Skoči na vsebino

Pozdravljeni vsi norci


Lojz

Priporočeno sporočilo

Do sedaj sem samo nekako sledil tej temi, sam tole je pa ?e res mal tuma? :vskalo::vskalo:

Tazga primitivnega in ?aljivega obna?anja to?no dolo?ene osebe, ki je odprlo to temo, nisem zasledil na nobenem drugem forumu :blink::blink::blink:

 

Svojo jezo/moralo/zaprtost/nerazgledanost raje otresaj v kaki va?ki o?tariji (?e te bojo sploh prena?al) al pa v svoji zidanci dale? stran od civilizacije, da se ti ne bo preve? milo storilo, ko te noben ne mara in te verjetno ?e rezika alkvaje?e po?teno garba po betici :vskalo::vskalo:

 

Ok, sej primitivne besede,ki letijo vn iz tebe ?e nekako vsak z lahkoto po?re, sam to, da pa JAVNO ?ali? nekatere ?lane in se celo spravlja? na ADMINA, se sam ?udim, zakaj te ni ?e takrat dosmrtno BANal s tega foruma <_< ?e bi si raj?i vzel minutko al dve ?asa, da bi malo preletel forum in se seznanil z dejstvi, bi verjetno opazil, da so se nekateri ali pa kar vsi ornk spremenili od takrat, ko si nazadnje "vohal" po tem dru?abnem-polno koristnih informacij-z kultiviranimi vozniki :punk: Tko da, ?e se nekdo ni spremenil je to sigurno va?e veli?anstvo, ki mu brez cvi?ka ?iveti ni :vino: ?e dejstvo, da te je dolenjc skurc... po celi ?rti, bi ti dalo vedeti, da nisi za?elen med nami...

Sam sem sicer zelo aktiven tukaj nekje zadnje leto, forum pa spremljam ?e kar nekaj ?asa (4 leta), tko da blagor men, da nisem zasledil, kak?ne si ?e takrat po?el z svojimi izpadi! Bi me bilo sedajle kar sram, da se vozim z mazdo naokoli!

Se ne bi pa ?udil, da si glede na tvoje primitivno mi?ljenje, sedaj lasti? kazga hondaka; poj bi mi blo pa vse jasno

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 205
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Tut js sm ?e registriran od leta 2007, bolj aktiven pa sem res zlo kratek ?as, vidu sm pa ?e tut prej?nje tvoje objave v dolo?enih temah. Lojz, js bi se na tvojem mestu mal upra?u, al je res mo?no, da je z vsemi ?lani foruma neki narobe al je to narobe samo z enmu ?lanu (ki mu ?al nemoremo re?t ?lan)???

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

You have chosen to ignore all posts from: Lojz.

 

· View this post

· Un-ignore Lojz

Vsem ?lanom ki ?e nimajo vklopljene te funkcije jo zeeelo toplo priporo?am ;)

 

:bravo::bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alo ne se spravlat na lojza !

To je tako kot bi se spravil na invalida(kar sploh ni lepo), tako al tako ga ?e zdrav raum zapu??a, zlate ?ile mu ska?ejo iz glave, revma ga trga, vidi ?e tud slabo, diha ?e kukrtolk ok, pa ?e to samo med po?irki "nagrajenega" cvi?ka.

 

Samo pazi mo?gan?ki pa delujejo 177% !

 

Puste Lojza na miru, in se raje kaj nau?ite od njega !

 

?ak mal, sam ti bi se z Lojzem zajebaval - kaj pa mi? A ostali bomo pa sam gledal al kaj? Ajvar egoist si, Lojza bi si kr prsvoju - tko ne gre, mora? se nau?it delit tud z drugimi :P:P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Do sedaj sem samo nekako sledil tej temi, sam tole je pa ?e res mal tuma? :vskalo::vskalo:

Tazga primitivnega in ?aljivega obna?anja to?no dolo?ene osebe, ki je odprlo to temo, nisem zasledil na nobenem drugem forumu :blink::blink::blink:

 

Svojo jezo/moralo/zaprtost/nerazgledanost raje otresaj v kaki va?ki o?tariji (?e te bojo sploh prena?al) al pa v svoji zidanci dale? stran od civilizacije, da se ti ne bo preve? milo storilo, ko te noben ne mara in te verjetno ?e rezika alkvaje?e po?teno garba po betici :vskalo::vskalo:

 

Ok, sej primitivne besede,ki letijo vn iz tebe ?e nekako vsak z lahkoto po?re, sam to, da pa JAVNO ?ali? nekatere ?lane in se celo spravlja? na ADMINA, se sam ?udim, zakaj te ni ?e takrat dosmrtno BANal s tega foruma <_< ?e bi si raj?i vzel minutko al dve ?asa, da bi malo preletel forum in se seznanil z dejstvi, bi verjetno opazil, da so se nekateri ali pa kar vsi ornk spremenili od takrat, ko si nazadnje "vohal" po tem dru?abnem-polno koristnih informacij-z kultiviranimi vozniki :punk: Tko da, ?e se nekdo ni spremenil je to sigurno va?e veli?anstvo, ki mu brez cvi?ka ?iveti ni :vino: ?e dejstvo, da te je dolenjc skurc... po celi ?rti, bi ti dalo vedeti, da nisi za?elen med nami...

