Skoči na vsebino

RTV


YavarYe X6V6

Referendum o RTV  

39 uporabnikov je glasovalo

  1. 1. Ste za ali proti ?

    • ZA
      6
    • PROTI
      12
    • Ni pomembno, itaq nas bodo nategnili
      21


Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 134
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

no fantje, ste ?e ra??istili kaj je bolje oz. imate raje da vas posiljujejo z kondomom ali brez? :vskalo:

 

ker to?no to delajo "levi" in "desni" ;)

 

Kaj a tebe so ?e, da pozna? razliko? ?zmeden?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepo, da ljudi ne sodi? samo po izobrazbi, tega nisem nikoli rekel, da jih jaz jih ne in vsaj tu se strinjam s tabo, sem pa samo rekel, da Repov? in njemu podobni, ker ni edini, jih je v vsakem lokalnem okolju sigurno nekaj takih kvazi novinarjev ne bi nikoli bili tako polni denarja, ?e ne bi podpirali ljudi, ki imajo v rokah kapital in pri nas ga ima ho?ete ali no?ete priznati eni v ve?ji meri samo levica in nau?ite se brati moje poste v celoti in ne samo v tistih delih s kateri se ne strinjate, vsaj Boss?ek sory ti ?e deluje? tako. Druga?e pa ne vem ali ima? kake osebne koristi od ta levih, da jih tako zagovarja?? Vse nekako ka?e nato, mogo?e pa se motim?

 

Ej Symon, kako more? kej tazga re?t o Ivanu, pa sej Sanader recimo je bil tud po?tenjak ?e do pretkratkim.

 

Ampak Videk ve?, ?e te tolk paranoja grabi, da te temne sile iz ozadja no?ejo klicati mi daj telefonsko ?tevilko pa te bom jaz poklical in ti zastavil nekaj anketnih vpra?anj. Te bom malce potola?il, da ni vse tako hudo, kot stri?ek Ivan in njegovi juri?niki ho?ejo prikazat, mora? pa vseeno malce paziti, ker ?e bo? vsepovsod videl zarote, mre?e, pajkove glave, komuniste, rde?karje in da te vsi maltretirajo ne bo glih v redu. Politik si nekako lahko privo??i tak slog, nas navadne dr?avljane, ?e to ponavljamo, pa lahko zlo hitro institucionalizirajo v kak?ne ustanovo kjer je v modi bela barva.

 

Aja pa ?e nekaj, ?e misli?, da je pildek z izobrazbo edino merilo kolk je ?lovek razgledan in inteligenten se krepko moti?. Izobrazba o ?loveku ne pove ?isto ni? ker ima? kretene zarukane z diplomami, magisteriji, doktorati in ima? na drugi strani ljudi, odprte glave, ki so lahko naredili samo osnovno ?olo pa znajo inteligenco in izku?nje odli?no sestavit in lahko v posvetnem logi?nem razmi?ljanju dajo v ko? marsikoga iz prve skupine.

 

?e enkrat ti povem nikdar in nikoli ne sodi ?loveka po nekem listku s katerim maha naokoli in nikoli ne govori poni?evalno do ljudi, ki niso do?tudirali in zato nikakor niso manjvredni ali pa celo neumni.

 

?e misli? odgovarjati na zadnji stavek prej raje 2x premisli kaj bo? napisal, ker zdajle je na preizku?nji tvoja inteligenca in tole je mali testek, da vidimo kolk res velja? - listki gor al pa dol.

p.s.. aja recimo jaz sem verjetno eden redkih dr?avljanov, ki je prebral celotni predlog zakona o RTV. :blush:

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepo, da ljudi ne sodi? samo po izobrazbi, tega nisem nikoli rekel, da jih jaz jih ne in vsaj tu se strinjam s tabo, sem pa samo rekel, da Repov? in njemu podobni, ker ni edini, jih je v vsakem lokalnem okolju sigurno nekaj takih kvazi novinarjev ne bi nikoli bili tako polni denarja, ?e ne bi podpirali ljudi, ki imajo v rokah kapital in pri nas ga ima ho?ete ali no?ete priznati eni v ve?ji meri samo levica in nau?ite se brati moje poste v celoti in ne samo v tistih delih s kateri se ne strinjate, vsaj Boss?ek sory ti ?e deluje? tako. Druga?e pa ne vem ali ima? kake osebne koristi od ta levih, da jih tako zagovarja?? Vse nekako ka?e nato, mogo?e pa se motim?

 

on ne zagovarja levih, on zagovarja zdravo pamet in kritizira slepo sledenje politicnim vodjam ki lazejo.

to da kritiziras desne (ki si kritiko zasluzijo) ne pomeni da zagovarjas leve...

