Skoči na vsebino

Na morju je pač najlepše!


Neyo26

Priporočeno sporočilo

v petek je tudi pihalo, a naša dva sta uživala v visokih valovih in jih je metalo po obali. Kopali smo se pa v starem delu, zadnja plaža pred skalami, kjer ni bilo gužve. Na glavni plaži pa je kakor, da ni korone.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sm biu tam u nedeljo za probo na unem koncu, ful lepa voda taka  zlo svetla modra... drgac  sm pa skoz na drugem koncu ker se mi ne da 2km hodit do tja   :)

ja kle je kr polno, zvecer so vse mize polne , žrejo na polno kot ponavad :) nism se vidu maske nobene, razn potapljaske....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 7. 7. 2020 ob 15:09 je mazdaman napisal:

v petek je tudi pihalo, a naša dva sta uživala v visokih valovih in jih je metalo po obali. Kopali smo se pa v starem delu, zadnja plaža pred skalami, kjer ni bilo gužve. Na glavni plaži pa je kakor, da ni korone.

Kanal raje izberem kot morje. Vceri opazil tole plažo na Soči, noroooo

Lenovo_A1000_IMG_20200710_172707.jpg

Lenovo_A1000_IMG_20200710_172646.jpg

  • Všeč 1
  • Haha 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah meni postane na fertig dowgcajt, rutinsko poležavanje na plaži, prenajedanje in popivanje ter delati nič. Aktivni dopust, to je tisto tapravo. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 28 minutami je Z M A J napisal:

Mah meni postane na fertig dowgcajt, rutinsko poležavanje na plaži, prenajedanje in popivanje ter delati nič. Aktivni dopust, to je tisto tapravo. :)

Mene odbija gneča... Rad posedim na plazi in berem knjigo. Ko ni nikogar. In po 150km bajka 😂 Tako da jaz sem na plazi septembra ali maja. :)

 

Sicer pa; višja nadmorska višina; to je dopust zame. Saj poležavati je tudi ok,ampak ne iz dneva v dan 

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Nejc1986 napisal:

Mene odbija gneča... Rad posedim na plazi in berem knjigo. Ko ni nikogar. In po 150km bajka 😂 Tako da jaz sem na plazi septembra ali maja. :)

 

Sicer pa; višja nadmorska višina; to je dopust zame. Saj poležavati je tudi ok,ampak ne iz dneva v dan 

Ko smo ravno takole na vezi vsi trije ,vaju povabim če imata čas v ČETARO jutri okoli 14 ure .Bomo kako rekli in uničili kako 60 tko.:vesel:

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Bini napisal:

Ko smo ravno takole na vezi vsi trije ,vaju povabim če imata čas v ČETARO jutri okoli 14 ure .Bomo kako rekli in uničili kako 60 tko.:vesel:

Jaz jutri sigurno ne morem... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je gregc88 napisal:

soča je lepa, večkrat letno nardim krog z motorjem mimo, fajn zravn posedet pa en sendvič pojest... za kopat pač ni , tam je šele dolgcajt k sam noge not namakas.... men to ni

pri nas je edin bled pa bohinj ok kadar je voda topla,  obala bedna in guzva...

Velenjsko jezero je zame najlepša plaža v državi, kar se rek tiče pa NADIŽA :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej nočem strašit, ampak nekaj je pricurljalo, da bo jutri vlada prestavila Hrvaško na rdeči seznam in obvezno karanteno. Ta naj bi nato veljala od srede naprej. Upam sicer da ne bo tako, ampak vseeno, da ne bo kdo slučajno presenečen.

  • Začuden 1
  • Zmeden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

možno je vse... js grem jutr dam tko da mi dol visi.. samo mi je pa res zal za vse postene delavce ki si dejansko zasluzijo vsaj 1x letno miren dopust tistih par dni po svoji izbiri....in pa seveda otroke ki komaj cakajo da grejo.... in marsikdo ima ze placano in bo ob denar itd... in za cist brezveze, verjemite.. nateg svetovni... to z virusom bojo lapal še leta... in stari bojo umiral se naprej kot so ze tisočletja.... čez cajt še bolj ker sam virus vidijo drugih bolezni pa ne vidijo trenutno....mi mladi bomo pa zarad te umetne panike  ob sluzbe in veliko let cepeli doma in zgubili lepa leta.... vsi ne, velik pa...

tolk kot v slo pumpajo ta virus mislim da nikjer na svetu... folk pa kr prijemle na vsako novico ... ze pol leta enoinisto... štejejo te primere vsak dan za bv

jeseni bo ze 5 .val, 3. prelet letal   itd... 

 

FB_IMG_1593236338590.jpg.e4e5e8a91e8c72f64d43ce3097d5efd5.thumb.jpg.d0cea99b5a67f7141f03c35049a29308.jpg

 

 

Popravljeno od gregc88
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Z M A J napisal:

Velenjsko jezero je zame najlepša plaža v državi, kar se rek tiče pa NADIŽA :)

Ja Veleje je super, mal po kolnu tu pa tam diši, no meni ne. Nadižo bom pa sprobal v avgustu, bom počakal, da se malo ogreje! :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je gregc88 napisal:

možno je vse... js grem jutr dam tko da mi dol visi.. samo mi je pa res zal za vse postene delavce ki si dejansko zasluzijo vsaj 1x letno miren dopust tistih par dni po svoji izbiri....in pa seveda otroke ki komaj cakajo da grejo.... in marsikdo ima ze placano in bo ob denar itd... in za cist brezveze, verjemite.. nateg svetovni... to z virusom bojo lapal še leta... in stari bojo umiral se naprej kot so ze tisočletja.... čez cajt še bolj ker sam virus vidijo drugih bolezni pa ne vidijo trenutno....mi mladi bomo pa zarad te umetne panike  ob sluzbe in veliko let cepeli doma in zgubili lepa leta.... vsi ne, velik pa...

tolk kot v slo pumpajo ta virus mislim da nikjer na svetu... folk pa kr prijemle na vsako novico ... ze pol leta enoinisto... štejejo te primere vsak dan za bv

jeseni bo ze 5 .val, 3. prelet letal   itd... 

 

FB_IMG_1593236338590.jpg.e4e5e8a91e8c72f64d43ce3097d5efd5.thumb.jpg.d0cea99b5a67f7141f03c35049a29308.jpg

 

 

Kamot lahko greš tja kjer nič ne velja i mislijo tako kot ti,nihče te ne drži in ovira,ker smo zaenkrat še zelena država....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
pred 1 uro je gregc88 napisal:

kaj pa reke? na kolpi še nism bil ... kje je najlepse pa ok voda na kolpi ? kdo bil?

Kolpa je precej mrzla in se ponavadi dol hodi kopat z zamikom (sepravi ko par dni že hajca vročina, da se segreje). Zdej zna bit že precej fajn. Včasih si šel kjer te je volja, sedaj je zaradi ograje ta dostop malo omejen, rabiš najti določene odseke, kjer je "odprto". Pri Madroniču je fajn (ampak zna bit gužva). Če boš tam obvezno še na kosilo na postrvi, ker so res vrhunske.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolpa?

 

Kamp Stari pod. Veliko prostora, veliko sence, prod (ne mulj), široka in mirna voda,...

 

Kamp Podzemelj ima pa še svoj lasten adrenalinski park. Ampak je tisti pri Bukovniškem jezeru boljši. Čeprav tudi tisti pri Celjski koči ni slab...

Popravljeno od Slivka
tipkarska napaka
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.