Skoči na vsebino

Na morju je pač najlepše!


Neyo26

Priporočeno sporočilo

Ja kaj namakanje v 29,5°C toplem morju ni to? :aaaaa::P

 

ima? skoraj prav :P

 

Ko tudi kanta za smeti lepo zgleda...

post-2637-1332861499_thumb.jpg

druga?e pa pohvale Popovi?u, naj bo baraba ali ne, Koper je zrihtal v nulo. Radi zahajamo tja.

 

To ti dam prav, smo res ena iz med najbolj zadol?enih ob?in v Sloveniji, se pa tudi rezultati vidijo :bravo:

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ima? skoraj prav :P

To ti dam prav, smo res ena iz med najbolj zadol?enih ob?in v Sloveniji, se pa tudi rezultati vidijo :bravo:

 

jah saj je v LJ isto, denar za investicije in ?epe mora priti od nekje, hvala bogu tudi za mesto.....

 

rondoji so carski, samo nekaterim ne potegnejo pa ?e prej ?tudirajo satelitske slike.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja kaj namakanje v 29,5°C toplem morju ni to? :aaaaa::P

 

Zato pa eni ?tartamo kopanje za Prvomajske in kon?amo sezono (cca.) za Prvonovembrske! :harhar::danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jah saj je v LJ isto, denar za investicije in ?epe mora priti od nekje, hvala bogu tudi za mesto.....

 

rondoji so carski, samo nekaterim ne potegnejo pa ?e prej ?tudirajo satelitske slike.....

 

Se strinjam da enako velja za LJ. Tudi prej smo bli zapufani, mesto pa mrtvo brez turizma in zivljenja...nobeden se ni vprasal kam je koncal takrat denar, zdaj so pa vsi glasni cez Popovica...

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam da enako velja za LJ. Tudi prej smo bli zapufani, mesto pa mrtvo brez turizma in zivljenja...nobeden se ni vprasal kam je koncal takrat denar, zdaj so pa vsi glasni cez Popovica...

 

Eni nismo.Tip je car in je res zrihtal vse v nulo.Bomo vsaj vedeli, za kaj pla?ujemo in so rezultati tu. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pri nas letos vse frej, medtem ko v sosednjih kampih ?e sardine....

post-2637-1336412347_thumb.jpg post-2637-1336412362_thumb.jpg post-2637-1336412375_thumb.jpg post-2637-1336412391_thumb.jpg

 

pa ?e par iSlik...

post-2637-1336412733_thumb.jpg

post-2637-1336412746_thumb.jpg

post-2637-1336412758_thumb.jpg

post-2637-1336412769_thumb.jpg

post-2637-1336412784_thumb.jpg

post-2637-1336412796_thumb.jpg

post-2637-1336412818_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a to je zarad podra?itev, da je tolk frej? :ne vem:

 

avstrijcev, nemcev ni ve?, samo slovenci....

 

Kar se ti?e podra?itev, je Hrva?ka neverjetno cenej?a proti SLO, naj mi samo ?e en re?e kaj...

kava 10 HRK

parkirnina v mestu 5HRK za 1 uro

Yagi antena za DVBt sem v SLO kupil za 39?, v Rovinju za 9?

Kolega je pozabil turbo maximus in je popolnoma enakega v SLo kupil za 20?, tu za 11?

Tilnu sem kupil poganja?a z bremzo v intersportu za 30? - konkreten 12col poganja?

 

Vse je ceneje tudi nabava.....

 

ste videli pav?ale v SLO?

Ankaran Adria

Letni najem parcele ob morju z elektriko 3.510

Letni najem parcele z elektriko 3.010

 

Lucija

Letni najem parcele ob morju (elektrika, voda) 3.490 - 3.720

Letni najem parcele z elektriko, vodo 3.170 - 3.400

Letni najem parcele z elektriko 2.530 - 3.010

 

Strunjan

1.1. - 31.12.

Letni najem parcele z elektriko, vodo 2.620 - 3.318

Letni najem parcele 2.215

 

Hrvatje so ?e od nekdaj cenej?i - a kaj dobi? dol od morja, kaj pa v Ankaranu

Vsakemu ki ?imfa ?ez hrva?ko pravim pojdi pogledat slovenske cene in utihne za vedno

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok, v redu v redu sej zveni? kot turisti?ni agent za Hrva?ko - torej zakaj je pol kamp prazen?

 

Ker so parcele rezervirane po teden 2.....in jih ne mores vzet za pavsal. Ta kemp je fenomen maja, junina, septembra smo sami pol julija nizozemkampf, avgusta italijanov ni...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok, v redu v redu sej zveni? kot turisti?ni agent za Hrva?ko - torej zakaj je pol kamp prazen?

 

zato, ker hrvaska sucks (edino dober je cisti jug hrvaske pa se to konec septembra)

evo tko na kratko, by anti-agent hrvaske :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zato, ker hrvaska sucks (edino dober je cisti jug hrvaske pa se to konec septembra)

evo tko na kratko, by anti-agent hrvaske :)

 

zrihti ?arter pa v albaniji za?nemo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepo vam.

