Skoči na vsebino

pije olje in hladilno teko?ino


Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 148
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ne gre tle za hudovanje. Kolegi s foruma so ti posku?ali jasno povedati cause and effect varianto. ?e stopi? na ?ebelj, dobi? luknjo v nogo. Kriv je ?ebelj. Res pa je, da boli pa luknja v nogi. LAhko si seveda kupi? nov ?evelj, a ?e bo? ?e enkrat stopil na ?ebelj, bo? imel spet luknjo.

 

Tvoj problem je podoben: ?la ti je turbina. ?al pa no?e? videti ?eblja, v tem primeru so to podlo?ke. Ta diagnoza pa ni le tvoja, to je rak rana M6 dizleric. Seveda bo pri novi turbini encajt mir. Ko pa bo spet ?la bo pa kriv zagaman japonc in nikakav avto. To je pa? problem VSEH avtov, ?e jih ?raufajo neki univerzalci, ?al ne vedo za malenkosti, ki povzro?ijo te?ave. Stavim da ima tudi famozni TDI kak?no.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stavim da ima tudi famozni TDI kak?no.

 

A bi ti rad bil bananiran ? :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Miha, upam da te bo ?im cenej vse skupej pri?lo ter da ti bo Mazdura potem slu?ila kot se za Japonski stroj spodob, namre? ?e bi ?elel imet stalne neke te?ave, bi verjetno kupu Francoza! :harhar::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Miha, upam da te bo ?im cenej vse skupej pri?lo ter da ti bo Mazdura potem slu?ila kot se za Japonski stroj spodob, namre? ?e bi ?elel imet stalne neke te?ave, bi verjetno kupu Francoza! :harhar::P

 

hvala ze spodbudne besede :D jaz tudi mo?no upam, da bo sedaj vsaj naslednjih 30000km mir oz. brez ve?jih problemov :P ker ?e ne pa... :angry2:

poceni pa itak da ni, ?e turbina izdahne :D:D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V glavnem imam mo?nost dobiti popolnoma novo turbino z garancijo za 600?.

?e enkrat novo in NE obnovljeno !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sploh ne morem verjeti....mehanik preveri tudi podlo?ke injektorjev, kot sem mu naro?il...in kaj ugotovi, da so te itak fu?, so ?e bile menjane, so pa PLASTI?NE! halooooo, pa vsaka druga?ne barve :D

 

Kako je lahko folk tako nor? namesto bakrenih podlo?k za 20 evrov, vgradi ?lovek plasti?ne podlo?ke... :angry2:

 

jaz sem pa najbolj pameten, ker sem kupil tak avto... :jupiii::jupiii::jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.