Skoči na vsebino

RTV


YavarYe X6V6

Referendum o RTV  

39 uporabnikov je glasovalo

  1. 1. Ste za ali proti ?

    • ZA
      6
    • PROTI
      12
    • Ni pomembno, itaq nas bodo nategnili
      21


Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 134
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

?iv dokaz,da imajo ljudje polhn ku**c politike in njihovega nakladanja.?e ljudje ignorirajo take "dogodke",ki ga predlaga politika se pa? tako zgodi.In vsaka ?ast folku,da je pokazal,kaj si misli o trenutnih "humoristih". :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo to - referendum naj bi odlo?al o RTV zakonu je pa na koncu izpadel na nivo kolk ma kdo podpore. To je zau?nica referendumom na splo?no, ker referendum ni namenjen merjenju politi?ne mo?i ampak iskanju mnenja o dolo?enem vpra?anju oziroma o strinjanju ali na strinjanju s spremembo ali uveljavitvijo novega zakona.

 

Sicer je pa Vid lepo napisal razmi?ljanje ortodoksnih volilcev desnega pola, ko je omenil arbitra?ni sporazum - ni bistvo vpra?anje, bistvena je strankarska pripadonost in tako se odlo?ajo. Tako je bistvo referenduma ?e v osnovi negirano.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo to - referendum naj bi odlo?al o RTV zakonu je pa na koncu izpadel na nivo kolk ma kdo podpore. To je zau?nica referendumom na splo?no, ker referendum ni namenjen merjenju politi?ne mo?i ampak iskanju mnenja o dolo?enem vpra?anju oziroma o strinjanju ali na strinjanju s spremembo ali uveljavitvijo novega zakona.

 

Sicer je pa Vid lepo napisal razmi?ljanje ortodoksnih volilcev desnega pola, ko je omenil arbitra?ni sporazum - ni bistvo vpra?anje, bistvena je strankarska pripadonost in tako se odlo?ajo. Tako je bistvo referenduma ?e v osnovi negirano.

 

Boss,se strinjam,da je pri nas tako,kot si napisal.Edino,?e bi ta levi razpisali referendum,da se dvigne vsem pla?a za 50%,bi ta ?as ?li vsi in bi se lahko trkali po prsih,da je uspel.

Za vse ostalo,kar pride trenutno iz njihovih ust ali pa idejo samo podprejo,je siguren polom.

In to za moje pojme odra?a trenutno stanje pri nas in se pa? na tak na?in (poleg anket o priljubljenosti,kjer je odstotek priljubljenosti trenutne vlade skoraj identi?en z referendumskim) ljudje izrazijo.Druga?e jih itak nih?e ne poslu?a. :(

 

In ja,kriva je nizka udele?ba in ne kaj drugega.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?iv dokaz,da imajo ljudje polhn ku**c politike in njihovega nakladanja.?e ljudje ignorirajo take "dogodke",ki ga predlaga politika se pa? tako zgodi.In vsaka ?ast folku,da je pokazal,kaj si misli o trenutnih "humoristih". :P

 

Drag je tale humor, prekleto drag - bi blo treba predlagatelje vpra?at kako si lahko tole privo??ijo zgolj za merjenje kurcev.

 

Med volilci pa vlada apatija, ?e je 85% vseeno glede RTV-ja.

 

Verjamem pa da tisti, ki so ?li odlo?at na voli??e, da je ve?ino najbolj zanimalo le in samo kolk jih bo udarla naro?nina.

 

Po zdaj?njem zakonu ostaja ista, kar pomeni iz leta v leto slab?i program. Ker je ?e zdaj na dnu a je mo?no ?e slab?e :ne vem: . Po predlaganem zakonu bi se usklajevala cena z inflacijo in definitivno folk ne bo nikoli bil prostovoljno za pove?anje cen ?eprav je to totalno kratkovidno razmi?ljanje.

