Skoči na vsebino

MOTO KOTIČEK


KAALman

Priporočeno sporočilo

Grega dj nabav-bomo skup ti?al ha ha ha ha ha !

 

Noben motor ni nevaren,nevaren je edino tist ki sedi na njemu!

Tako da vse je odvisno od podstre?ja ;) Seveda nekaj sre?e pa tud treba met v prometu kot pri vsemu.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grega dj nabav-bomo skup ti?al ha ha ha ha ha !

 

Noben motor ni nevaren,nevaren je edino tist ki sedi na njemu!

 

 

Mah dej, ?e k sm sedeu na tvojmu :jupiii::jupiii: ni ?ans...

 

No gled tega kar si napisal:

 

Noben motor ni nevaren,nevaren je edino tist ki sedi na njemu!

 

Se strinjam deloma :) ampak ti ma? ?e kako dobro lahko po?lihtano v glavi ?e so vozniki glupi in ne gledajo, kaj bo? naredu...tudi ?e se pelje? ma pod omejitvijo in predvideva? vse...?e nekdo sko?i pred tebe pa nima? kej...sranje je ker ko leti? z motorja te ve? ali manj ni? ne ??iti pred okolico kamor leti?.....zdej verjetno ga pa ni motorista da ?ez vsako kri?i??e in priklju?ek na cesto vozi 15 km/h....to se pa lahk boji? da te od zadi kdo pritegne....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah dej, ?e k sm sedeu na tvojmu :jupiii::jupiii: ni ?ans...

 

No gled tega kar si napisal:

Se strinjam deloma :) ampak ti ma? ?e kako dobro lahko po?lihtano v glavi ?e so vozniki glupi in ne gledajo, kaj bo? naredu...tudi ?e se pelje? ma pod omejitvijo in predvideva? vse...?e nekdo sko?i pred tebe pa nima? kej...sranje je ker ko leti? z motorja te ve? ali manj ni? ne ??iti pred okolico kamor leti?.....zdej verjetno ga pa ni motorista da ?ez vsako kri?i??e in priklju?ek na cesto vozi 15 km/h....to se pa lahk boji? da te od zadi kdo pritegne....

 

 

Tudi to moras znati predvidevati, da so lahko drugi vozniki glupi ... Realnost je taka, da nekaterim se stalno dogaja, da se v njih drugi zaletavajo... drugi pa takih problemov nimajo nikoli :blush: ... Res pa je tudi, da nesreca nikoli ne pociva...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Moram edino se boljso polovico prepricat :) ... To je verjetno se tezji del te naloge :jezicek::ninja:

 

 

1. govori? da bo? kupil, nonstop klobasa? o tem, kako je to fajn, pa za sprostitev, pa da ni drago vzdr?evanje itd...

2. hodi? ogledovat kaj bo? kupil

3. se gre? zdila? za ceno, pride? domov in pove? da si dobu ugodno ponudbo

4. gre? pla?a?, pripelje? in registrira?

5. se vozi?, pa jo pusti? doma

6. se vozi? pa jo povabi? zraven

7. te spra?uje, kdaj se spet gresta vozit...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1. govori? da bo? kupil, nonstop klobasa? o tem, kako je to fajn, pa za sprostitev, pa da ni drago vzdr?evanje itd...

2. hodi? ogledovat kaj bo? kupil

3. se gre? zdila? za ceno, pride? domov in pove? da si dobu ugodno ponudbo

4. gre? pla?a?, pripelje? in registrira?

5. se vozi?, pa jo pusti? doma

6. se vozi? pa jo povabi? zraven

7. te spra?uje, kdaj se spet gresta vozit...

 

 

Prve tri tocke sem ze dal skozi :):D:jupiii:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem pred predzadnjo tocko :)

 

Tle je zakon!

 

Zbrisane velike slike - evo link

 

https://picasaweb.google.com/10967992589855...DucatiWDW201202

Popravljeno od jures

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e

...babe so bolj lesene ampak bistvo so ?tikli, pa da so talale zastonj pir :cheers:

 

ZA Valeta in ostale majstre mi je pa baterija crknla....5 ur pa gre, sranje...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to da se na?i ceradarji kar lepo dobivajo,me zanima ?e je kdo za kak moto trip meet?

Seveda z 2kolesniki ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to da se na?i ceradarji kar lepo dobivajo,me zanima ?e je kdo za kak moto trip meet?

Seveda z 2kolesniki ;)

 

Itak, pa sej mi smo tud topless :)

 

Kaj pravite na teden od 9.7? ?e si bomo izbrali kako lepo turo je vsekakor bolje med tednom, ampak je razumljivo da vsak ne more med tednom....