 

pa ?e to, to da je kao "kapital v rokah desnih" so neutemeljene politi?ne bu?e..

vse svoje raziskave in trditve potrdi z empiri?nimi podatki.

jaz ti lahko izvoham koliko denarja je JJ zafr?kal z vinjetami ker nismo dobili EU fondov (pa potem dodatne la?i da smo delali +, v resnici smo pa imeli - )

 

druga stvar, to?no to kar je izpostavil pa da ti skraj?am ker si poignoriral: jan?a ko je za?el ?utiti da bo izgubil (nekje na isti to?ki kot pahor) je za?el z ukrepi kot so brezglave vinjete, brezglave malice (pokrajina je bila prej) pa ?e kaj bi se na?lo...

S tem si je zagotovil 2 pozitivni stvari (malo teorije zarote):

1. pripravil je zelo "slikovit" teren naslednji vladi (najprej je bilo treba sanirati vinjete in malice)

2. zagotovil si je + to?ke za naslednje volitve. (on nam je dal malice in vinjete)

hehe. malo za lase privle?eno ampak vseeno. :D

 

 

jo?a: pora?ena je cela slovenska politi?na garnitura. Koalicija za nesposobnost prilagajanja zakona in ?e bolj zabita opozicija za zahtevanje referenduma kjer so klju?ne postavke tako marginalno razli?ne od obstoje?ega zakona da jih navaden smrtnik preprosto ne more zaznat.

na?rtno merjenje politi?ne mo?i iz strani desnice in zloraba mehanizma za javno mnenje.

pfej.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ploki, ti si ?isto lev, ne trdit, da nisi, ker nikoli in nikdar ne re?e? ni? ?ez njih, samo jih kuje? v zvezde in pi?e? zadeve, kot jih govorijo oni. Vinjete so za ene ?isto OK, podra?ila jih je Pahorjeva vlada in zakaj? Ker je pokleknila pred Italjani v prvi vrsti, ki imajo dosti dra?je avtoceste kot so pri nas. Zastnonj malice pa bi bile tudi danes v teh te?kih ?asih ?e kako dobro darilo katere koli vlade, ker dosti star?ev skoraj, da te?ko pre?ivi mesec, morajo biti ?e pravi ?arovniki, da pre?ivijo z 500EUR.

 

 

on ne zagovarja levih, on zagovarja zdravo pamet in kritizira slepo sledenje politicnim vodjam ki lazejo.

to da kritiziras desne (ki si kritiko zasluzijo) ne pomeni da zagovarjas leve...

 

pa ?e to, to da je kao "kapital v rokah desnih" so neutemeljene politi?ne bu?e..

vse svoje raziskave in trditve potrdi z empiri?nimi podatki.

jaz ti lahko izvoham koliko denarja je JJ zafr?kal z vinjetami ker nismo dobili EU fondov (pa potem dodatne la?i da smo delali +, v resnici smo pa imeli - )

 

druga stvar, to?no to kar je izpostavil pa da ti skraj?am ker si poignoriral: jan?a ko je za?el ?utiti da bo izgubil (nekje na isti to?ki kot pahor) je za?el z ukrepi kot so brezglave vinjete, brezglave malice (pokrajina je bila prej) pa ?e kaj bi se na?lo...

S tem si je zagotovil 2 pozitivni stvari (malo teorije zarote):

1. pripravil je zelo "slikovit" teren naslednji vladi (najprej je bilo treba sanirati vinjete in malice)

2. zagotovil si je + to?ke za naslednje volitve. (on nam je dal malice in vinjete)

hehe. malo za lase privle?eno ampak vseeno. :D

jo?a: pora?ena je cela slovenska politi?na garnitura. Koalicija za nesposobnost prilagajanja zakona in ?e bolj zabita opozicija za zahtevanje referenduma kjer so klju?ne postavke tako marginalno razli?ne od obstoje?ega zakona da jih navaden smrtnik preprosto ne more zaznat.

na?rtno merjenje politi?ne mo?i iz strani desnice in zloraba mehanizma za javno mnenje.

