Skoči na vsebino

MOTO KOTIČEK


KAALman

Priporočeno sporočilo

Ce bi ajshit podpiral priponke tuki gor, bi vam privoscil kako sliko...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta masina je na vecih suzukijih, bandit, sv650 pa tudi hyosung cometu s katerim sem zacel nagibanje...

 

http://m.poraba.com/usage_view.php?carId=12748

 

Eh, zame?al sem. Versys naj bi imel isto ma?ino kot ER-6, samo za 10KM ?vohnej?o mo?. Sicer pa Comet baje ni imel SV-jevega agregata. Vsaj kolikor sem zasledil na netu:

 

"The engine is nigh on identical to the SVs. It isn't a suzuki engine but made in Japan by ex-suzuki engineers!"

 

Kak se je sicer peljal Comet? Ker je sorazmerno poceni... B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh, zame?al sem. Versys naj bi imel isto ma?ino kot ER-6, samo za 10KM ?vohnej?o mo?. Sicer pa Comet baje ni imel SV-jevega agregata. Vsaj kolikor sem zasledil na netu:

 

"The engine is nigh on identical to the SVs. It isn't a suzuki engine but made in Japan by ex-suzuki engineers!"

 

Kak se je sicer peljal Comet? Ker je sorazmerno poceni... B)

 

Oem kopija je bil motor ja.

Ravno zato sem ga nabavil kot prvo motor, odlicen motor za ta denar, ampak ker sem zacel pri 30h je bila pot do morja ze muka....

To je za cesto, jaz sem bolj enduro tip

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Peljal sem ?e precej vrst motorjev in skuterjev (razen potovalnih ladij in hard endurov) in all-rounderji oziroma klasi?ni enduri so res najbolj udobno-uporabna stvar. Definitivno so najbolj neprakti?ni ?operji in super?porti. Vsaj iz mojih izku?enj. Zaenkrat ostajam v sport tourer razredu, ni pa re?eno, da me kdaj ne pi?i pa si kupim kaj ?isto X :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

izbol?ano naj bilo kompletno vzmetenje,bremze so spredaj tudi ve?je 4 batne ?eljusti. Baj enaj bi ?pilal vseskup dobro predvsem pa bolje od prej?nega modela ;)

Bo? ?ov en giro pa bo? povedal ?e je kj bol ;)

 

To je blo NAJSLAB?E na prej?nji seriji, samo dvobatne ?eljusti ki so prijele za ne qurac, sploh ?e sta bla gor na mopedu dve osebi.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je blo NAJSLAB?E na prej?nji seriji, samo dvobatne ?eljusti ki so prijele za ne qurac, sploh ?e sta bla gor na mopedu dve osebi.

 

Z750 prej?nji model da je imel samo dvobatne ?eljusti? Kolikor gledam slike, so povsod 4 batne, tako na letnikih 2004, kot 2005 in naprej.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na koliko menjate gume? Malo sem pozabil na to in sedaj pri 15500 (2010) je prva malo preparela med prifilom ( tisti del, ki se ne stika s tlemi...) zadaj pa enakomerno crna do levega in desnega roba :hudicek:

 

P.S.

Ce odstejem dan ko sem ga prvic dal na toplo, poroko, rojstvo obeh paglavcev, je tale teden on top!

1300km za nama, jutri se cez 6 2000m prelazov pol pa domov....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je blo NAJSLAB?E na prej?nji seriji, samo dvobatne ?eljusti ki so prijele za ne qurac, sploh ?e sta bla gor na mopedu dve osebi.

 

stari to je moped za enega!!! ;)

Saj pravim bo? se pelu pa bo? povedal!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

VELIKE SLIKE ZBRISANE....da ne kr?im pravil foruma, pa kluba pa ne vem kaj vse ?e - a je to sedaj forum ali internetna stran kluba? :whatever:

 

Zdaj me pa banajte, pa greva z Vidom na SDS piknik na babe

 

?e pa koga zanima potopis, pa ve kje jih dobi.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z750 prej?nji model da je imel samo dvobatne ?eljusti? Kolikor gledam slike, so povsod 4 batne, tako na letnikih 2004, kot 2005 in naprej.

 

Ja ?tiribatne na dveh diskih skupaj, druga?e pa samo 2 bata na disk, znotrj nima batkov.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moj pes je v?eraj obrnil 20tiso?i kilometer

Kje si se zadr?al, da si moral tak pozno po temi domov? :lol:

 

Z750 prej?nji model da je imel samo dvobatne ?eljusti? Kolikor gledam slike, so povsod 4 batne, tako na letnikih 2004, kot 2005 in naprej.

4 pomoje ne, razen ?e misli? x2 za oba diska.

 

Na koliko menjate gume? Malo sem pozabil na to in sedaj pri 15500 (2010) je prva malo preparela med prifilom ( tisti del, ki se ne stika s tlemi...) zadaj pa enakomerno crna do levega in desnega roba

Ga ?e nimam dovolj dolgo, da bi ti povedal :blush: Vmes sem jih ?e enkrat menjal, ampak tiste, ki sem jih dobil ob nakupu. Imam pa zdaj Dunlopove Road Smart gor pa nimam pripomb. Za tako te?o (cca 240kg motor + 2 jaha?a s skupno kila?o blizu 150kg) in mo? jo skoraj ni? ne pobira po sredini. Se pa pozna na robovih. Sicer pa ?estitke za poroko pa paglavce :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

25.8 - Moto GP Brno, vikend seveda ?ez Avstrijo po stranskih, ?otor varianta - anyone?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

25.8 - Moto GP Brno, vikend seveda ?ez Avstrijo po stranskih, ?otor varianta - anyone?

 

I'm IN ?e le vse bo ql z vremenom ?e ne pa avto!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

I'm IN ?e le vse bo ql z vremenom ?e ne pa avto!

 

de?na jakna pa gas...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ?tiribatne na dveh diskih skupaj, druga?e pa samo 2 bata na disk, znotrj nima batkov.

 

Ho?e? re?t, da imata oba bata na sprednjemu disku samo po 1 bat, torej da ne stiska diska iz obeh strani?

 

Ja kaj so pa mislili japonci, ko so to delali? Ponavadi niso ?lampasti, to bi bolj od kak?nih italijanov pri?akoval... <_<

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na notranji strani ni placa....moja suzana je enaka, ampak bremze so ?pica. ima na primer ve?je diske kot mnogo te?ji in mo?nej?i 1200GS

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tako je nekako!

2 bata potiskata plo??ice! Na vsakem disku zase seveda :jezicek:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Do sedaj sem "najbolj?e" zavore izkusil na Kwaku VN800 Classic. Ko lokomotiva. ?e ti je kak traktorist prednost vzel, si moral za?et ?e v?eraj bremzat. Sploh z kakim sopotnikom.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko mu dela? kar ho?e?....otovori?, tera? v klanec, mu da? dihati zrak nad 2500m, ne bo ?rl ve? kot 4,2L!!! Me prav zanima kaj bo sedaj z novimi gumami, kreten sem bil da nisem pomislil na to pred tripom, in imel ve? sre?e kot pameti da ni de?evalo.....gume so imele 15.000....trde, tresle....?ele z novimi sem to videl.

 

http://www.poraba.com/usage_view.php?carid=12748

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.