam kjer se ne sme, ipd).

 

?al so policaji vse preve?krat sami krivi saj po eni strani se spravijo maltretirat folk za 10km/h preve? na cestah, ki res niso nevarne po drugi strani pa za svoj gu?t izkori??ajo nujno vo?njo tudi kadar samo patrulirajo in da jim ni treba ?akat pred rde?o. Tak?na dejanja pa? pri ljudeh ne dvigujejo popularnost policije ampak jo zelo zmanj?ujejo in tukaj resni?no je levji dele? krivde pri policajih samih ?e posebej pa vodstvu policije.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kljub vsemu pa ima Madmax prav. Tudi sam trdim, da so tudi policaji konec koncev le ljudje s slabimi in dobrimi dnevi, napakami. Sam sem ga posnel ampak ne za na net, da bi komu kaj dokazoval in govoril, "?e un lahko, potem lahko tudi jaz". Je pa res, da ni lepo, ?e potem naleti? na enega, ki te bo za kako drobnarijo ?trafal, njegov sodelavec pa dela iste napake.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej se ne sekiram, dale? od tega......pa? tako malo sem podra?il.....ker kako pa naj na butasto temo odgovori? druga?e kot z butastim odgovorom ;):P

 

Se pa strinjam da je vsaj 1/2 ?trafanj po cpp, brezpredmetno in samo sebi namen oz. dvigovanju policistovega ratinga pred ?efom....ampak jebiga take povzpetni?ke, brezhrbteni?ne osebke ma? v vsaki firmi :glare:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pa strinjam da je vsaj 1/2 ?trafanj po cpp, brezpredmetno in samo sebi namen oz. dvigovanju policistovega ratinga pred ?efom....ampak jebiga take povzpetni?ke, brezhrbteni?ne osebke ma? v vsaki firmi :glare:

 

Popolnoma prav ima?...?al :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predlagam da ustanovite stranko (...ime vstavi sam...), pridete v parlament in razpustite policijo, vojsko, gasilce, civilno za??ito itd... skratka vse slu?be ki u?ivajo dolo?ene privilegije tako in druga?e, saj jih konec koncev kot vzorni, po?teni, civilizirani itd. dr?avljani sploh ne potrebujete.....raznorazne morebitne konflikte bo pa re?eval tako kot v?asih g.Smith&Wesson, g.Colt, g.Glock itd... ;)

 

Sam kot navdu?en strelec sem takoj za, saj bom tako lahko prav gotovo glavni na vasi! :P:punk:

 

Kdo je govoru o razpustitvi policije,vojske...???Ho?em sam povedat ,da bi morala obstajati neka meja...!?

?e je zakon,je zakon za vse,ampak nekaterim je pa? vseeno in si zatiskajo o?i pred nezakonitim po?etjem policije.Ta? ?lovek je o?itno nerazgledan oz. nesposoben opa?ati,zaradi takih si roka pravice ?edalje ve? dovoli in zaradi takih postaja Slovenija vsak dan mo?nej?a policijska dr?ava... ;)

 

Sej se ne sekiram, dale? od tega......pa? tako malo sem podra?il.....ker kako pa naj na butasto temo odgovori? druga?e kot z butastim odgovorom ;):P

 

Se pa strinjam da je vsaj 1/2 ?trafanj po cpp, brezpredmetno in samo sebi namen oz. dvigovanju policistovega ratinga pred ?efom....ampak jebiga take povzpetni?ke, brezhrbteni?ne osebke ma? v vsaki firmi :glare:

 

A ti je nujno odgovoriti na temo??Ponavadi,?e ti tema ni zanimiva jo spregleda? in gre? naprej,tako da o?itno se res sekira?...!? ;):P

TomBlaster

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo je govoru o razpustitvi policije,vojske...???Ho?em sam povedat ,da bi morala obstajati neka meja...!?

?e je zakon,je zakon za vse,ampak nekaterim je pa? vseeno in si zatiskajo o?i pred nezakonitim po?etjem policije.Ta? ?lovek je o?itno nerazgledan oz. nesposoben opa?ati,zaradi takih si roka pravice ?edalje ve? dovoli in zaradi takih postaja Slovenija vsak dan mo?nej?a policijska dr?ava... ;)

 

Tebe je pa zgleda fajn prizadela tista kazen ali dve ki so ti jo spisali da take stresa? po forumu....pa ?isto ni? nisi bil kriv, in totalno brezveze so ti jo napisali a?....zaradi takih osebkov ki neznajo prevzeti odgovornosti za svoja dejanja in i??ejo napake in izgovore v drugih pa gre ta dr?ava kamor pa? gre <_<:(

 

Pa mi neki povej, bo? tudi ko bodo policisti re?evali nekega dne tvojo rit, zahteval da se ti peljejo v pomo? po pravilih, omejitvah, parkirajo samo kjer je to dovoljeno itd...? :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.