Skoči na vsebino

MOTO KOTIČEK


KAALman

Priporočeno sporočilo

Sej vem. Eno dobro aplikacijo sem imel, ki dela to?no to: ri?e graf in celo pot na zemljevidu. Potem sem telefon menjal in pozabil, katera aplikacija je bila (itak se na Play/Marketu tako hitro menjujejo, da sploh ne sledim). Mogo?e je pa kaka pla?ljiva. Moram preverit :prstgor:

 

drugac js uporabljam sporttracker, rise grafe (nadmorska visina,hitrost)..skratka super zadeva...probi

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Mega Trip s kopanjem

:jupiii::jupiii::jupiii:

 

?e mojo prikolico lahko najdete :hudicek:

 

Sami ovinkci, nov asfalt po celi Istri, res je blo top.

pol pa ?e tole zagledam.......

 

 

Datum

02.08.2012

Litri (l)

16,60

Znesek (?)

24,90

Kilometri (km)

18.094

Prevo?eno (km)

421 - tankal 50km po ?tartu

Povpre?na

(l/100km) 3,94

 

 

Tomozuki - ti si spra?eval o teh aplikacijah, ?e klikne? data view se ti vse izpi?e

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala, sem na?el. Uporabna zadeva, samo je ?e nisem sprobal na motorju. Sicer pa je ta Strom res ?parov?ek glede porabe. Tudi z mojim sem zadnji? imel kar kak liter manj, ko je pribli?no 120km bila moja sopotnica odsotna na zadnjem sede?u. Mislim, da sem imel porabo nekaj ?ez 6l, kar za staro 1,1 litersko ma?ino na fergazerje ni slabo. Sploh, ?e ga ?e nekaj kilometrov po avtocesti o?ema? do konca (naddvesto?estdesetpress).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lepo!

Tale tracker je res ql zadeva,sam jo uporabljam ?e nekaj mesecev,ampak popravici povem se niti nisem spomnil da bi tole priporo?al ko se je spra?evalo po aplikaciji ;)

Res pa da jo imam bol za pe?a?a in kolesarja?a vklopljeno ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala, sem na?el. Uporabna zadeva, samo je ?e nisem sprobal na motorju. Sicer pa je ta Strom res ?parov?ek glede porabe. Tudi z mojim sem zadnji? imel kar kak liter manj, ko je pribli?no 120km bila moja sopotnica odsotna na zadnjem sede?u. Mislim, da sem imel porabo nekaj ?ez 6l, kar za staro 1,1 litersko ma?ino na fergazerje ni slabo. Sploh, ?e ga ?e nekaj kilometrov po avtocesti o?ema? do konca (naddvesto?estdesetpress).

 

tudi po top speed vidi? da na motorju predvsem u?ivam v cik cak, ?e bi ga gonil bi verjetno tudi pil ve?....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tudi po top speed vidi? da na motorju predvsem u?ivam v cik cak, ?e bi ga gonil bi verjetno tudi pil ve?....

 

Ja, sej jaz tudi nisem avtocestni manijak. Vbistvu mi je dolg?as na avtocestah in imam precej raje ovinke. Stara cesta od Maribora proti Kopru je Kosu pisana na gumo. Ni pa za kake zaprte kratke ovinke oziroma serpentine, ker je hod krmila kratek, motor je pa precej dolg. Po Ridah se moram precej namu?it, medtem ko recimo od Postojne naprej u?ivam do konca (pa tudi med Mariborom in Celjem ter Vranskim in Lukovico je fajn). Se da normalno kruzat med 130-200km/h, kar je ve? pa ni prijetno oziroma je preve? adrenalinsko. No, in pri taki vo?nji porabi 6l v solo varianti in liter ve? z nekom na zadnjem zicu. Se pa da priti tudi na 5l (pravi moj foter).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ima kdo ?as pa voljo. Zaenkrat sva 2, spanje je pokrito ker grem slu?beno.

 

odhod iz SLO 26.8

odhod iz FRA 31.8

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v?eraj?nji dan (sva bila) pa cel dan na psu :)

nekaj ?ez 450 km... :)

 

tja tule:

Pot "TJA"

 

pot nazaj:

Pot "NAZAJ"

 

tam od ?rne na Koro?kem proti Sol?avi sem redno mimo pihnil, saj je cesta makadamska... ampak pes se ni dal :) sva pri?la do ene lep?ih cest za motoriste - ?ez Pavli?evo sedlo preko Avstrije in na Jezersko... ah...

 

start zjutraj ob 8:15, vrnitev ob 18:00 ... zadovoljen kot ?e kdaj :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Motor opran, ketna razma??ena in na novo namazana, v treh kufrih vse za pot - rovinjsko no?, za ?iht obleka in 3 srajce + ?evlji, torba z laptopom, dodatna moto obleka, in cunj za 10 dni, da ne omenim vse dodatno za de? in motor

 

Svetovno sem tole spakiral

 

Sedaj pa na Rovinjsko no? sam z babo in potem direktno nazaj gor ?ez italijansko-avstrijsko-?vicarsko-francoske alpe

 

:D 3000km ovinkov, > 20 prelazov nad 2000m :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a samo to??? :D

 

sre?no pot !!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To cesto morate probat. V soboto sem bil pa jutri se grem spet malo "spro??at".

 

ta cesta pa je - glede na zalitke je v SLO :dudek: ?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avstrija, cesta 69 (Eibiswald - Lavam?nd). Teh bitumenskih zalivk je malo morje, ampak ni? ne drsijo tak kot pri nas. Asfalt je star, ampak odli?en. Tak, da ga lahko konkretno nagne?. Eni se tudi po kolenih mimo vozijo. Meni ?e malo manjka, samo nisem hotel hla? vtrgat :lol:

post-6662-1345856840_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Letu? - Mozirje :P Sicer so mogo?e malo lep?e od teh, ampak v de?ju skoraj smrtno nevarne. Medtem, ko teh jodlbergerskih ?e zazna? ne, tudi sredi najve?jega naliva.

 

P.S.: Pozna kdo kako stran, kjer se dajo ugodno naro?at motoristi?ni deli? Rabim zadnji disk, ker sem ga zvil, ko sem pozabil disc-lock na njem :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kje v Sloveniji si ti na?el tako grdo narejene zalivke?

 

zadnji? ?ez sori?ko planino in Dav?o proti Mostu na so?i izgubil prvo gumo na zalivki, ki je bila debelo nad gladino asfalta....refleks me je re?il...........

 

Letu? - Mozirje :P Sicer so mogo?e malo lep?e od teh, ampak v de?ju skoraj smrtno nevarne. Medtem, ko teh jodlbergerskih ?e zazna? ne, tudi sredi najve?jega naliva.

 

P.S.: Pozna kdo kako stran, kjer se dajo ugodno naro?at motoristi?ni deli? Rabim zadnji disk, ker sem ga zvil, ko sem pozabil disc-lock na njem :ne vem:

 

ebay :)

 

 

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa :punk::punk::punk::punk:

To je le prehod z enega na drug prelaz znotraj 5-ih povezanih prelazov :jupiii::jupiii:

post-2637-1346189448_thumb.jpg

 

pa najve?ji kucel Evrope

post-2637-1346189754_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.