Skoči na vsebino

MAZDA 323f 2.0 V6 GT


BOBI

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 56
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

:D evo tak zgleda zaj z H&R in temnimi stekli zatemnjeno danes avta pa nisem pucal ker bo itak se dez tote dni

 

nice kaj spredne ima? tud kej zatemnene?

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odli?no izgleda, zdj sam ?e spolirat. Sm skoz mislu da ma? zelenca V6, zato mi je tale rde?a ?e tok bol v?e?! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nice kaj spredne ima? tud kej zatemnene?

 

lp

 

<_< na zalost ne ker nocem met tezav z :policaj: in na homologaciji

 

to tut mene zanima, pa kolk mm ni?je fedre ma? to?

 

:D 30mm

 

Lepa, samo ?uvaj to, ker je mehanika res dobra, mi je malo ?al da nisem jaz tole vzel od brata <_<

 

:P res gre ko urca mam zaj valvolina not in ne pije skoraj nic olja vceraj sem ga stisno proti maribori 220kmh brez problema razen zgornjo cev za vodo sn menjal je bla v kurci

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

<_< na zalost ne ker nocem met tezav z :policaj: in na homologaciji

pa sej u bistvu lohk ma? predne tut, sam mor? met vidljivosti nvem kolk procentov skoz

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa sej u bistvu lohk ma? predne tut, sam mor? met vidljivosti nvem kolk procentov skoz

 

:angry2: ni to tak kot se cuje ker taka folija ne obstaja pa se te mores met res cist bele sipe to pa majo samo ful stari avti

 

zdej bo treba spet celje meet... :glare:

 

<_< ze spet zaj bo kaj druga na vrsti jaz se bom ze pripelo ce bo cajt

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

kdo je temnil Lummark ali Le?nik ali ?? in kake so cene danes tega jaz sem nazadnje ?e t tolarjih temnil v Brun?viku.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kdo je temnil Lummark ali Le?nik ali ?? in kake so cene danes tega jaz sem nazadnje ?e t tolarjih temnil v Brun?viku.

 

:D lesnik z siberdahom cena 125eur

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Men pa S2000 nikakor ne sede na 323FBA makino - se da garant kej lep?ega gor zmontirat, sicer pa stvar okusa! :bravo::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men pa S2000 nikakor ne sede na 323FBA makino - se da garant kej lep?ega gor zmontirat, sicer pa stvar okusa! :bravo::P

 

:D ni s2ooo ampak pezo 307 saj je samo studija zaenkrat mam se pet komadov na izbiro :bravo:

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tudi 1.7 je dražje kot je pri nas. Kolko šimfate Ptiča, imamo zelo ugodno gorivo.   Ne tankam na avtocestah, ne v Italiji, ne v Sloveniji. Sem v Srbiji, ker so cene ble iste.   Jaz v Italiji vedno iščem self service ročke. Ne bi dal 10-20c več, da mi stric tanka.   To te pač izkušnje naučijo, pred tem sploh nisem vedel, da ti še kje kdo tanka, ampak izgleda so italjančki pripravljeni plačat, da si rok ne umažejo.
    • Saj pravim, da se da tudi dokaj poceni tankat. Nazadnje sem tankal konec aprila po 1,7€/liter v okolici Milana. Sem naletel na eno malo Shell črpalko, sicer si moraš sam tankat, a vseeno. Pa še poraba mi je do Kopra padla. Ne vem, mogoče je pa shell gorivo kaj boljše?  Drugače pa ja, na avtocestah je okoli 2€ ali tudi več. Zato sam nikoli ne tankam na, avtocestah. Ja, se ustavimo na odličnih rogljičkih in še boljšem kapučinu. 
    • In za po vrhu-ponudba,katero nihče ne potrebuje🤣🤣...Mazda pa ima prodajne rezultate,ki so rekordni v njeni zgodovini😃...kdo bi si mislil😄     
    • A niso to vsako leto za hrvate pravli, ker zaporedoma podražujejo in še kr je vse polno.   Tak bo tu. Al bo prišel kdo, ki bo pripravljen plačati visoko ceno ali pq bojo spuatli in bo polno.     Drugače pa tvoje cene o italjanskem bencinu me skozi fascinirajo.   Center Bologne: Center Firenz: To so živi podatki od uporabnikov za RON95. Rad hodim v Italijo, samo takih cen, kot pri nas, ni bilo tam nikoli. Vedno so med najdražjimi v Evropi.
    • Dobro jutro, nov je dan... ☀️😉
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.