Skoči na vsebino

Regulacija ksnenonk


SpEkTr

Priporočeno sporočilo

Mene pa zanima tole. Ko da? kontakt, se vi?ina snopa avtomatsko nastavi.

 

A kasneje se ne nastavlja ve??

 

Primer:

 

Se vsede? v avto, zalaufa?, potem pa prisedejo 4 potniki. In to pomeni, da bo vi?ina snopa previsoka, al je tolk 'pameten' da to pogrunta??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni tko da ma na zadnji premi neke senzorje za to, potem pa najbr? na podlagi tega oceni za kolk mora spustiti snop. To se mi ni zdi lih vi?ja matematika :)

 

Me pa ?e vedno zanima, al se to samo na za?etku nastavlja ali ne...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja,sam pri mazdi se to dela pocasi.. pri nemcih pa gre snop ce se ne motim ,dol gor potem pa na pravo visino..

 

to je pa? premium znamka

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Majstori pri VSEH avtih ki so ORINALNO opremljeni z xenonom, se vi?in snopa regulira skozi, tudi med vo?njo, tis pri ?tartu je samo reset, da se "sprehodi" do nanjni?je to?ke in nazaj na nastavljeno in glede na obremenitev.

Senzorja sta dva eden na sprednji roki eden pa na zadnji roki.

Test lahko naredi? da se pelje? recimo 100 na uro in mo?no zavira? in gleda? ?rto snopa, alo pa ostro pospe?uje? in potem takoj zavira? in se lepo vidi kao "miga" gor in dol.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to je pa? premium znamka

 

ma boli me k...c za tako premium znamko ko rabis vse doplacat pa tko..js sem imal presnji avto mazdo 323f 97 letnik pa sem imel vec opreme kot kaksem audi 2005 letnik..tko da tok o premium znamki..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lahko pa sam avto na mestu pr?ge? pa odpre? havbo in ga spredaj z vso silo dol pritiska?/gunca? pa poslu?a? kako motor?ki ru?ijo.

 

Je pa res, da pri stari ?estici je bil test nastavljanja xenonov bistveno bolj viden kot pri novi, kjer to pri vklopu motorja sploh ne opazi?.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ha ha, al pa en pele, ti pa na le?i? na haubi pa se peljeta ?ez le?e?e policaje :bravo:

 

Stvar je zelo enostavna, avto stoji pred zidom vidi? kje je snop, pol se pa loh zadaj 3je usedejo pa bo snop ?e vedno na isti liniji

 

He he kaka drama je ratala iz teh motor?kov :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 leta kasneje...

Ali kdo ve kje se tocno nahajata senzorja za regulacijo visine... Ker mi ne nastavlja visino snopa je pa vse skupi ostalo malo visje in mi vsi blendajo...pa da preverim ali je samo umazano ali je fuc..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali kdo ve kje se tocno nahajata senzorja za regulacijo visine... Ker mi ne nastavlja visino snopa je pa vse skupi ostalo malo visje in mi vsi blendajo...pa da preverim ali je samo umazano ali je fuc..

 

Ce se ne motim na gredi, mogoce celo zadnji....

 

V grabn....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako pa to zgleda? Mislim senzor.. Kaka skica ? Moti me to k motim druge pa mi blendajo...

 

Nkol vidu

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eden je na sprednjem stabilizatorju eden pa na zadnjem.

Se pa da na rome nastelat,lahko pa ti jih na novo niveliram elektronsko,z mojim super duper testerjem. :P

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.