 

Ivan?ek pa itak ve, da je najla?je folk voditi s populizmom in ni?ji stro?ki so magnet za nerazgledano rajo in to vsak dober propagandist ve.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj zadnji referendum je bil - plebiscit, in naslednji pa bi bil referendum O REFERENDUMSKEM ZAKONU!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Razumem, da volivci niso ?eleli odlo?ati o zakonu, ki je bil ?e povsod potrjen in sprejet, je pravi Majda ?irca

:ne vem: :ne vem:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ploki, ti si ?isti zaslepljen levi?ar, sory izrazu.

Sobotna priloga Dela, je zame ?e nekaj ?asa, res ?e tudi iz ?asa vlade Jan?e, ko se je v Delo za?ela vme?avat Pivovarna La?ko ?isto levi ?asopis in tu je Jan?eva napaka, samo v tem da je postavil napa?ne ljudi na napa?no mesto tako bi razmi?ljali va?i levi?arji in ti lahko povem, da jo ?e od takrat ne berem, ker nekih la?i, brez dokazov, ki bi zdr?ali na sodi??u in so plod leve politi?ne opcije s Ku?anom na ?elu ne berem, ker so to pravljice za odrasle, ki ?ivijo ?e vedno v Jugoslaviji pa ?eprav je ni ?e kar nekaj ?asa ve?.

Pri merjenju javnega mnenja se da vedno manipulirat, ?e se ho?e in to tako na levo kot na desno, ker oni ki kli?ejo malo poznajo strukturo ljudi, ki jih klie?jo in lahko ti samo povem, da so pri nas doma klicali samo enkrat in ?e to preden je mandat nastopila Jan?eva vlada, potem pa ni noben ve? do danes poklical in tudi vem, da ne bo, ker pa? kli?ejo druge, ki jim dajo v tistem trenutku upanje, da bodo glasovali tako kot bodo njihovi naro?niki najbolj ?eleli, vejo pa, da nekih ?ude?ev ne morejo delat, vsaj prevelikih in to se sedaj ?e kako ka?e, ker pa? ve?ina nas dr?avljanov je nezadovoljnih z to vlado, ki se ukvarja samo ?e sama s sabo in samo ?e gleda kako si bo zagotovila finan?ni obstoj, ker politi?nega se zavedajo, da si ga ne morejo ve?, vsaj ne z temi ljudmi in mislim, da bo ve?ini ljudi, ?e jim ?e ni tudi jasno kdo stoji za to levo opcijo.

Jan?a nikakor ni izgubil volitev zaradi katerih ji ti pi?e?, to si tako in tako pobral v levih medijih, ki so zate sveti. Jan?a je zgubil volitve samo in edino, zaradi umetno in la?no nastavljene afere Patria, ki je plod levih medijev in ne bo nikoli zaklju?ena, ker si tega levica niti ne ?eli, ker je to edini njihov adut kako ohranit oblast, vendar jim tudi ta adut ne pomaga ve?, ker so pripeljali dr?avo na ?isto dno, do to?ke, ko se ne da ni? ve? niti ukrasti, ?e bi kdo od katerih koli politikov za njimi ?e ?elel kaj samo zase.

Poglej med novinarji revije Reporter ni niti enega kvazi novinarja, vsi imajo kon?ano fakulteto za novinarstvo in vam levim niso v?e?, samo zato, ker pa? ne pi?ejo kar bi pasalo va?i levi politi?ni opciji. Pa pozabljate, da so ti isti novinarji bili kriti?ni ravno tako do Jan?eve vlade v dolo?enih temah.

 

?lovek bo?ji daj preberi kaj pi?e?.

Ja seveda bi referendum padel, ker je padla popularnost vladi in ne zaradi tega ker je referendum bil slab. (Ki ga predvidevam, tako kot zakon o RTV sploh nisi prebral ne?)

 

Delo ni "zdaj kar naenkrat" spremenilo politike ampak (vsaj sobotna priloga) ?e lep ?as pi?e kar precej neodvisno in ne zaposluje na podlagi politi?ne pripadnosti...

