Skoči na vsebino

pije olje in hladilno teko?ino


Priporočeno sporočilo

?e eno vpra?anje.

Kako deluje motor pri ni?jih obratih? Je mogo?e nemiren in nekoliko bolj trese?

 

ne, ni kaj za opaziti, kot pravim... problemi so: dim+pije olje+prevelika poraba(za moje pojme), meni se zdi da pa gre ?ist normalno...avto gre ?ist ok, tut potegne, samo pri vi?jih obratih preve? kadi...

 

saj pravim, ?ez vikend grem k enemu ki obvlada zadevo, pa bo on povedo, ker bi jaz rad dobil tudi ob?utek v kak?nem stanju je avto, ker o?itno sem se nategnil z nakupom :angry: ...pol pa bom videl kako in kaj...ali se spla?a sploh popravljat ali je bolje da prodam zadevo naprej :hudicek: ...kaj pa naj? drugega mi ne preostane...

 

upam pa, da je avto druga?e OK in torej porihtam samo kar je fu? in se vozim naprej, v nasprotnem primeru pa...... :ne vem: :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 148
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

No ja, ?e dela ok, razen tega, se mi zdi da tok slab avto pa spet ne more bit.

 

saj pravim, bomo vidli, mo?no upam da ni cel avto u pizdi :angry:

 

ker potem bom itak ?ivce zgubo :P najve?ji problem je seveda denar, ker avto je vreden cca. 5000, ?e pa moram v njega vlo?it 2000 je pa kar velik a ne, v tem primeru je mogo?e bolj smiselno za?et razmi?ljat o prodaji in o nakupu drugega.... pa tudi mi nobeden ne more garantirat, da po vlo?enih 2000 bo vse tako kot je treba..... :huh: pa ?e tistih 2000 ne vem od kod bom potegno :angry2:

 

no, moram po?akat na vikend, nato bom pa vedel kje sem... u pizdi al u riti :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

saj pravim, bomo vidli, mo?no upam da ni cel avto u pizdi :angry:

 

ker potem bom itak ?ivce zgubo :P najve?ji problem je seveda denar, ker avto je vreden cca. 5000, ?e pa moram v njega vlo?it 2000 je pa kar velik a ne, v tem primeru je mogo?e bolj smiselno za?et razmi?ljat o prodaji in o nakupu drugega.... pa tudi mi nobeden ne more garantirat, da po vlo?enih 2000 bo vse tako kot je treba..... :huh: pa ?e tistih 2000 ne vem od kod bom potegno :angry2:

 

no, moram po?akat na vikend, nato bom pa vedel kje sem... u pizdi al u riti :D

 

no,no,tako hudo pa verjetno spet ni,da mora? preklinjat kot ko?ija?i. :hudicek:

Tukaj na forumu smo precej kulturno izra?ajo?i. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

saj pravim, bomo vidli, mo?no upam da ni cel avto u pizdi :angry:

 

ker potem bom itak ?ivce zgubo :P najve?ji problem je seveda denar, ker avto je vreden cca. 5000, ?e pa moram v njega vlo?it 2000 je pa kar velik a ne, v tem primeru je mogo?e bolj smiselno za?et razmi?ljat o prodaji in o nakupu drugega.... pa tudi mi nobeden ne more garantirat, da po vlo?enih 2000 bo vse tako kot je treba..... :huh: pa ?e tistih 2000 ne vem od kod bom potegno :angry2:

 

no, moram po?akat na vikend, nato bom pa vedel kje sem... u pizdi al u riti :D

 

?iveli dizl?ki ! :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?iveli dizl?ki ! :blush:

 

Glej ga no spet gleda? ?e o?je kot fijakerski konj. To ni problem diesla to je problem rabljenega avtomobila, kjer prakti?no nikoli ne more? to?no vedeti kaj si kupil. Naserje? se pa lahko al z dieslom al pa z bencinarjem, al z Mazdo al pa z Renaultom. ?e se je pa nekdo ?e dodatno potrudil, da te naserja je pa to ?e tok la?je.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Napake se da tko specjalno skrit, da to kar ni res, nekdo ki ma pa ?e posebi "?ilco" in voljo za to in se ?e mal potrud, pa lahko pol misli? da ma? prakti?no nov avto, pa bi bil realno ?e za na odpad! <_<:angry2::hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glej ga no spet gleda? ?e o?je kot fijakerski konj. To ni problem diesla to je problem rabljenega avtomobila, kjer prakti?no nikoli ne more? to?no vedeti kaj si kupil. Naserje? se pa lahko al z dieslom al pa z bencinarjem, al z Mazdo al pa z Renaultom. ?e se je pa nekdo ?e dodatno potrudil, da te naserja je pa to ?e tok la?je.

 

?e res, samo pa mazdni dizli niso nevem kak biser kvalitete in je skoz nekaj(ko nekomu za?ne srat zlepa ne neha), ?e primerjamo z bencinarji, seveda pa imam v mislih m3 in M6 in NE starej?ih modelov.

