Skoči na vsebino

MOTO KOTIČEK


KAALman

Priporočeno sporočilo

Potem mislis, da bi kaj takega znalo biti tudi OK >> http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=4355533 ... ali pa tole >> http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=4887877

 

Sicer je letnik 2001 ... ampak pise, da je "rabljeno z garancijo", karkoli ze to pomeni :)

 

Ali je bolje dodat se kaksnega jurcka in vzeti kaj mlajsega... ( http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6097957 ) ... ?

 

 

 

Kaj pa mp3, da bi ga lahko ?e sin vozil (?e nima A)

 

 

MP3 mi nekako ni vsec :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem ga vozil, pa sploh ne ve? da je trikolesnik, sem bil presene?en

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6121048

 

Tale pa sploh ne ve kaj prodaja :):):)

 

MotoHit ima vse iz Italije, sem bil tam, kar ?e ne pomeni da ni ok, ampak glede na ceno o?itno pobira skorajda s smeti??a - s tako ceno prodajno pomeni, da je nabavljal do 500e :ne vem:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak vseen - 11 let stari skuterji, cene pa take kot isto stari avtomobili ?zmeden? Noro ?ist...

 

tle ni primerjave- ve? koliko manj te pride benz, registracija, servis...itd itd

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

MotoHit ima vse iz Italije, sem bil tam, kar ?e ne pomeni da ni ok, ampak glede na ceno o?itno pobira skorajda s smeti??a - s tako ceno prodajno pomeni, da je nabavljal do 500e :ne vem:

 

V bistvu imajo tako verjetno vsi dealerji vecinoma iz Italije... ker je tam verjetno najvec skuterjev na cesti :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je pa cena za kozlat.....http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5440857&show=1

 

 

V bistvu imajo tako verjetno vsi dealerji vecinoma iz Italije... ker je tam verjetno najvec skuterjev na cesti :) ...

 

V italiji je kriza in kupuje se za đabe, se spla?a ful.....ni? drugega kot tr?na ni?a....

 

Za mojega sem na primer celo pisal na servis pri Riminiju in so mi odpisali s kopijam ra?una in servisne :cheers:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tle ni primerjave- ve? koliko manj te pride benz, registracija, servis...itd itd

 

to pa res ni primerjava, ker pol bi lahko ti fliknil kontra argument v obliki faktorja varnosti, udobja, uporabnosti in blabla.

 

Men se pa? zdi za jajc na dveh kolesi star skoraj 12 let pa? dva jurja bistveno preve? denarja - no ja sej lohk da sem ?uden :D Ne vem realna cena bi morala biti nekje do 750 ? :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok, kot prvo govorimo o Hondi. To ima svojo ceno. ?al. Isto kot ?e bi govoril pr avtu o bavarcu.

 

Drugo. Konkretno si za 1000 ? kupi? 4 leta razlike in 25000 km manj prevo?enga, kar je ohoho, in jaz osebno bi raj?i vzel 2007 letnik.

 

Sevede pa je odvisno od financ.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to pa res ni primerjava, ker pol bi lahko ti fliknil kontra argument v obliki faktorja varnosti, udobja, uporabnosti in blabla.

 

Men se pa? zdi za jajc na dveh kolesi star skoraj 12 let pa? dva jurja bistveno preve? denarja - no ja sej lohk da sem ?uden :D Ne vem realna cena bi morala biti nekje do 750 ? :ne vem:

 

to sta pa 2 povsem razli?na svetova vozil ne more? primerjati namembnost, medtem ko sta zavarovanje in ostalo sranje skupna.

 

Nekdo v mestu ima veliko ve? od skuterja kot avta...nek ?olar ki ima z vasi do busa 20km ima tudi udobje...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

21.6 grem pa sem verjetno....na Ducati world 2012

Pridejo vsi slu?beni kolegi, ki so ducatijevci, s poljske, litve, romunije....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri motorjih/skuterjih je najve?krat tako, da tak?en kot izgleda od zunaj, tak?en je tudi v drobovju. ?e je zunanjost zanemarjena, je tudi notranjost. Vsaj jaz sem imel do sedaj tak?ne izku?nje.

 

Aja, ?e to; Motohitu jaz ne zaupam. Se pa spla?a it sprobat kak skuter tja, ker drugje ga skoraj ne more?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo litvanc odrine v nedeljo, pobere poljaka na poti in v sredo prespita pri meni, pa picimo v Rimini

Bolj star, bolj nor.....