Ubistvu se je pod jan?evo vlado zamenjal urednik :D

Poleg tega nevem kaj ti ni jasno, to je javnomnenjska raziskava in je bila v delu vedno cisto legitimna in nepristranska, to da je bil dve leti nazaj bolj popularen pahor ni niti priblizno zrezirano in niti priblizno niso krivi mediji da je pahor dobil volitve ampak JANSA sam ker je na koncu naredil ene par neumnih potez (zastonjske malice, vinjete, zastonj voznja s helikopterjem, pokrajine, da jih par nastejem).

 

Druga stvar, na primeru enega ali dveh novinarjev postavlja? splo?no tezo "Vsi levi?arski novinarji so gimnazijski maturanti in nih?e ni videl fakultete od znotraj."

:vskalo:

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ha ha jaz sem tud pol ful desn ko me noben ne pokli?e :( . Ah ne sam stacionarnega telefona ve? nimam :harhar: . Ma ne zihr sem desn po du?i :hudicek: .

 

Se spomnim dobre serije top lista nadrealista tam so mel en dober detektor:

 

 

Po moje se ga da sprogramirat za rde?e, ?rne, vijol?ne, zelene, pink........

 

Vid, fakultete za novinarstvo na ?elu z Manco Ko?ir, to res ni referenca, verjem poznam par primerkov ki so kon?ali to ugledno in?titucijo.....

 

Je pa res da je na FDV-ju tudi oddelek kje je kon?al fakulteto ponos naroda JJ- obramboslovje :bravo: . V tistih ?asih je bil to zahteven faks, predpogoj je bil da si aktiven ?lan ZKS. Ampak kot je neko? dejal o?e demokracije, po katerem nosi ime aerodrom Ljubljana takrat ni bilo druge opcije moral si not da si jih lahko probal od znotraj razbijat...........

 

Zdaj pa pomoje dost. Na referendumu so zmagal bolj?i. 1:0 za pomladnike, pa nacije, pa ne vem ve? kdo vse je ?e predlagal. Pa res upam da spremenijo ustavo, ker al smo najbolj demokrati?na dr?ava, pa mormo o vsemu mi odlo?at sam pol res ne rabmo parlamenta ampak enga VD pol pa ko kaj nau znal naj bo referendum- jebemu pol bo vsaj pocen, ko ne bo treba stotinje unih futrat ko berejo cajtange na moj prispevek od pla?e. Evo jaz bi zdele pisal VD-ju kva je s tem benzom, kako mamo pr nas enga dra?jih pla?e med ni?jimi u EU- ejga dejmo tole na referendum kdo je za da spustimo benz na 1 evro, hej al pa raj kar za 1 evro. To je res dobro vpra?anje al 1 evro ali minus 1 evro. Vau grem raj en pir spit. ?e dober da nisem ?el na referendum.........

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e ti ali pa kdo drug, ker take jaz niti ne poznam. :vskalo:

 

S katero ?ajfo pa se ti umiva???? :ne vem:

Imam vtis, da deluje preve? globinsko. :whatever:

 

 

Ja samo strokovno je dokazano, da je la?je vodit neizobra?ene kader, kot kader, ki ima malo ve? znanja v glavi in zato pa? "novinarjem" brez ustrezne izobrazbe ne preostane drugega kot, da "rinejo" politikom "v rit" po doma?e re?eno, ker samo na tak na?in imajo koristi eden od drugega in takih kvazi "novinarjev poznam kar nekaj in poznam celo eno tako kvazi novinarko iz na?ega lokalnega okolja, ki je pisala na du?o tako levim kot desnim, va?no je samo, da je na koncu imela osebno korist od tega in to ve ve?ina doma?inov, da je bilo res tako in ravno tako kot vrli Repov? je ona gimnazijska maturantka.

 

Ha ha jaz sem tud pol ful desn ko me noben ne pokli?e :( . Ah ne sam stacionarnega telefona ve? nimam :harhar: . Ma ne zihr sem desn po du?i :hudicek: .

 

Se spomnim dobre serije top lista nadrealista tam so mel en dober detektor:

 

 

Po moje se ga da sprogramirat za rde?e, ?rne, vijol?ne, zelene, pink........

 

Vid, fakultete za novinarstvo na ?elu z Manco Ko?ir, to res ni referenca, verjem poznam par primerkov ki so kon?ali to ugledno in?titucijo.....

