Skoči na vsebino

RTV


YavarYe X6V6

Referendum o RTV  

39 uporabnikov je glasovalo

  1. 1. Ste za ali proti ?

    • ZA
      6
    • PROTI
      12
    • Ni pomembno, itaq nas bodo nategnili
      21


Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 134
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Kaka je razlika, ?e ima v rokah kapital levica ali desnica po tvoji teoriji? Meni tvoja teorija ni jasna. Jaz saj opa?am, da tam kjer ima v rokah kapital desnica so pla?e vi?je kot pri nas vsaj v EU. Poleg tega pa oni imajo dolgoro?no demokracijo, ki je mi nimamo, razen ?e je zate bila demokracija ?e pred letom 1991.

 

p.s. tudi goni? svoje

 

:danzoman::danzoman:

nisem volil ne Golobi?a, ne Pahorja in ne Kresalove.

(In tudi na naslednjih volitvah jih ne bom)

Ti po drugi strani pa verjetno si volil jan?o in ga bo? kljub da je zafural volil ?e enkrat...

:mi pijemoo: :mi pijemoo:

tako da, ja, jaz sem lol ti pa ima? prav.

Prav ima?.

Demokracija se pogojuje s tem katera politi?na opcija ima v rokah kapital.

Ker ko govorimo o kapitalu ne uporabljamo pojma kapitalizem. In ker koncept demokracije je vezan predvsem na gospodarstvo!

In ker je razlika OGROMNA ?e ima v rokah kapital levica ali desnica.

(Mimogrede, glede kapitala in delni?kih dru?b je zelo naizi izvohat podatke, ?elim da mi navede? konkretne primere dr?av in lastnikov njihovih najve?jih kapitalskih dru?b v rokah desni?arjev)

 

Lej, amerika je imela 8 let republikance na oblasti. Do zdaj niso imeli javnega zdravstva. ?e ve? let so v vojni. Njihova vojska ima ve? denarja kot ?olstvo, zdravstvo in kultura skupaj...

Pravno dr?avo so republikanci pokopali svoboda govora je bil pa imaginaren pojem.

 

Ampak ok... Goni ti svoje. :vino:

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaka je razlika, ?e ima v rokah kapital levica ali desnica po tvoji teoriji? Meni tvoja teorija ni jasna. Jaz saj opa?am, da tam kjer ima v rokah kapital desnica so pla?e vi?je kot pri nas vsaj v EU. Poleg tega pa oni imajo dolgoro?no demokracijo, ki je mi nimamo, razen ?e je zate bila demokracija ?e pred letom 1991.

 

p.s. tudi goni? svoje

 

Jaz gonim svoje ja, samo jaz svoje baziram na empiri?nih podatkih ti pa na bu?ah...

saj sem reku... . daj mi konkretne primere ker do takrat so to samo jan?izmi in ni? drugega.

 

Moja teorija je da demokracija nima veze s kapitalom vsaj v konceptu ne..

 

Pla?a je vi?ja, pa tudi stro?ki so vi?ji...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No potem pa povej od kod ti ti podatki? Do takrat so vsaj zame samo neko govorjenje na pamet. Pa to, da ima razvitih zahodnih demokracijah kapital desnica ni ravno podatek od Jan?e, to se je govorilo tudi v mnogih medijih in tudi na javni RTV, kjer so vsaj za za zdaj ?e dosti bol objektivni kot POP TV, kjer so nagnali kadre, ki gredo Golobi?u ?e kako v nos, pa ne pozabljat Ploki in tebi podobni, da so ti isti kadri, ko so bili zaposleni ?e na POP TV imeli dosti zapovedat tudi ?ez tebi in ?e komu Ploki osovra?enem Jan?i, toliko o tem koliko je kdo objektiven, ker o?itno je za ene teorija objektivnosti samo dokler ne pljuvajo po eni to je levi politi?ni opciji, ko se spravijo na njih pa so vse najslab?e in jih eni skupaj z levo politi?no opcijo ozna?ite za ne objektivne in ljudi, ki podpirajo desne, ?eprav so imeli tudi za ?ez njih v njihovem ?asu vladanja kaj za povedat, res mogo?e ni bilo v ?asu Jan?e toliko afer kot jih je v ?asu vladanja trojice Pahor, Golobi? in Kresalove, s priveskom Erjavca, ki ga tako in tako ne jemljejo enakopravno ?e tako od samega za?etka, saj so ?e prej vedno govorili samo koalicijskem troj?ku, samo ker nih?e drug ni ?elel z njimi v vlado, ker so vsi vedli kdo bo imel glavno vlogo, je pa? bil za njih dober tudi Karel Erjavec, ki pa? je tako naiven, da bo ?el v vsako vlado ne glede kdo jo bo vodil, samo da mu na za?etku kaj lepega obljubi. pa ?e tudi mu teh obljub kot sedaj Pahor ne izpolni v celoti in niso enotni kot koalicija in kaka vlada so ti to, da znotraj vladnih strank ni enotnosti, to je samo umetna tvorba stran, da pre?ivi na oblasti, ker imajo na koncu vsi neke koristi, samo v tem primeru jih ima najve? ?e samo Karl Erjavec, ostali pa se bodo tako in tako po?asi sprijaznili, da jih dolo?enih na naslednjih volitvah ne bo v parlamentu, drugi pa ?e ?e bojo bodo pa v opoziciji.