Sam sem sicer zelo aktiven tukaj nekje zadnje leto, forum pa spremljam ?e kar nekaj ?asa (4 leta), tko da blagor men, da nisem zasledil, kak?ne si ?e takrat po?el z svojimi izpadi! Bi me bilo sedajle kar sram, da se vozim z mazdo naokoli!

Se ne bi pa ?udil, da si glede na tvoje primitivno mi?ljenje, sedaj lasti? kazga hondaka; poj bi mi blo pa vse jasno

 

Poba, zakaj se pa ti tolk z glavo v zid buta?? Po tem tvojem postu sode?, ni razvidno, da ti to kaj veliko koristi. Probaj se ?e z macolo po glavi tre??it, mogo?e bo bolj prjelo!

Sicer pa, a ti mogo?e ve? kolko ?asa traja brejost pri kuzlah? Moj Piko zgleda, da bo spet o?ka postal, pa moram to na koledar zapisat, da vem kdaj bo porod. ?e bo? ?e naprej priden tako kot si ?e itak, bo? lahko dobil enega psi?ka. Mislim, da ti nebi ?kodilo, ?e bi se ti malo s psom po naravi sprehodil. Naravo in zrak potrebuje? poba. Nujno. ?imprej.

Jaz bom pa od?el s tega foruma n? bat. Do takrat me da? pa mirne du?e na funkcijo "ignore" Zakaj ne naredi? to?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ak mal, sam ti bi se z Lojzem zajebaval - kaj pa mi? A ostali bomo pa sam gledal al kaj? Ajvar egoist si, Lojza bi si kr prsvoju - tko ne gre, mora? se nau?it delit tud z drugimi :P:P

 

Kot je Jo?a u Kursad?ijah reku d zna dajat in prejemat; Hrvoju je dav ?amar in vzel sendvi?! :danzoman::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne sem za?utu vez med nama :closedeyes:

 

pa saj lojz tolpovodar, za tebe pa si tudi nebi mislil si se zakumofliral z toto deco

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa saj lojz tolpovodar, za tebe pa si tudi nebi mislil si se zakumofliral z toto deco

 

:harhar:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poba, zakaj se pa ti tolk z glavo v zid buta?? Po tem tvojem postu sode?, ni razvidno, da ti to kaj veliko koristi. Probaj se ?e z macolo po glavi tre??it, mogo?e bo bolj prjelo!

Sicer pa, a ti mogo?e ve? kolko ?asa traja brejost pri kuzlah? Moj Piko zgleda, da bo spet o?ka postal, pa moram to na koledar zapisat, da vem kdaj bo porod. ?e bo? ?e naprej priden tako kot si ?e itak, bo? lahko dobil enega psi?ka. Mislim, da ti nebi ?kodilo, ?e bi se ti malo s psom po naravi sprehodil. Naravo in zrak potrebuje? poba. Nujno. ?imprej.

Jaz bom pa od?el s tega foruma n? bat. Do takrat me da? pa mirne du?e na funkcijo "ignore" Zakaj ne naredi? to?

 

?e vedno se nisi mal nad sabo zamislu.... :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Sicer pa, a ti mogo?e ve? kolko ?asa traja brejost pri kuzlah? Moj Piko zgleda, da bo spet o?ka postal, pa moram to na koledar zapisat, da vem kdaj bo porod. ?e bo? ?e naprej priden tako kot si ?e itak, bo? lahko dobil enega psi?ka. Mislim, da ti nebi ?kodilo, ?e bi se ti malo s psom po naravi sprehodil. Naravo in zrak potrebuje? poba. Nujno. ?imprej.

 

 

 

V povpre?ju nekje 63dni.

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz vzgaja neke posebne dolenjsko-zidani?ke psi?ke, tko da mo?no da zanje velja kak?na druga?na brejost! :P:whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tista vez, ki misli?, da je med nama, je moj novi mobitel v ?epu. A ti si mislil, da sem se te pa tako razveselil? O ti poredne? ti.

 

a vibrira? Pol upam da ga nosi? v zadnjem ?epu :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....
    • Da ne omenjamo lastnikov Škodilakov.
    • Z veseljem! zoom zoom!  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.