 

Je pa res da je na FDV-ju tudi oddelek kje je kon?al fakulteto ponos naroda JJ- obramboslovje :bravo: . V tistih ?asih je bil to zahteven faks, predpogoj je bil da si aktiven ?lan ZKS. Ampak kot je neko? dejal o?e demokracije, po katerem nosi ime aerodrom Ljubljana takrat ni bilo druge opcije moral si not da si jih lahko probal od znotraj razbijat...........

 

Zdaj pa pomoje dost. Na referendumu so zmagal bolj?i. 1:0 za pomladnike, pa nacije, pa ne vem ve? kdo vse je ?e predlagal. Pa res upam da spremenijo ustavo, ker al smo najbolj demokrati?na dr?ava, pa mormo o vsemu mi odlo?at sam pol res ne rabmo parlamenta ampak enga VD pol pa ko kaj nau znal naj bo referendum- jebemu pol bo vsaj pocen, ko ne bo treba stotinje unih futrat ko berejo cajtange na moj prispevek od pla?e. Evo jaz bi zdele pisal VD-ju kva je s tem benzom, kako mamo pr nas enga dra?jih pla?e med ni?jimi u EU- ejga dejmo tole na referendum kdo je za da spustimo benz na 1 evro, hej al pa raj kar za 1 evro. To je res dobro vpra?anje al 1 evro ali minus 1 evro. Vau grem raj en pir spit. ?e dober da nisem ?el na referendum.........

 

 

 

Ja samo strokovno je dokazano, da je la?je vodit neizobra?ene kader, kot kader, ki ima malo ve? znanja v glavi in zato pa? "novinarjem" brez ustrezne izobrazbe ne preostane drugega kot, da "rinejo" politikom "v rit" po doma?e re?eno, ker samo na tak na?in imajo koristi eden od drugega in takih kvazi "novinarjev poznam kar nekaj in poznam celo eno tako kvazi novinarko iz na?ega lokalnega okolja, ki je pisala na du?o tako levim kot desnim, va?no je samo, da je na koncu imela osebno korist od tega in to ve ve?ina doma?inov, da je bilo res tako in ravno tako kot vrli Repov? je ona gimnazijska maturantka.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ayvar jee vpra?al ali gre kdo ali ne ali tretja opcija pa smo za?li v kdo ima prav!

 

Ja samo strokovno je dokazano, da je la?je vodit neizobra?ene kader

 

Ok ker si trmast: si ti proti, ker si prebral cel zakon in si na?el nepravilnosti(po moje da ne kajne), ali pa si strokovno dokazano hm izobra?en in si se voljan peljati oz biti voden. Pa pozab kaj je JJ reku pa koga Ku?an komandira. Tole je sedaj preprosto vpra?anje referirano na tvojo trditev- pa upam da nisi gim. maturant in da misli? s svojo glavo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne nisem noben gimnazijski maturant in tudi nisem ?lovek, ki bi komur koli "lezel v rit" zaradi nekih osebnih ugodnosti kot so v ve?ini kvazi novinarji brez ustrezne izobrabe.Poleg tega pa, ?e bi gledali dana?nje ODMEVE, bi videli, da tako z novim zakonom kot z sedanjim program nebi mogel biti druga?en, ker v programu ni bilo niti besedice, bol je bilo va?no samo kako postavit neke svete in po mo?nosti pripeljati iz kvazi civilne dru?be, ki je v ve?ini tako in tako leva, vsaj v ve?ini je. Zakaj pa je bil Kocjan?i? kot ?lan te civilne dru?be dolgoletni predsednik NS RTV, sedaj pa je dolgoletni predsednik OKS in vsi vemo, da je funkcijonar ?e iz prej?njih nedemokrati?nih ?asov, kjer je imel zelo visok polo?aj.

 

Ayvar jee vpra?al ali gre kdo ali ne ali tretja opcija pa smo za?li v kdo ima prav!