 

Druga stvar je pa ko nek uporabnik vpra?a na forumu, pol pa se razglablja namesto da bi se ukrepalo, seveda je teoretiziranje najla?je, potem pa uporabnim misli da bodosamo nasveti ?e sami od sebe spedenali avto, majstori to NE GRE tako.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Do tega sem tudi jaz pri?el, da mazdini dizli niso bogve kaj. No mogo?e so novi 2.2 kaj bolj?i..

 

Na splo?no so ?e kar v redu (poraba ,mo?,navor).Mislim pa,da na splo?no vsi japonski dizli niso dovr?eni...?e.

Res je,da so to mogo?e popravili z temi novimi 2.2. :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Do tega sem tudi jaz pri?el, da mazdini dizli niso bogve kaj. No mogo?e so novi 2.2 kaj bolj?i..

 

Ja kaj pa pri?akuje?? 500.000 prevo?enih km brez napak? :ne vem:

 

Ne vem, ampak razen tega ventila, tistih podlo?k, kak?no zama?eno cedilo pri nekaterih modelih in to je to.

 

Pri drugih firmah, ma? vsega: od crknjenih turbin, uni?enih injektorjev, zaribanih visokotla?nih pump, motor,ki pade v uberture, ker potegne olje itd itd.

 

Ne vem no ampak pri motorjih, ki gredo ?ez 200,250kkm pri tem, da ne poznamo zgodovine prej?njega lastnika niti nismo ziher, ?e je kilometra?a prava res ne mormo pri?akovat, da bo vse tipi topi - to ni ne pri Audiju, ne BMW-ju in ne pri Me?ki.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no, pa smo le pri?li stvari do konca :P turbina je fu? :angry:

 

sem obstal danes na cesti, ravno ko sem peljal avto na pregled, zgodil se je bum, avto nikamor ve?...nato pa BEEEEEL dim za mano iz izpuha....

 

zdaj me pa zanima kaj menite...nova? rabljena? obnovit(?e se sploh da)? a mogo?e ve kdo a pa?e od kakega drugega avtona gor? mogo?e samo novo jedro???? :ne vem: :ne vem: :ne vem:

 

kaj se vam zdi najbolj smiselno???

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem prej?njo zimo menjal turbino na moji mazdi. O kaki posebni rabljeni izbiri pozabi. To ni nemc. Obnovit se je baje ne da.

No mogo?e dobi? kako rabljeno za okoli 800?, poglej tut na ebay.

Pa najbr? bo? mogu menjat ?e cev ki gre na turbino. Na servisi stane bogatih 300?.

So?alje :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Pa najbr? bo? mogu menjat ?e cev ki gre na turbino. Na servisi stane bogatih 300?.

So?alje :(

 

a samo cev stane 300 :huh::huh::huh: , hahaha ti so pa za hece...noro, a ti si dal gor novo, kolk je tebe pri?lo vse skup???

 

dvomim, da se da moja turbina obnovit, saj je zaru?ila, verjetno se je zlomila axa v turbini, bom vedel zve?er :bravo:

 

kolk pa je obnovitev, ve kdo mogo?e?

 

na ebay so cene zelo razli?ne...od 100 do 600??? :closedeyes: a pa je kdo ?e sploh preizkusil kitajsko robo kako se obnese?

 

kolega ima kitajski ponaredek ATV-ja pa je zelo zadovoljen in prede kot urica :D

 

PS: SpEkTr-hvala za so?alje...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem potem nabavil novo original po zlo dobri ceni, cev takisto.

 

kje si pa nabavil??? a cena je skrivnost :P

 

mislim, da ?e se bo dalo, bom menjal samo jedro turbine...stane pa cca. 300, mislim pa, da bi to moralo iti :D

bomo zvedeli zve?er oz. jutri, da sli?imo kaj majstori pravijo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na ebay so cene zelo razli?ne...od 100 do 600??? :closedeyes: a pa je kdo ?e sploh preizkusil kitajsko robo kako se obnese?

Jaz z uno za 100? ne bi tvegal. Sem ?e bral o tem, da imajo nekatere ohi?ja kar zlepljena skupaj in podobno.

Jedro se da zamenjati, vpra?anje je samo katero turbino ima in ?e se zanjo dobijo rezervni deli.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, takrat je bilo re?eno, da se to obnavljati (turibno za mazdo) ne da. Tko da..No pol je tako ali tako naneslo, da sem dobil novo. :) S cevjo, delom vred mal?ek ?ez jur?ka :)

 

si jo naro?il v tujini, ali si jo dobil pri nas? to je pa eden najve?jih stro?kov, ki te lahko doleti...imam pa res sre?o...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

si jo naro?il v tujini, ali si jo dobil pri nas? to je pa eden najve?jih stro?kov, ki te lahko doleti...imam pa res sre?o...

 

a pa je kdo vpra?al na beja doo??? tam vse popravljajo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.