 

http://m.youtube.com/watch?desktop_uri=%2F...OKZU0&gl=US

 

Suzukija bo treba pred vrati pustiti ampak grem zarad shova in doctorja 46

 

P.S. treba mu bo povedat, da pink vinjeta ne velja vec :)

post-2637-1339701072_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo litvanc odrine v nedeljo, pobere poljaka na poti in v sredo prespita pri meni, pa picimo v Rimini

Bolj star, bolj nor.....

 

http://m.youtube.com/watch?desktop_uri=%2F...OKZU0&gl=US

 

Suzukija bo treba pred vrati pustiti ampak grem zarad shova in doctorja 46

 

P.S. treba mu bo povedat, da pink vinjeta ne velja vec :)

 

Sej nerad pljuvam, ampak tale Du?e je bil pa taaaako razo?aranje, da je bil od vseh, k sm jih vozu samo ?e Harley Nightster ve?ja ?ajterga.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej nerad pljuvam, ampak tale Du?e je bil pa taaaako razo?aranje, da je bil od vseh, k sm jih vozu samo ?e Harley Nightster ve?ja ?ajterga.

 

so ljudje ki prisegajo na Ducati, jaz ne, pa sem pol italjana :dudek:

Njemu dela bp, je bil po Evropi (tudi ?e pri meni), samo na za?etku se mu je raztegovala ketna, z novo je vse ok (navor trga :) ))

 

Pri Ducatiju gre bolj za znamko samo in njihove inovativnosti, ki jih dela druga?ne

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

so ljudje ki prisegajo na Ducati, jaz ne, pa sem pol italjana :dudek:

Njemu dela bp, je bil po Evropi (tudi ?e pri meni), samo na za?etku se mu je raztegovala ketna, z novo je vse ok (navor trga :) ))

 

Pri Ducatiju gre bolj za znamko samo in njihove inovativnosti, ki jih dela druga?ne

 

Mene je motilo slede?e: ko si se skomol?il do prvega mesta na semaforju, je v 4 od petih primerov crknil. Nikjer ni blo mo?n "?tandgasa" nastavit ker je bil ultramoderen "ajn?pric". potem se mi je odvijalo vse vprek enih vijakov: posodica olja zavor je spustila in mi pobrizgala in uni?ila eno rokavico. Potem se je odvijal ves ?as izpu?ni lonec in nosilec prednje maske.

Huda konstrukcijska napaka za moje pojme je tudi tem, da sem prej podrsal po tleh z izpuhom kot s ta?ko in predno sem se zavedel, skoraj predrgnil lonec. Enako je bilo s centralnim stojalom a to ?e nekako sprejmem. Pa ?e ena italjanska: neke okrasne mre?ice v maski so ble pritrjene s 4 to?kami silikona. Jasno ,da sem v ?asu testa od 4 eno izgubil. :)

 

Res pa je, da navor je pa :ouje::ouje::ouje::ouje::ouje:

 

Rabi? pa ruzak orodja s sabo :)

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem izbiral med ST2 in Kawo ZR-7. Sej sem mencal pa nisem vedel katerega bi. Vzel sem Kawo in sedaj me je Gustav potola?il :prstgor: No, sej tudi Kawa je ?e ?la od bajte...

 

Lej vsak po svoje navedel sem zgolj dejstva. Men sicer 2 cilinderski bombnik zelo ustreza, a mam raj?i japonsko manufakturo, k vsaj vem, da dela.

 

O?itno du?a, kot nekateri pravjo da jo du?e ima, pomeni, da mora? skoz neki ?raufat :)

 

Nekje sem celo sli?al, da pri monstru dobi? kad za pod motor, da ti gara?e z oljem ne posvinja. Upam da je bil to joke.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, ne vem, imam premalo izku?enj z Italijani, da bi to potrdil :lol: Sem pa trenutno kar zadovoljen s svojim japonskim kljusetom. Enkrat mu je sicer crknil regulator (kar se baje pri starih Hondah dogaja), ampak ni ve? rosno mlad motor (15 let) in ima kar nekaj kilometrine (77.000km). V?asih me folk vpra?a, zakaj rabim tak mo?en motor s toliko kubature, ?e se itak ne more? tak hitro vozit. Ampak, ko enkrat proba? ta navor, te zasvoji. Sploh pa pride prav, ?e se ve?inoma dva vozita na mopedu... :ninja::ninja:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

road trip...

 

ne mora? da verjeme?, 2x 3dcl fante sem pla?al 1,40 EUR...

 

http://goo.gl/maps/Ssdp

 

Objavljena slika

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vceraj sem sel pogledat maxija iz tega oglasa >> http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6097957

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Prvi vtis je kar OK. Kako bo, bom pa se videl... :ne vem:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene tud tolk mika motor da je za znort, samo kot sem ?e ve?krat rekel.....ga no?em zaradi drugih kekcev v prometu.