pfej.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi cca 150 listov predloga ni ?lo za prebrat, pa vseeno debatira?. Pa sploh ni blo zapleteno v glavnem so primerjave z drugimi EU dr?avami, veliko je opomb(humanisti?na izobrazba ?irce :glare: ). No ja saj bo bolj?e ko bo kapital v pravilnih rokah. Mirko Tu? je produkt levice ne dela- verjetno res. Pa uni ko kimajo pa pol dobijo ke?, te so prasci. Jaz sem pol tud, direktorju najve?krat kimam, jebi ga mi je v?e? slu?ba. Se pa sponim slabih deset let nazaj, ko sem delal na po?ti slovenije je na obisk pri?el strokoven kader takrat Bahukovevlade, nastavlena kvalificirana direktorica Marija Ribi? in direktor Telekoma takrat vrhunski in?enir elektronike(aja sori agronom je) Marjan Podobnik. Zgolj slu?ajno je bil brat koalicijske stranke. Dandanes sta ?e vedno zvene?i imeni stroke. Morm pa direktorja nagovort naj za?ne mal okol levih hodt, tole poslavanje s firmami je res bz, ?e majo uni ves ke?. Kva ni bil ?e prej referendum bi ?e prej izvedel :blush: .

 

Ajvar najbolj da zaklene? tole, ker je kot ateist pa vernik ko se pogovarjata o bogu. Namesto o referendumu se pogovarjamo o klobasah pa salami. Pa ?e potegnt sem se dal v debato z nekom ko argumentira stvar, ne da bi jo pre?tudiral. Arghhhh mi gre na slb?e na stara leta.

 

 

Lepo, da ljudi ne sodi? samo po izobrazbi, tega nisem nikoli rekel, da jih jaz jih ne in vsaj tu se strinjam s tabo, sem pa samo rekel, da Repov? in njemu podobni, ker ni edini, jih je v vsakem lokalnem okolju sigurno nekaj takih kvazi novinarjev ne bi nikoli bili tako polni denarja, ?e ne bi podpirali ljudi, ki imajo v rokah kapital in pri nas ga ima ho?ete ali no?ete priznati eni v ve?ji meri samo levica in nau?ite se brati moje poste v celoti in ne samo v tistih delih s kateri se ne strinjate, vsaj Boss?ek sory ti ?e deluje? tako. Druga?e pa ne vem ali ima? kake osebne koristi od ta levih, da jih tako zagovarja?? Vse nekako ka?e nato, mogo?e pa se motim?

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ploki, ti si ?isto lev, ne trdit, da nisi, ker nikoli in nikdar ne re?e? ni? ?ez njih, samo jih kuje? v zvezde in pi?e? zadeve, kot jih govorijo oni. Vinjete so za ene ?isto OK, podra?ila jih je Pahorjeva vlada in zakaj? Ker je pokleknila pred Italjani v prvi vrsti, ki imajo dosti dra?je avtoceste kot so pri nas. Zastnonj malice pa bi bile tudi danes v teh te?kih ?asih ?e kako dobro darilo katere koli vlade, ker dosti star?ev skoraj, da te?ko pre?ivi mesec, morajo biti ?e pravi ?arovniki, da pre?ivijo z 500EUR.

 

vsaki? ko jih kdo pohvali jih pljunem.

o jao jao. :D Ker je pokleknila pred italjani? pokleknila je pred BRUSLJEM ker druga?e ne bi dobili evropskega denarja za vinjete!! (denarja ki ga je jan?a vklju?il v kon?no ra?unico da je dobil +...)

A zastopi?? Brez podra?itve in 14dnevne vinjete ne bi imeli podpore evrope?

A moram narisat al kaj?

Ja zastonj malice so super, ve? kaj je tudi super? Dr?ava brez davkov! ?koda da ni jan?a konec svojega mandata ukinil davkov!

 

evo to pa opi?e ?istega desni?arja.. ko mu prinese? ra?un kjer pi?e 1000EUR bo on trdil da je 200EUR kajti ?isto empiri?na dejstva nimajo NI? proti besedi fuhrerja.

 

druga?e pa ?e bi bral vedno re?em da je ta vlada slaba in da je golobi? idiot, ter da rabimo novo opcijo ki bo zamenjala staro politi?no gardo.

 

eh.

pa saj. ti si ?ist fertik. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oboji imajo skupni imenovalc - Levaki! <_<

 

Zakaj ne dajo referenduma za tole pokojninsko reformo, garantirano bi bla udele?ba n-krat ve?ja od tele! <_<:hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oboji imajo skupni imenovalc - Levaki! <_<

 

Zakaj ne dajo referenduma za tole pokojninsko reformo, garantirano bi bla udele?ba n-krat ve?ja od tele! <_<:hudicek:

 

Definitivno... in 90% ljudi bi bilo absolutno proti, kot bi bilo 90% ljudi za ukinitev vseh davkov, 90% ljudi bi bilo za, da bi bil bilo gorivo zastonj, nepremi?nine zastonj, hrana zastonj.

