Skoči na vsebino

razstavljanje prednjih luci 323F


Ploki

Priporočeno sporočilo

bodi 1. in zadevo dokumentiraj s slikami ?e ti uspe napi?i postopek v DIY

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj ne vem kdo izmed vaju ima ve?je komplekse zaradi povezave s Fordom. :P

 

?e malo pogleda? tule, kjer je mimogrede kar nekaj znanja, bo? na?el tole temo v kateri smo nekateri razdirali 323C ?aromete. Sicer sem skoraj prepri?an, da sem dal slike v temo ampak OK. :ne vem:

Sam sem jih lepo grel s fenom potem pa z olfa no?em pa ?raufncigerjem odpiral. Ko jih odpre? je pa to to. Je pa to dolgotrajen postopek. Eni jih dajo kar v pe?, da se tisti silikon-?igumi hitreje segreje in postane res oreng ?igumi. Pa fajn zasilikoniraj, ko bo? sestavljal skupaj. Ni kaj posebej te?kega, je pa dolgo?asno. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj ne vem kdo izmed vaju ima ve?je komplekse zaradi povezave s Fordom. :P

 

?e malo pogleda? tule, kjer je mimogrede kar nekaj znanja, bo? na?el tole temo v kateri smo nekateri razdirali 323C ?aromete. Sicer sem skoraj prepri?an, da sem dal slike v temo ampak OK. :ne vem:

Sam sem jih lepo grel s fenom potem pa z olfa no?em pa ?raufncigerjem odpiral. Ko jih odpre? je pa to to. Je pa to dolgotrajen postopek. Eni jih dajo kar v pe?, da se tisti silikon-?igumi hitreje segreje in postane res oreng ?igumi. Pa fajn zasilikoniraj, ko bo? sestavljal skupaj. Ni kaj posebej te?kega, je pa dolgo?asno. :P

 

TNX za tole, bo tut men prov pr?lo ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

aja. sem dobil narazen, scistil, popravil, dal skupaj nazaj. :)

se svetijo kot nove. lec nisem menjal ker je pri novih postford Bosch vse iz enega dela in je zelo te?ko razstavit.. imajo pa Koito precej bolj?e le?e in tudi sistem kot bosch...

 

cutting corners he he

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

A vem mogo?e kdo s ?im spolirat sprednje plasti?ne pokrove da nebodo ve? mutni.

 

s fulll fulll fino polirno pasto- uno ki je samo za lesk:) finish varjanto

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.