Ravno 2 dni nazaj se je kolegu na ?martinki zgodil nekaj groznega. V glavnem, ravno se je hotel znebiti motorja, svoje R1-ke zaradi tak?nih zadev, in na?el kupca, ter ga je hotel samo preparkirati na Petrol....no in seveda na kri?i??u ga izsili nek voznik (sredi dneva je pobegnil z napol usutim avtom), tako da je kolega poletel v 3pm (?al je bil tudi brez ?elade), motor uni?en na pouno, na ?martinki pred Petrolom sedaj manjka kar nekaj robnika....na sre?o je pre?ivel z zlomljenim kolkom, polomljenimi rebri, ostale manj?e po?kodbe, mislim da ?e rama tudi....in le?i v bolni?nici. Upam da bo ?imprej OK.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vceraj sem sel pogledat maxija iz tega oglasa >> http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6097957

 

Prvi vtis je kar OK. Kako bo, bom pa se videl... :ne vem:

 

Pa ja, sej ti pa?e. A pelje se fajn? :D

 

 

Mene tud tolk mika motor da je za znort, samo kot sem ?e ve?krat rekel.....ga no?em zaradi drugih kekcev v prometu.

Ravno 2 dni nazaj se je kolegu na ?martinki zgodil nekaj groznega. V glavnem, ravno se je hotel znebiti motorja, svoje R1-ke zaradi tak?nih zadev, in na?el kupca, ter ga je hotel samo preparkirati na Petrol....no in seveda na kri?i??u ga izsili nek voznik (sredi dneva je pobegnil z napol usutim avtom), tako da je kolega poletel v 3pm (?al je bil tudi brez ?elade), motor uni?en na pouno, na ?martinki pred Petrolom sedaj manjka kar nekaj robnika....na sre?o je pre?ivel z zlomljenim kolkom, polomljenimi rebri, ostale manj?e po?kodbe, mislim da ?e rama tudi....in le?i v bolni?nici. Upam da bo ?imprej OK.

 

Najve? v izogib nesre?am lahko naredi? sam. Pa ne mislim zato, da bi bili motoristi krivi za vse nesre?e, ki se jim zgodijo, ampak zato, da pribli?no zna? predvidevat, kje se ti to lahko zgodi. Predvsem kri?i??a so cvetka, zato se jaz v naseljih striktno peljem po omejitvi. Pa tudi zunaj mest je priporo?ljivo zmanj?at. Pa nikoli ne sme? prehitevat pred kri?i??i (tudi pred odcepi), ker se zmeraj najde kdo, ki zavija brez smernika. Najbolj va?no je predvidevanje. Tega iz avtomobila ne dobi?, ker je stil vo?nje bistveno druga?en. Predvidevanja se u?i? sproti s kilometrino, pomaga tudi ?ola varne vo?nje, da znanje malo prej osvoji?. Tudi ni slabo it na kak poligon, da malo spozna? motor in se ga navadi? premetavat. Pa seveda varnostna oprema. Jaz se brez ?elade in rokavic ne peljem niti 100 metrov, sicer te pri padcu olupi kot pomaran?o (za roke ti povem iz lastne izku?nje). ?e ima? podstre?je dobro pospravljeno, sploh ni panike glede motorja. Je pa priporo?ljivo, da za?ne? z kakim nakedom ali kaj podobnega. Nikakor pa kakih R1-k in podobnih dirkalnih strojev, ker so zahtevni za vozit tudi pri bolj izku?enih voznikih in bolj ali manj delani za stezo. sicer pa upam, da se kolega ?imprej poceli :prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot smo govorili in kot je bilo videno je ?el po omejitvi oz. celo pod omejitvijo, 200m od doma, samo po LJ vemo kako je, bilo je na kri?i??u za BTC, in ?e te nekdo na 10m razdalje v kri?i??u izsili nima? kej...?e bi bila hitrost ve?ja verjetno niti pre?ivel nebi (ker ni imel opreme), je pa res da ima tudi tip preko 100kg tako da je to ko je udaril s to te?o v asfalt...baje je vstal na za?etku ko je bil v ?oku.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ja, sej ti pa?e. A pelje se fajn? :D

 

Pelje se super... Sicer nisem prav veliko peljal... ker je brez tablic pa jaz tudi brez celade... samo tam gor v en hrib v vasi... kaksen kilometercek...

Moram edino se boljso polovico prepricat :) ... To je verjetno se tezji del te naloge :jezicek::ninja:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.