Skoči na vsebino

RTV


YavarYe X6V6

Referendum o RTV  

39 uporabnikov je glasovalo

  1. 1. Ste za ali proti ?

    • ZA
      6
    • PROTI
      12
    • Ni pomembno, itaq nas bodo nategnili
      21


Priporočeno sporočilo

Gre kdo ?

 

Glede na to kak?en program imajo, mi je vseen ?e podrejo to bajto, pa ?e parlament zraven, ko bodo ?e 1X pri delu.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 134
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Jaz tudi tretjo opcijo, ?eprav bi raje ?etrto, YavarYe-vo:

 

"Glede na to kak?en program imajo, mi je vseen ?e podrejo to bajto, pa ?e parlament zraven, ko bodo ?e 1X pri delu."

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

najbolje je da jo ukinejo!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odlo?it se je treba :

 

- a nas bodo pofukal

- za kolk nas bodo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gre kdo ?

 

Glede na to kak?en program imajo, mi je vseen ?e podrejo to bajto, pa ?e parlament zraven, ko bodo ?e 1X pri delu.

 

Sej ve?, da ne bodo ni? podrli torej zato bo pa? kur?ev referendum -SPET.

 

Meni osebno je za odlo?itev dovolj samo to dejstvo:

 

Trenutni veljavni zakon o RTV je pisal samo EN ?lovek - Branko Grims, ki se je naokrog ?e hvalil, kako je edini avtor zakona z vsemi slovni?nimi in pravopisnimi napakami vred. Ta isti ?lovek je pred prej?njim referendumom o tej temi govoril druga?e, da so mu ga pomagali pisali strokovnjaki in je s tem navedbami operiral in prevaral neuki folk, da so zakon izglasovali tudi zaradi tega, ker je Grims obljubljal pocenitev RTV naro?nine in bolj?i program. Se pravi se je zlagal tako pri avtorstvu, kot pri obljubi o pocenitvi, ?e najbolj pa pri bolj?em programu saj je ta bistveno slab?i kot je bil, da ne govorim o stalnem ponavljanju 20 let starih dnevnikov brez vsake sporo?ilne vrednosti.

 

Predlog novega zakona pa so pisali strokovnjaki (politi?no levi, desni in apoliti?ni), bil je v javni razpravi in pripravljali so ga ve? kot leto dni. Ali je dober ali ne bo pokazal ?ele ?as, ?e ga bomo na referendumu podprli.

 

Odlo?itev iz mojega stali??a je popolnoma enostavna - samo vpra?ati se moram, a bolj zaupam enemu politiku, ki do trenutka pisanja zakona ni imel nobenih izku?enj na podro?ju medijev ali pa zaupam skupini strokovnjakov iz medijskega podro?ja, ki jim ni glavno gonilo politi?na pripadnost.

 

Torej, ?e zaupam enemu politiku bom bil proti, ?e pa zaupam skupini strokovnjakov pa bom bil za.

 

Odlo?itev sploh ni te?ka in sem ZA spremembo zakona.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odlo?it se je treba :

 

- a nas bodo pofukal

- za kolk nas bodo.

 

Nas ?e za 4-6 mil. ? kolikor stane referendum o vpra?anju, ki ljudstvo sploh ne zanima. Nimajo pojma ?em bodo odlo?ali. Nekateri bodo proti zgolj zaradi tega, ker je moderno biti proti, ker brezglavo poslu?ajo ljudi, ki dokazano najve? la?ejo svojim vol-ivcem.

Referendumi se zlorabljajo za dokazovanje svojega politi?nega prav, ?eprav je ta pogorel na volitvah.

Tako politika iz dneva v dan dokazuje svojo gnilobo in potrjuje staro definicijo, ki lepo pravi, da je politika kurba. In tega imajo dr?avljani po?asi dovolj, saj ne verjamejo ve? nobeni "politiki". Pri nas je le ta dosegla raven cirku?ke predstave, ki jo totalno degradira. :angry:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tile referendumi mi ?e presedajo sploh bo pa udele?ba recimo tam nekje 10%, max 20%. Hecno je kako se nekateri ?ez ko?arkarsko prvenstvo prito?ujejo, da bo ?lo pa za tale referendum (ki je potuha politikom, da si operejo roke ?eprav smo jih izvolili, da oni odlo?ajo!) toliko denarja pa nih?e ne ve. In sem proti tako butastemu referendumu ?eprav sem v komisiji. :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz,da imam mo?,bi vse zalovil ven iz rtv-ja na cesto.In pol bi zaposlil kak?no ?etrtino,pa ?e bi jh bilo preve? tam in bi morali za?et delat kej,ne pa viset po kafi?ih.