 

Jaz vas lahko vodim po istri - ampak dale? od standardnih poti...:), fajn je imeti to?ko z osve?itvijo, bodisi sol ali reka ali jezero

Vsak predlog welcome

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Itak, pa sej mi smo tud topless :)

 

Kaj pravite na teden od 9.7? ?e si bomo izbrali kako lepo turo je vsekakor bolje med tednom, ampak je razumljivo da vsak ne more med tednom....

 

Jaz vas lahko vodim po istri - ampak dale? od standardnih poti...:), fajn je imeti to?ko z osve?itvijo, bodisi sol ali reka ali jezero

Vsak predlog welcome

 

P.S. sam ceradarji so zgleda vsi single, k majo tolk cajta, a babe ne padajo na miate? :hohoho:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bi se dobil... mislim, ?elja je, ampak izvedljivo pa ne bo :ne vem: ?ez teden me itak ni doma, med vikedom sem pa dale? stran od Primorske. Ampak vseeno upam, da se vas zbere v ?imve?jem ?tevilu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pelje se super... Sicer nisem prav veliko peljal... ker je brez tablic pa jaz tudi brez celade... samo tam gor v en hrib v vasi... kaksen kilometercek...

Moram edino se boljso polovico prepricat :) ... To je verjetno se tezji del te naloge :jezicek::ninja:

 

Ve? kak se prepri?a bolj?o polovico; gre?, kupi? zadevo (seveda predpogoj, da so tvoje finance), pripelje? domov in re?e?, da zdaj pa? je tu. Tak sem jaz naredil s svojim mopedom. Skoz je nekaj jamrala, da Blackbirda pa ne, ker je premo?en pa preve? ?porten pa te?ko se sedi zadaj pa ne pa?e mi, ker to je bolj za stare fotre... Danes jo vpra?aj B) Je pa res, da sem ?e prej imel motor. Lahko se pa dobimo na "okrogli" mizi pa nas tvoja bolj?a polovica spra?uje "?enske nesmisle", mi ji bomo pa probali pomagat razumet motociklizem po njenih 3-eh zvrnjenih vr?kih piva ali druge podobno opojne pija?e :cheers: Pol postanejo tak dojemljive, da ni res.

 

Se pa spomnim enega oglasa in sem si ga printscreenal (beri komentar prodajalca):

post-6662-1341236929_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zamenjal zadnjo lu? za LED kombinirano lu? - blinkerji :jupiii: 12? s po?tnino iz Koreje

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

MOTO MEET - moj predlog

 

http://goo.gl/maps/Fht2

 

Kdo je za - te stare ceste so odli?ne za moto, nevideni koti?ki, panorama izredna, z dvema gorskima prelazoma. Meni ena lep?ih tur s postankom na pla?i

 

Ali z drugimi besedami, kdo gre poleg :), Za?eljeno je enkrat drug teden med tednom.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

MOTO MEET - moj predlog

 

http://goo.gl/maps/Fht2

 

Kdo je za - te stare ceste so odli?ne za moto, nevideni koti?ki, panorama izredna, z dvema gorskima prelazoma. Meni ena lep?ih tur s postankom na pla?i

 

Ali z drugimi besedami, kdo gre poleg :), Za?eljeno je enkrat drug teden med tednom.

 

?tej me zraven ;)

za kateri dan pa v dog. ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kok pa je to kaj opazno oz. pregledno??

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kok pa je to kaj opazno oz. pregledno??

 

bolje kot prej, bom naredu muvi + ?e slu?ajno med zaklepanjem motorja da? ?e na P ti ne skuri akomulatroja

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

A je za Androida kaka pametna aplikacija, ki ti poka?e graf hitrosti po GPS merjenju? Neki Speed tracker sem si downloadal, ampak nima grafa pa ne ka?e hitrosti nad 250km/h.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kratek popoldanski izlet s "pesom" v?eraj..

 

http://goo.gl/maps/mIVO

 

avstrijci so s svojimi zalivkami v cesti zakon! :) nekatere so dolge tudi po ve? metrov...to?no po sredini voznega pasu...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je za Androida kaka pametna aplikacija, ki ti poka?e graf hitrosti po GPS merjenju? Neki Speed tracker sem si downloadal, ampak nima grafa pa ne ka?e hitrosti nad 250km/h.

 

mislim da ima? teh aplikacij kar nekaj ;) speedometer in probaj jih nekaj ,sam sem 1x nekaj probaval in nevem to?no na kateri apk. je bila pop. min,max,+graf pa ?e neke malenkosti

tako da le sprobat treba ;)

probaj s tem!

1.SpeedView: GPS Speedometer

2.GPS Speed Graph

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej vem. Eno dobro aplikacijo sem imel, ki dela to?no to: ri?e graf in celo pot na zemljevidu. Potem sem telefon menjal in pozabil, katera aplikacija je bila (itak se na Play/Marketu tako hitro menjujejo, da sploh ne sledim). Mogo?e je pa kaka pla?ljiva. Moram preverit :prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.