 

 

Jaz gonim svoje ja, samo jaz svoje baziram na empiri?nih podatkih ti pa na bu?ah...

saj sem reku... . daj mi konkretne primere ker do takrat so to samo jan?izmi in ni? drugega.

 

Moja teorija je da demokracija nima veze s kapitalom vsaj v konceptu ne..

 

Pla?a je vi?ja, pa tudi stro?ki so vi?ji...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No potem pa povej od kod ti ti podatki? Do takrat so vsaj zame samo neko govorjenje na pamet. Pa to, da ima razvitih zahodnih demokracijah kapital desnica ni ravno podatek od Jan?e, to se je govorilo tudi v mnogih medijih in tudi na javni RTV, kjer so vsaj za za zdaj ?e dosti bol objektivni kot POP TV, kjer so nagnali kadre, ki gredo Golobi?u ?e kako v nos, pa ne pozabljat Ploki in tebi podobni, da so ti isti kadri, ko so bili zaposleni ?e na POP TV imeli dosti zapovedat tudi ?ez tebi in ?e komu Ploki osovra?enem Jan?i, toliko o tem koliko je kdo objektiven, ker o?itno je za ene teorija objektivnosti samo dokler ne pljuvajo po eni to je levi politi?ni opciji, ko se spravijo na njih pa so vse najslab?e in jih eni skupaj z levo politi?no opcijo ozna?ite za ne objektivne in ljudi, ki podpirajo desne, ?eprav so imeli tudi za ?ez njih v njihovem ?asu vladanja kaj za povedat, res mogo?e ni bilo v ?asu Jan?e toliko afer kot jih je v ?asu vladanja trojice Pahor, Golobi? in Kresalove, s priveskom Erjavca, ki ga tako in tako ne jemljejo enakopravno ?e tako od samega za?etka, saj so ?e prej vedno govorili samo koalicijskem troj?ku, samo ker nih?e drug ni ?elel z njimi v vlado, ker so vsi vedli kdo bo imel glavno vlogo, je pa? bil za njih dober tudi Karel Erjavec, ki pa? je tako naiven, da bo ?el v vsako vlado ne glede kdo jo bo vodil, samo da mu na za?etku kaj lepega obljubi. pa ?e tudi mu teh obljub kot sedaj Pahor ne izpolni v celoti in niso enotni kot koalicija in kaka vlada so ti to, da znotraj vladnih strank ni enotnosti, to je samo umetna tvorba stran, da pre?ivi na oblasti, ker imajo na koncu vsi neke koristi, samo v tem primeru jih ima najve? ?e samo Karl Erjavec, ostali pa se bodo tako in tako po?asi sprijaznili, da jih dolo?enih na naslednjih volitvah ne bo v parlamentu, drugi pa ?e ?e bojo bodo pa v opoziciji.

 

Pa saj sem ti napisal linke, vse o referendumih sem dobil na volitve.gov,

za vinjete sem po tujini izbrskal dobesedno izjavo ?loveka z imeno Jose Manuel Barosso,

prora?un je pa javni dokument.

 

To da je amerika zadnja leta precej konzervativna ti je lahko jasno ?e iz tega da je bush dobil dva mandata.. ampak so po bushu vseeno raje izvolili demokrata in ?e to celo temne polti...

 

?e je edini vir tvojih podatkov mediji, so to ?e vedno bu?e ki jih natepavajo mediji...

vsi podatki o katerih govori? so bolj ali manj javni.

poi??i mi dr?avo, njen BDP, dele? brezposelnosti, dele? ljudi pod mejo rev??ine, njeni 2 najve?ji kapitalski dru?bi in kdo dr?i v rokah najve?jih dele? delnic. izi dokazljivo :) (sam na?i novinarji raje pi?ejo populisti?no ker je 10x la?je zagrabit ljudi na take cake kot pa na dolgo?asne objektivne raziskave. objektivne raziskave in balansirano mnenje ne prodaja cajtng.)