 

Ja samo strokovno je dokazano, da je la?je vodit neizobra?ene kader

 

Ok ker si trmast: si ti proti, ker si prebral cel zakon in si na?el nepravilnosti(po moje da ne kajne), ali pa si strokovno dokazano hm izobra?en in si se voljan peljati oz biti voden. Pa pozab kaj je JJ reku pa koga Ku?an komandira. Tole je sedaj preprosto vpra?anje referirano na tvojo trditev- pa upam da nisi gim. maturant in da misli? s svojo glavo.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo od vas pametnjakovi?ev pa ga je? In za vas so civilne zdru?be o?itno nepoliti?ne zdru?be, o?itno no?ete spregledat kako politi?ne so ?e in to predvsem samo leve in te bi rada sedanja oblast, da ne bo pomote bi rada Golobi? s pomo?jo ?irce pripeljala v RTV in to so v ve?ini njihovi ljudje. Tako, da tudi vi nasedate samo vi levim eni pa drugim po va?i teoriji, pa? vi boste zaupali ljudem, ki legalno kradejo in si polnijo ?epe na ra?un vseh nas navadnih dr?avljanov, ti sedaj pa ker vejo si jih ?elijo napolnit za njihovo ?ivljenje vse do njihovega konca, vsaj Golobi? je tak, s komer koli je sodeloval v politiki, ga je dejansko vodil, pa naj je bil to pokojni cenjeni g. Janez Drnov?ek in naj bo to sedanji predsednik vlade Pahor, ker on ve, da ne mora vladat brez Golobi?a in brez Kresalove, zato pa podpira vse njihove neumnosti pa ?eprav za ceno svoje politi?ne smrti in ?e bo ?lo tako ?e naprej za ceno vseh politi?ne smrti vseh strank levice in o?itno si eni ?elite mo?ne prevlade ene same politi?ne opcije, ki smo jo enkrat v samostojni dr?avi ?e imeli, samo takrat je vlado vodila levica, sedaj na naslednjih volitvah pa se bo to obrnilo in levica mo?no pora?ena zaradi svoje nespametne politike, ki ljudi me?e na cesto jim jemlje vsakdanji kruh in skrbi za elito, ki so je ustvarila levica, ki po vseh dolgoro?nih demokrati?nih standartih ni nosilka kapitala kakor je pri nas.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo od vas pametnjakovi?ev pa ga je? In za vas so civilne zdru?be o?itno nepoliti?ne zdru?be, o?itno no?ete spregledat kako politi?ne so ?e in to predvsem samo leve in te bi rada sedanja oblast, da ne bo pomote bi rada Golobi? s pomo?jo ?irce pripeljala v RTV in to so v ve?ini njihovi ljudje. Tako, da tudi vi nasedate samo vi levim eni pa drugim po va?i teoriji, pa? vi boste zaupali ljudem, ki legalno kradejo in si polnijo ?epe na ra?un vseh nas navadnih dr?avljanov, ti sedaj pa ker vejo si jih ?elijo napolnit za njihovo ?ivljenje vse do njihovega konca, vsaj Golobi? je tak, s komer koli je sodeloval v politiki, ga je dejansko vodil, pa naj je bil to pokojni cenjeni g. Janez Drnov?ek in naj bo to sedanji predsednik vlade Pahor, ker on ve, da ne mora vladat brez Golobi?a in brez Kresalove, zato pa podpira vse njihove neumnosti pa ?eprav za ceno svoje politi?ne smrti in ?e bo ?lo tako ?e naprej za ceno vseh politi?ne smrti vseh strank levice in o?itno si eni ?elite mo?ne prevlade ene same politi?ne opcije, ki smo jo enkrat v samostojni dr?avi ?e imeli, samo takrat je vlado vodila levica, sedaj na naslednjih volitvah pa se bo to obrnilo in levica mo?no pora?ena zaradi svoje nespametne politike, ki ljudi me?e na cesto jim jemlje vsakdanji kruh in skrbi za elito, ki so je ustvarila levica, ki po vseh dolgoro?nih demokrati?nih standartih ni nosilka kapitala kakor je pri nas.