 

So dolo?ena vpra?anja, kjer ljudje enostavno ne morejo odlo?at, ker pa? to ne gre... ne da se, ker enostavno to pomeni konec neke urejene dr?ave in konec varnosti, anarhija in dokon?ni propad.

 

?al je tako, da ?e ho?emo imeti urejeno dr?avo, varnost, izobra?evanje zdravstvo, socialo, urejeno okolico ceste, infrastrukturo, kej za pod zob, da smo oble?eni siti in na toplem in da imamo na stara letoa, ko ne morem ve? delat prihodek, ki omogo?a pre?ivetje, je potrebno pa? imeti davke in stro?ke s samo dr?avo.

 

Ne moremo kot noj zakopati glavo v pesek in reći mene se to ne ti?e jaz denarja ne dam ker ?e crkne dr?ava crknemo vsi. To se dogaja trenutno na podro?ju pokojnin in reforme o tem. Kakor koli pogleda?, pa mi to ni niti najmanj v?e?, se bomo morali sprijazniti, da bo treba delati dlje, ker ?e ne bo preve? upokojencev in premalo denarja zanje, kar posledi?no pomeni, da bo skoraj vsak v penzijonu tolkel rev??ino.

 

Zdej se pa raje vpra?ajte a raje tol?ete rev??ino in ostanek ?ivljenja pre?ivite le v borbi, da ga samo pre?ivite v popolnem odrekanju ali raje delate ?e par let ve? pa bo tudi pokojnina potem toliko vi?ja, da se bo dalo tudi kak?en pribol?ek privo??it?

 

Sicer bo Videk zdele rekel, da ga to ne briga, ker je Pahor vse pokradel in da bo Jan?a vse nazaj zrihtal, da bomo bili vsi polni ke?a ampak realnost in projekcija za v prihodnjost je pa pa? taka kot je in tisti, ki ste vsaj malo razgledani veste, da povsod delajo pok. reforme in da marsikje je upokojitvena starost ?e bistveno vi?ja kot pri nas predlagana.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no tako - ?al namesto mo?i argumenta raje izberejo argument mo?i - in tu ne more? ni?. So pa? prepri?ani, da smo vsi drugi zaslepljeni le oni imajo jasno in ?isto sliko. Sicer je pa tak na?in razmi?ljanja najbolj enostaven in neobremenjujo?, ?e ve? kaj mislim :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Komaj ?akam, da se na ablast vrne pre?astiti Jan?a, na? odre?elitelj in re?itelj vseh problemov. Le on lahko re?i vse probleme. :jupiii:

 

PS: ?e se prav spomnim so ?e v ?asu Jan?eve vlade govorili, da so vinjete prepoceni ampak ljudem je pred volitvami treba dati darilo. Me zanima kaj bo v trenutku obupa dal Pahor. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni fora v neumnosti ampak kolk je pameten in kako nas bo nafarbal.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni fora v neumnosti ampak kolk je pameten in kako nas bo nafarbal.

 

:unsure: Hrva?ka nevarnost je zdaj z arbitra?o po?la, patrije so ostale pr Kahlu pa JJ, edin ?e se zadn let odlo?, da bo vrnu vse patrije, pa zahteval kupnino nazaj, tako bi se pokazal kot ?vrst in odlo?n vodja. V sedanjih razmerah bi kak klon Krambergerja zmagal za ?alo. Ga ?e pomnite ljudskega ?loveka?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni se ne da ve? razpravljat z vami in res ta tema je ?e za?la ?isto nekam drugam eni ?e sploh ne pi?ete ve? o vsebini teme. Vem, da imamo vsak svoje mnenje in ga nih?e od nas ne spreminjal zaradi drugega zato mislim, tudi jaz glede na to, da je ta zadeva za nami, da se tem po?asi zaklene. Vsak od nas pa ima pravico razmi?ljati kot razmi?lja, ker tega mu ne sme vzeti nih?e, ?e je pri nas ?e vsaj malo demokracije, ker to se je dogajalo v ?asu enoumja in ene partije, ki je bila ena in edina, ker druge niso smele obstajat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Komaj ?akam, da se na ablast vrne pre?astiti Jan?a, na? odre?elitelj in re?itelj vseh problemov. Le on lahko re?i vse probleme. :jupiii:

 

PS: ?e se prav spomnim so ?e v ?asu Jan?eve vlade govorili, da so vinjete prepoceni ampak ljudem je pred volitvami treba dati darilo. Me zanima kaj bo v trenutku obupa dal Pahor. :P

 

Pomoje bo najstarej?a obrt đabe! :danzoman::P:punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ho?emo komunizem, takrat nam je blo najlep?e !

 

Titeja !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.