Skoči na vsebino

MOTO KOTIČEK


KAALman

Priporočeno sporočilo

Delam na?rt za naslednjo turo :prstgor: ?e bo lepo vreme konc tedna

Vmes je nam skor vsem znana to?ka :lol:

http://g.co/maps/ubp88

 

lepa turca

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naredu na?rtovano pot. Vreme idealno. Temperature glih taprave. :jupiii::prstgor:

Kaj sem pa vidu na sredi poti pa v jamralniku :vskalo:

 

:bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

danes spet skoraj 1 tank zakuru... v dveh letih na?tancal 8000 km... za "za?etnika" bo dovolj...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

danes spet skoraj 1 tank zakuru... v dveh letih na?tancal 8000 km... za "za?etnika" bo dovolj...

 

jaz pa v 4h dneh cca 800km vsak dan en tank! V?eraj jih je padlo 300 tud ok za za?ernika ?t.2 :jezicek:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes planiran odhod v Dolomite...... :whatever:

 

odli?no!

Upam da vam bo vreme bol naklonjeno ;)

sre?no!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vreme zakon tukaj - sonce. Po vcerajsnjih 270km passo, passo, passo danes 360 km 5 x passo :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vreme zakon tukaj - sonce. Po vcerajsnjih 270km passo, passo, passo danes 360 km 5 x passo :)

 

no super ker tukaj de?uje oz. serje 200km/h

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kawasaki Z750

letnik 2007 16kkm skor 85kW 110hp

za 1x samo ta fotka!

 

 

Objavljena slika

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja lep je ta Kaweljc. A to si novega kupil? Sej tudi oni moped od ER-a ni ?voh, edino felne bi lahko bile srebrne pa kolektor malo manj zarjavel, da bi pasala v harmoni?no barvno kompozicijo :hohoho: ?e bi se jaz ve?inoma sam vozil, bi si tudi kaj takega omislil, ampak mogo?e 1000-ko, ker sem bolj mo?ne gravitacije pa me ?ibki mopedi ne potegnejo izpred semaforja.

No, pod tekstom je pa moj torpedo. Sicer ?e rahlo v letih (97 letnik - 15 let star?!), ampak sopiha naprej. Sem pa drugi lastnik in sem ga zamenjal po principu staro-za-?e-bolj-staro s Kawlom ZR-7S. ?e pred Kawo sem imel Kymco Bet&Win 250 pa Gilero Runner 180 (ki so mi je spi**ili), pred tem pa Aeroxa z 70ccm.

Smo pa imeli kake 10 let nazaj identi?en motor doma (govorim o XX-u), ampak smo ga mogli dat od bajte, ker doma?i niso ?eleli, da je to moj prvi motor. Vbistvu je mati delala gu?vo u p***u mater. Aja, ta je ?e fergazerski, zato ima 10 konjev ve? od EFI-ja (torej 165) in bolj?i navor. Vle?e ?e od nizkih obratov ko dizl. Ve? podatkov je pa tu: http://superblackbird.arnolddegraaf.nl/specifications.php

post-6662-1337764928_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rablenega sem nabavil! Kar se pa er6N ti?e je pa premalo v uporabi zato morda malo ve? rjavine :( ?al!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ZZR-i so itak vedno bli lepi. Na datum izzida so bili vsaj en oblikovalski korak pred ostalimi (no, ?e ZX-10 ne smem pozabit iz katerega so ga itak izpeljali). Integrirani smerokazi ?e danes niso neka stalnica. Ko sem naredil izpit za 350ccm, sem ?e orgazmi?no sanjal o 250-ki, ker.... druga niti ni blo :ne vem: Druga?e pa probaj kakega 1100 peljat. Sej ni toliko v tem, koliko konjev dobi? naenkrat na cesto, ampak predvsem v navoru. ?eprav se sli?i ?udno, je litra?e bistveno la?je vozit, ker ni toliko pretikanja. Vpra?anje je samo, ?e bo? dobil kakega dobro ohranjenega. Sicer pa 1200... :prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ZZR-i so itak vedno bli lepi. ......

..... Sicer pa 1200... :prstgor:

 

1200 mi pa ni ve? v?e? zarad prednjih lu?i.

Sploh pa ne bom prodajal. Sem ?e hotu staro za staro, pa so mi sam 500? ponudil za mojga :vskalo::vskalo::vskalo:

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo ?e moj, Kawasaki KLX450R, letnik 2008, 120 delovnih ur in cca. 2500 km (?tevec se malo po svoje resetira vsake toliko ?asa)

 

Slikan je v "natur stanju", torej usran... :punk: Dvomim, da imam sploh kak?no fotko, kjer je ?ist. Bom malo pobrsku.

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Bi pa mel takoj ?e enga nakeda, npr. Z750 Yamaha Fazer ali Hornet S, samo ni ?asa za oboje, pa stanujem v bloku, tko da je tudi problem z gara?iranjem. Ko se bom naveli?al endura ali pa postal prestar za to, pol pa naked ziher pade :aaaaa:

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes 29c jaz pa z zimskimi podlogami....

Trenutno v 'koreninskemu' Como, zakon ceste in predvsem PRAZNI prelazi

 

Aja moj stroj je avatarju .....suzuki DL 650 v-strom DL650 A - z neverjetnim dometom 520km (4L/100 km) tudi nad 2000m nadmorske...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

4L? Mater, to pa je ekonomi?no. Ni to ista ma?ina kot v ER-6? Ker za tistega sem tudi sli?al, da se po hlapih vozijo :pepsi:

 

Suze imajo V2 motor Kawa ma pa vrstnega 2 cilindra?a.

 

Ima pa Kawa Kopijo 1000 kubi?nega suzukija DL-1000 z svojimi nalepkami.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta masina je na vecih suzukijih, bandit, sv650 pa tudi hyosung cometu s katerim sem zacel nagibanje...

 

http://m.poraba.com/usage_view.php?carId=12748

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kawasaki Z750

letnik 2007 16kkm skor 85kW 110hp

za 1x samo ta fotka!

Objavljena slika

 

A so kaj izolj?ali sprednje zavore al so ?e vedno ena sama ?alost ob malo bolj konkretni uporabi ??

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

izbol?ano naj bilo kompletno vzmetenje,bremze so spredaj tudi ve?je 4 batne ?eljusti. Baj enaj bi ?pilal vseskup dobro predvsem pa bolje od prej?nega modela ;)

Bo? ?ov en giro pa bo? povedal ?e je kj bol ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.