 

?isto si notr padel. ?zmeden? Naj ti napi?em samo odgovor na "o?itno si eni ?elite mo?ne prevlade ene same politi?ne opcije":

 

Kar se mene ti?e lahko na parlament pade en lu?ten asteroid in se zamenjajo vsi od prvega do zadnjega. zakaj? Ker so VSI v nekih spletkah, vsi so povezani na nek na?in in zato smo tam kjer smo. Drug za drugega vejo za dolo?ene grehe in povezave in se dr?ijo v pat pozicijah. VSI, in lepi Pahor in pre?astiti Jan?a, Golobnjak, Kresalka.... In zato se nikomur ni? ne zgodi ker so za??iteni iz vseh strani. VSI so ena lu?tna elita, ki se malo prcajo udariti pa nih?e ne upa po mizi ker imajo vsi neke grehe nad sabo.

 

In ja, ?e bi bila pametna alternativa ne bi ljudje volili ne Jan?e ne Pahorja ampak je ve? ali manj samo izbira ali en ali drug (poleg prile?nikov tipa Golobi?, Kresalka, Novakula, Ehjavec). Potem se pa levica ven me?e kako je desnica slaba, da se javno mnenje prevesa na njihvo stran. Ne gre se za to, da so ljudje zanje ampak se jim drug zagabi. Tako je bilo tudi z Jan?o, ki se je zameril ljudem in so volili Pahorja samo, da ne bi bil Jan?a. No zdaj je pa ?e toliko sranja naredil, da naslednji? jaz naprimer ne vem ve? koga bi volil. Nekatere ovce se bodo pa spet spomnile, da bi volili Jan?o sj je fajn dec pa po?tenjak do dna du?e a ne?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej Symon, kako more? kej tazga re?t o Ivanu, pa sej Sanader recimo je bil tud po?tenjak ?e do pretkratkim.

 

Ampak Videk ve?, ?e te tolk paranoja grabi, da te temne sile iz ozadja no?ejo klicati mi daj telefonsko ?tevilko pa te bom jaz poklical in ti zastavil nekaj anketnih vpra?anj. Te bom malce potola?il, da ni vse tako hudo, kot stri?ek Ivan in njegovi juri?niki ho?ejo prikazat, mora? pa vseeno malce paziti, ker ?e bo? vsepovsod videl zarote, mre?e, pajkove glave, komuniste, rde?karje in da te vsi maltretirajo ne bo glih v redu. Politik si nekako lahko privo??i tak slog, nas navadne dr?avljane, ?e to ponavljamo, pa lahko zlo hitro institucionalizirajo v kak?ne ustanovo kjer je v modi bela barva.

 

Aja pa ?e nekaj, ?e misli?, da je pildek z izobrazbo edino merilo kolk je ?lovek razgledan in inteligenten se krepko moti?. Izobrazba o ?loveku ne pove ?isto ni? ker ima? kretene zarukane z diplomami, magisteriji, doktorati in ima? na drugi strani ljudi, odprte glave, ki so lahko naredili samo osnovno ?olo pa znajo inteligenco in izku?nje odli?no sestavit in lahko v posvetnem logi?nem razmi?ljanju dajo v ko? marsikoga iz prve skupine.

 

?e enkrat ti povem nikdar in nikoli ne sodi ?loveka po nekem listku s katerim maha naokoli in nikoli ne govori poni?evalno do ljudi, ki niso do?tudirali in zato nikakor niso manjvredni ali pa celo neumni.

 

?e misli? odgovarjati na zadnji stavek prej raje 2x premisli kaj bo? napisal, ker zdajle je na preizku?nji tvoja inteligenca in tole je mali testek, da vidimo kolk res velja? - listki gor al pa dol.

 

 

p.s.. aja recimo jaz sem verjetno eden redkih dr?avljanov, ki je prebral celotni predlog zakona o RTV. :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo od vas pametnjakovi?ev pa ga je?

Jaz sem ga prebral!

 

Sori ampak to mi pove, da ga ti nisi, in si ?el (?e si) glasovat o zadevi o kateri niti najmanj?ega pojma nima?, vsaj svojega ne... :ne vem:

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem prebral OBA zakona. KAj bo? zdaj?