Na? kemp pa prenavljajo in ker so pametno za?eli 'mal prej', z njihovim tempom, bodo kon?ali ?ele na za?etku junija <_<

Tako da gremo mi ?ele 8.6. postavlat prikolco :angry2:

Smo pa na sre?o dobil rezervacijo za parcelo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Letos je pa noro s tole su?o, ?e posebej na morju...tole je vsak vikend na klimi prikolce...

post-2637-1344250226_thumb.jpg

 

pa ?e ena mestna, ajfon je res odli?en kot fotoaparat - tole je bilo slikano ob 21:00 na primer...

post-2637-1344250295_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od ?etrtka naprej smo pa nabirali kilometre pa neumnosti. V ?etrek sem ?el do Savudrije

Objavljena slika

V petek smo bili ?e tam, v soboto smo prespali (spontano podalj?ali dopust) kar na xy pomolu v Crvenem vrhu ker je bil res lep razgled na na?o obalo. Ni najbolj udobno (ok, zadnji zic od Clia je lahko tudi pov?ter, spalke pa dekce spodaj so lahko jogi) ampak je vredno gledanja utrinkov cel ve?er in ob?utka, ko te ob 6ih zbudi son?ni vzhod nad Slovenijo. :aaaaa:

Objavljena slika

No potem smo ?li preko Istre (lep izlet mimo Motovuna, Buzeta in na koncu ?ez tunel U?ka) ?e v Mo??eni?ko Drago kjer je idealno za skakanje v morje. No iz 13ih metrov ?e si le dovolj nor (dva prijatelja).

Objavljena slika

?e ne pa iz 3-5 metrov (po ?elji), pa tudi samo morje je res lepo. Kdor bo reees pozorno pogledal se je prijatelj ravno vrgel v vodo in naredil salto nazaj. :D

Objavljena slika

Potem sem ?el domov in ?e danes z drugimi prijatelji najprej do Pore?a se vr?t v morje v Plavi laguni, kasneje ?e v Simonovem zalivu, pa na koncu smo ujeli ?e son?ni zahod v Kopru.

Objavljena slika

 

V glavnem sem ugotovil, da sem v bistvu od 16. junija ko sem menjal na avtu en nosilec (vse v excelu) sem do danes naredil preko 5500 km. Kar vredu za slaba dva meseca in bencinarja 2.0. :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te kraji so res lepi, drgic pa priporocam staro cesto cez ucko in ne skozi hrib :). Zoom zoom z novim asfaltom. Aja pardon wooo hooo!

 

Ce bo kdo v okolici Rovinja do 17 pa naj zvrcne

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo Istra i balkan za nami (z zaklju?kom pri icemanu :jezicek: )

 

Ne vem kako je drugje ampak letos je na? del Istre totalno zaseden, v sedmih letih ne polnim toliko turistov v Rovinju, 2x smo celo obupali in se obrnili.

 

Velik plus - morje ?e ni bilo tako kristalno ?isto in hladno max 23C ?ez celo sezono!!!!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Ena za spomin na?ega mazda?kega dopusta..

post-5512-1347217308_thumb.jpg

Pivo, kruh in majoneza. To naj bi blo namenjeno za zajtrk ampak je na konc izpadl bol kot no?no kosilo :D

 

post-5512-1347218738_thumb.jpg

Brez ro?tiljade tud na morju ne gre

 

post-5512-1347218897_thumb.jpg

Obvezna oprema za skakanje po grmovjih :ph34r:

 

post-5512-1347219060_thumb.jpg

In pa brez ?akanja na trajekt seveda ne bo ?lo

 

Aja, pa na?li smo vodno jingjang verzijo mojga viperja :party0035:

post-5512-1347217522_thumb.jpg

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Paše tud v vrtičkarsko temo...al pa o orodju...pa naj bo tu,k je forum o avtih.   Kupil Metabo puhalnik AG 18 Pro pri Vsegradu za 63€,zastonj dostava,in "Black Edition"-meni lepša,k je črma,in čist frišno ven prišla-cenejša kot navadna zelena (99€). In še češnja na torti-Metabo praznuje 100-letnico,in prvič tudi v SLO ob nakupu stroja in registraciji 3-letne garancije pošljejo dvovrstični 18V/4Ah akumulator😯😃....super-konkurenca deluje,ker Makita ima včasih tudi akcijo in ponuja tudi pri nas baterijo za stroj.   In za kaj v tej temi...ker me pogosto jezi ob pranju avta,ko že vse pobrišeš,še zmeraj kje kake kapljice pritečejo...najbolj pri stranskih ogledalih,in posledično črta na vratih,ker imamo zelo trdo vodo... Po moje bo z tem puhalnikom malce lažje...tudi spredaj grill,feltne,šine na strehi itd... Piha pa k blesav...nisem si mislil,da tako...2,6m3/min,74m/s   Ima tri stopnje in "gas" na stikalu,navdušujoča pa je gumasta šoba +podaljšek...fino.
    • Bolj je zanimivo, kaj si naredil da ti pri tej kilometrini dela regeneracije na 300km. Si kaj takega menjal oz urejal?
    • Temu se reče "fuck you price". Ker nima servis orodja ali znanja to porihtat, pač dajo tako ceno da se ti bl splača drug avto vzet. Problem je, ko mehanika naučiš popravljat take zadeve, ga moraš temu primerno več tudi plačat. Pol tudi rabiš primerno zaščitno opremo zaradi štroma.   Verjetno pa, da skoraj nikoli ne pride do takih okvar, ko pride se pa glih zaradi cene to zelo hitro razve naokol. Posledično, ljudje ne želijo EVjev, ker tudi če se to zgodi enemu na 10000, nočejo tvegati da bojo oni ta eden.
    • Ja sej... pa imel sem občutek, da je tekla precej hitreje kot druge ure. To je tista relativnostna teorija , ki pravi, da čas teče rezlično hitro v odvisnosti na kateri strani vrat WC-ja se nahajaš.
    • Pa sej uro ima pa prikazano fajn na veliko  
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.