 

zame je teorija objektivnosti kjer situacijo opi?e neopredeljen novinar ki operira z empiri?nimi podatki in svojo raziskavo ter potem jasno potegne ?rto med njegovim mnenje (pa naj bo levi?arsko ali desni?arsko) in dejstvi. to je zame objektivno poro?anje..

Mladino z veseljem preletim ampak je nimam za objektiven medij.. :) niti je ne uporabljam kot argument v kakr?nikoli debati podobni tej.

 

A ni pametno da je ?el erjavec zraven v koalicijo? Ve? lahko stori kot vladajo?a stranka kot bi kadarkoli lahko v opoziciji. Vsaj ena protiute? "troj?ku".

 

Druga?e je pa bolj?e ?e vlada ne dr?i 100% skupaj, zakaj, v primeru ?e bi, bi si lahko privo??ili ?e marsikak?no svinjarijo ve?.

 

Nevem kaj ?e kar klofa? kako sem levi?ar sem ti lepo povedal da nisem...

Na prej?njih volitvah sem oddal neveljavno glasovnico, ker mi celotna trenutna politi?na garnitura ne pa?e ni ti pribli?no, in trdno verjamem da je edina pot za slovenijo da zamenjamo celotno politi?no garnituro.

Troj?ek = status quo, Jan?a = Pot nazaj. zaradi mene lahko tudi obrne? samo nobena od trenutnih opcij pa ni pot naprej...

 

To da je bila prva reakcija jan?e na arbitra?ni sporazum da bo "blokiral" vstop hrva?ke v EU je pa tudi pri?lo iz njegovih ust. ?e EU ho?e hrva?ko, je slovenija ne bo mogla blokirati ker za EU nismo tako blazno pomembni da bi lahko dr?ali tak?en ultimat.

+ dejstvo da je takrat vsaj 400.000 slovencev ki so glasovali za razglasil za narodne izdajalce.. (nekaj cez 50% od 45% volilnega telesa)

 

Ve? zaradi ?esa je tudi izgubil volitve? Zaradi izjav tipa "Kako je recesija ?e vidim kruh v ko?u za smeti?"

Se strinjam z njim da smo slovenci relativno razvajeni ampak ?lovek s 4400e pla?e in slu?benimi leti k lubici si tega pa? ne more prvo??it..

pribli?no tako kot pahorjeva izjava o njegovi nekaj ?ez 3000e... ouch.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dejmo ZAKLENIT temo (Administrator), ker tole nima ve? mbenga smisla, referendum je mimo, tole pa je zdej idealna podlaga za razne raz?alitve in prepire, ?esar pa garant no?mo! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Radi se imejte in dol se dajejte. Objavljena slika

 

 

 

PS. Samo ne ve? v tej temi, pojdite se Objavljena slika drugam !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

  • Zadnja sporočila

    • Real Madrid v zaostanku proti Bayernu.
    • Za v Bruselj more znat angleško 😀 Great night, pa take fore 🙂
    • Mene pa zanima,kako bo Murgelski palček ptiča odstrelil,in katero lutko bo spet našel...bomo hitro videli eno novo stranko z medom in mlekom...folk pa ovce....   Ma zakaj nima palcek jajca,in ustanovi nazaj komunistično partijo...oz. stranko...kaj ga je sram samega sebe...   Hmmm🤔...je očitno res bila za sram ga biti....vprašanje za kake krvave svinjarije on še ve,pa da se nan niti ne sanja...   Zelo zanimivo tudi za levake...in za mlade,ki tiste case niso doživeli. Še čudno,da ga še niso ubili.    
    • Fiksna obr.mera je fiksna, nima veze inflacija, itd...dejstvo je da jih ponujajo samo do določene vsote (tam cca.5let nazaj tudi za visoke zneske, ker imele itak banke preveč denarja/dobička), zdaj do politiko spremenili (res da tudi že nekaj čada ne spremljam, ker imam fix in me ne zanima več)..... Variabilna je pa odvisna od euribor in pribitka, ki ti ga dajo.(in ne od inflacije, ki pa seveda vpliva na rast/padec euribor)...in dokler je bil po krizi 2008 euribor 0 oz.negativen je bilo to vse ok....ko je bilo pa konec ene od mnogih/katere koli ze kriz je pa euribor raste in to seveda zelo vpliva na variabilo (in tega se folk tudi ne zaveda, ker kar misli da bo to nespremenjeno naslednjih 20.let ko vzamejo preveč kredita).....
    • Se že čuti, da se volitve bližajo 🤔 Samo evropske so na programu, da ne boste kaj zamešali pa JJ poslal v Bruselj.... 🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.