Pa prebral sem tudi arbitra?o. Pa nisem volil levih, pa ne bom jih na naslednjih volitvah, pa nisem bil na referendumu zaradi politi?ne pripadnosti za razliko od tebe.

(na arbitra?i sem obkro?il ZA ker se ne upam ?vercat zelenjave ?ez mejo he he he)

klofa? ?e take da glava boli.

 

A si ti hecko al kaj? Jan?a JE izgubil volitve ker je brez ozira na budget speljal vinjete, speljal malice, hotel speljati pokrajine (ki so grdo padle na referendumu), da ne govorimo o kruhu v kantah pa privat vo?nja s helikopterjem na javne stro?ke. nekaterim to pa? ne pa?e.

 

Za vinjete sem ze takrat govoril da ne bodo zdrzale ker ne bomo dobili evropskega denarja ce ne bomo uvedli krajse kot je 6 mesecna, ampak ne, vsi jansevi tlacani ste bli ze takrat najbolj pametni kako so vinjete super oh in sploh, najbolj naf*** je pa pol zdajsnja vlada ker jih je morala podrazit pa uvest 14dnevne.

da ne govorim da so se cestniske izgrajevale se po uvedbi vinjet.

dej, kar nehaj.. politicne pogovore se lahko gres ko nisi kot 13letnica na koncertu justina bieberja prej pa ne.

 

By the way, tudi ce imajo fakulteto se ne pomeni da niso idioti. Tudi jansa in pahor imata...

 

edit1:

res, strokovno je dokazano? daj pokazi mi to raziskavo oz clanek.

edit2: btw tut js hudim na fakulteto pa mislis da sm zaslepljen kreten :D

 

druga stvar, tudi jan?a je ravno eden tistih ki fotrajo elito ve? :D razen nekih imaginarnih aretacij in popularizacijo besede "tajkun" jo je ves cas veselo fotral.

Tajkun. rofl.

 

si pa hecen res. Desnica je bila pora?ena zaradi hudobnih levih medijev, levica pa zaradi svoje politike?

pa daj preberi ?e enkrat za seboj preden odda? post NO.

 

mimogrede, si vedel da je jan?a imel kar slabega jurja ve?jo pla?o od pahorja? nisi ne? enaka stopnja izobrazbe (enak faks ce smo pedantni) in enaka funkcija.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem ga prebral!

 

Sori ampak to mi pove, da ga ti nisi, in si ?el (?e si) glasovat o zadevi o kateri niti najmanj?ega pojma nima?, vsaj svojega ne... :ne vem:

 

Sej to je najve?ji problem, da nek krog volilcev hodi na volitve samo po po navodilu stranke. Ne glede kako se prikazujejo v javnosti je recimo SDS stranka, ki nekako ?e najbolj podobno funkcionira kot je v?asih komunisti?na partija. So en tak CK v malem, kjer imajo velikega vodjo in takoj pod njim nekaj valpetov, ki "?irijo" resnico med podlo?niki.

 

Calo tako dale? gredo, da uporabljajo enak besednjak kot veliki vodja, enake miselne zveze in so kot eno. V parlamentarnih debatah se to najbolje vidi - kot bi gledal vojsko klonov brez lastnega razmi?ljanja in ko re?e veliki vodja hop sko?ijo vsi brez izjeme.

 

Po drugi strani pa v ostalih strankah ni take homogenosti, kar lahko vidimo kako se zakre?ejo mnenja, kako nekateri celo odstopijo iz svojih funkcij ali pa celo iz poslanskih skupin in iz stranke. In za demokracijo je pomembno ravno to, da se ne dela po diktatu ampak, da se znajo med sabo tud sfajtat z argumenti.

 

Primerjava ? Pahor nikoli ne bo rinil z glavo v zid in trdil, da ima edino on prav ter silil svoje podrejene, da mu to tudi pritrjujejo ampak bo vedno dovolil tako imenovani brainstorming, po drugi strani pa Jan?a kaj takega ne bo naredil niti v sanjah ? jaz ga namre? ?e nisem sli?al, da bi priznal, da se je zmotil ali pa da je naredil napako in da bi kdaj popustil ter dal prav tudi nekomu drugemu.