Kak?na razlika je delati na pop tv ali pa z temi. :(

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najve?ji smeh je koliko se jih ?verca na dr?avni ra?un, na razne ?portne prireditve npr. Olimpijado, pa to je noro kaka ekspedicija! Pol pa pomoje nekateri tam samo popivajo in se ?pilajo turiste! :hudicek:<_<

 

Verjamem pa da niso vsi slabi in napa?ni, jepa velik takih! :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

heh motis se ce mislis, da so na popu kaj boljsi

 

Jaz in band imamo z popom pozitivne izku?nje.Vsaj ene 10 krat manj ljudi je bilo zdraven,pa ?e manj nakur?eni so bili. :D

 

Prej pri kosilu sem malo prelistal bro?urico o referendumu in kaj sem ugotovil,katere stranke ga podpirajo?

"Ta rde?e".?e bi ?el na referendum bi bil absolutno proti. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo ZA je samo kvazi stroka ala Repov?, ki sploh ni novinar, je navadni gimnazijski maturant in la?e kot Golobi?, ki pravi, da za njim stojijo novinarji iz RTV, pa mu pol javno povejo, da so proti, Jaz sem PROTI in to ?e je treba tudi 100X, ker je ta nov zakon samo ?e ve?ja politizacija RTV, pa pozabljate, da je notri celo nezakonita zadeva, da bo lahko en ?lovek v dr?avi ukinjal medije. Kdaj se je to dogajalo? Ali vas ne spominja na ?ase enoumja. Pa javno se ?e govori katere novinarje bodo zamenjali in ne pozbit, dolo?enih oddaj ne bo ve?, ki so med bolj gledanami naprimer HRI BAR, ki se nor?uje iz politikov in je pre?ivel RTV zakon, ki je sedaj, ukinil pa bi ga naj novi zakon, ker se novi direktor RTV, ki je zelo o?itno ?lovek vladne garniture bo in to ne glede na kateri zakon bo veljal takrat.

 

?e je stroka za, potem sem tudi jst ZA! simpl kot pasulj ;)

stroko bom vedno podpiral, politike pa? ne.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vid007 kake bu?e pa zdaj klofa?, en ?lovek ki lahko ukinja medija? kak?ne medije kej?.. preberi zakon...

ve?ja politizacija? bolj politiziral kot ga je grims ga ne more nih?e pa ?e se trudi.. preberi ga... ne sam o povzemat kar lansirajo te in oni politiki.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

  • Zadnja sporočila

    • Real Madrid v zaostanku proti Bayernu.
    • Za v Bruselj more znat angleško 😀 Great night, pa take fore 🙂
    • Mene pa zanima,kako bo Murgelski palček ptiča odstrelil,in katero lutko bo spet našel...bomo hitro videli eno novo stranko z medom in mlekom...folk pa ovce....   Ma zakaj nima palcek jajca,in ustanovi nazaj komunistično partijo...oz. stranko...kaj ga je sram samega sebe...   Hmmm🤔...je očitno res bila za sram ga biti....vprašanje za kake krvave svinjarije on še ve,pa da se nan niti ne sanja...   Zelo zanimivo tudi za levake...in za mlade,ki tiste case niso doživeli. Še čudno,da ga še niso ubili.    
    • Fiksna obr.mera je fiksna, nima veze inflacija, itd...dejstvo je da jih ponujajo samo do določene vsote (tam cca.5let nazaj tudi za visoke zneske, ker imele itak banke preveč denarja/dobička), zdaj do politiko spremenili (res da tudi že nekaj čada ne spremljam, ker imam fix in me ne zanima več)..... Variabilna je pa odvisna od euribor in pribitka, ki ti ga dajo.(in ne od inflacije, ki pa seveda vpliva na rast/padec euribor)...in dokler je bil po krizi 2008 euribor 0 oz.negativen je bilo to vse ok....ko je bilo pa konec ene od mnogih/katere koli ze kriz je pa euribor raste in to seveda zelo vpliva na variabilo (in tega se folk tudi ne zaveda, ker kar misli da bo to nespremenjeno naslednjih 20.let ko vzamejo preveč kredita).....
    • Se že čuti, da se volitve bližajo 🤔 Samo evropske so na programu, da ne boste kaj zamešali pa JJ poslal v Bruselj.... 🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.