 

Ne vem no, vzemimo privat dru?bo in svoje prijatelje in bodimo po?teni koga bi raje obdr?ali ali prijatelja s pahorjevim na?inom komunikacijo ali z jan?evim ? ne rabim odgovora samo vpra?ajte se.

 

 

Druga?e pa vedno in povsod pravim bojmo se ?loveka, ki se ?e bolestno grebe za oblast, ki ?e dve leti pozivi ob vsaki priliki poziva vlado k odstopu, ki ?e dve leti minira ?isto vsak poskus uvljavljanja nekaterih nujno potrebnih reform zraven pa kot kak ?leht otrok pravi „nisem bil jaz, vlada je kriva, ker se ukvarja sama s sabo". Ali res ?elimo ponovno na oblasti ?loveka, ki vsaj v svojih izjavah, ka?e veliko mero paranoje, agresivne dvoli?nosti tipa „vsi, ki niso z nami so barabe in kriminalci“, ki zase misli, da je najbolj po?ten in brezmade?en, ki pozna le voja?ki na?in vodenja, ki se v javnosti ne pojavlja s pravim imenom itd itd, da ne na?tevam.

 

Pa to ni zdaj branjenje Pahorja, ker ima tudi on kar nekaj cvetk mu pa vseeno bolj zaupam, ker ?e je na ra?un nepopulisti?nih ukrepov pripravljen na poraz na naslednjih volitvah in se tega zaveda mi vseeno da vedeti, da ni oblasti?eljen za vsako ceno in da verjetno vseeno ?eli Sloveniji in nam vsem da se ?imprej izvijemo iz te globalno slabe situacije pa tudi ?e zato ?rtvuje svoj polo?aj in popularnost stranke. A mu to uspeva ali ne je pa ve?ino stvar samo interpretacij razli?nih pogledov predvsem pa medijev, ki ?ivijo in prosperirajo samo na slabih novicah, dobrih novic pa se bojijo kot hudi? kri?a. Ja pa itak je to v plo?ni ?love?ki naravi, da je la?je kritizirat nekoga kot pa ga pohvalit ? taki pa? smo ljudje na splo?no, ?al. :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

  • Zadnja sporočila

    • Real Madrid v zaostanku proti Bayernu.
    • Za v Bruselj more znat angleško 😀 Great night, pa take fore 🙂
    • Mene pa zanima,kako bo Murgelski palček ptiča odstrelil,in katero lutko bo spet našel...bomo hitro videli eno novo stranko z medom in mlekom...folk pa ovce....   Ma zakaj nima palcek jajca,in ustanovi nazaj komunistično partijo...oz. stranko...kaj ga je sram samega sebe...   Hmmm🤔...je očitno res bila za sram ga biti....vprašanje za kake krvave svinjarije on še ve,pa da se nan niti ne sanja...   Zelo zanimivo tudi za levake...in za mlade,ki tiste case niso doživeli. Še čudno,da ga še niso ubili.    
    • Fiksna obr.mera je fiksna, nima veze inflacija, itd...dejstvo je da jih ponujajo samo do določene vsote (tam cca.5let nazaj tudi za visoke zneske, ker imele itak banke preveč denarja/dobička), zdaj do politiko spremenili (res da tudi že nekaj čada ne spremljam, ker imam fix in me ne zanima več)..... Variabilna je pa odvisna od euribor in pribitka, ki ti ga dajo.(in ne od inflacije, ki pa seveda vpliva na rast/padec euribor)...in dokler je bil po krizi 2008 euribor 0 oz.negativen je bilo to vse ok....ko je bilo pa konec ene od mnogih/katere koli ze kriz je pa euribor raste in to seveda zelo vpliva na variabilo (in tega se folk tudi ne zaveda, ker kar misli da bo to nespremenjeno naslednjih 20.let ko vzamejo preveč kredita).....
    • Se že čuti, da se volitve bližajo 🤔 Samo evropske so na programu, da ne boste kaj zamešali pa JJ poslal v Bruselj.... 🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.