Skoči na vsebino

Pozdravljeni vsi norci


Lojz

Priporočeno sporočilo

Lojz, vidm nis na teko?em z dogajanjem - v enem letu se je velik zgodil - sm iz hi?e izselu babo in zdej za desci ogledujem, torej sem postal Pedr, bi reku Labi! :P:danzoman:

 

U jebote, a peder si ratal? Neb pri?akoval to od tebe. In kako je po tanovem zdaj, ko brska? po "mo?kem" plinskem terminalu?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 205
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

To je zdej modern, beri gay - ?enske niso ve? in! :P

 

Eh, jaz ne dam veliko na modo, sem ?e stara ?ola. Tud moj ata je bil ?e stare sorte, ker me je on kar doma napravil. Tisti ta moderni so pa menda iz opice nastal. Jaz se ne zastopim na tako visoko modo.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh, jaz ne dam veliko na modo, sem ?e stara ?ola. Tud moj ata je bil ?e stare sorte, ker me je on kar doma napravil. Tisti ta moderni so pa menda iz opice nastal. Jaz se ne zastopim na tako visoko modo.

 

:D ti da? veliko na MUDA in ne na MODO :vskalo: naprej pa ne bom komentiral

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boklonej za povratne ?estitke! V?eraj?nji praznik me je nekako spomnil na vas, pa sem vas ?el za va? veliki praznik malo pogledat. In ker me ?ef ?efova YavarYe X6V6 ni BANal sem mu iz dna du?e hvale?en in obljubim, da bom v zahvalo YavarYe X6V6- u za (NE)ban dal ?upniku za eno nedeljsko ma?o. Ma?a bo morala bit v nedeljo al pa za velik praznik in morala bo bit peta. Naj ko?ta kolkar ho?e.

 

No, da ne bom samo jaz govoril, pa ?e vi povejte kako ste kaj! A ?e zmeraj divjate s svojimi avti pol se pa tukaj hvalite s tem? A se ?e zmeraj dobivate in dolgo?asite zadaj za Gamo v BTCju? A ste po ve?ini ?e zmeraj vsi ledik, brez bab itd...?

 

Dr?im obljubo.

Ma?o mirne du?e spusti, ker bol veren folk je bolj pokvarjen folk, vseeno hvala. :rozico:

Mi je pa v?e? pregovor " Bolj pobo?na, bolj prlo?na", le o ?em govori? :hudicek:

 

Za gamo se dobivamo, samo tebe pa nkol ni, tud Simon s klijotom uleti, pa ga ne dela mazda. :D

Divjamo ?e bolj, z babam pa so ker morajo bit, ko rabjo inekcijo jo dobijo, pol pa dalje.

 

PS. A je kak?na varijanta da pr teb, v zidanci nardimo kako sre?anje, bom js vozu k ne pijem samo divjam, za varnost bodo pa 4 kome z mano v avtu poskrbele ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

PS. A je kak?na varijanta da pr teb, v zidanci nardimo kako sre?anje, bom js vozu k ne pijem samo divjam, za varnost bodo pa 4 kome z mano v avtu poskrbele ?

 

Varianta vsekakor je. Ampak pr men je taka navada, da mora tisti, ki se dela finega in ni? ne pije, potem za kazen drugim to?it cvi?ek v kozarce, na koncu mora pa tak fini model ?e vinograd z motiko okopat. Zakaj pa ti ni? ne pije?, a se ne zna? kontrolirat in si mogo?e , ko se ga malo nacuka?, potem neroden in siiten?

A ti ?e ma? kak?no punco?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kr u?ivam ob branju! :P

 

Lojz, jz pa kr kej popijem :vino: , kdaj bomo torej imel piknik ob kapljici rujnega? :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Varianta vsekakor je. Ampak pr men je taka navada, da mora tisti, ki se dela finega in ni? ne pije, potem za kazen drugim to?it cvi?ek v kozarce, na koncu mora pa tak fini model ?e vinograd z motiko okopat. Zakaj pa ti ni? ne pije?, a se ne zna? kontrolirat in si mogo?e , ko se ga malo nacuka?, potem neroden in siiten?

A ti ?e ma? kak?no punco?

 

Prvo kot prvo alkohola nism NIKOLI v ?ivljenju niti probal, tako da ne vem kak?en bi bil ?e bi popil kaj :ne vem: , zakaj ne spijem ni?, enostavno ker mi smrdi in kar mi smrdi ne pijem in niti ne jem. :huh:

 

Sej vem da sem ?uden, samo tako je. :harhar:

 

Kar se beb ti?e pa naj te ne skrbi, za sprot jih je dovolj, in vse lahko sam podelam, tako da pomo?i ne rabim. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvo kot prvo alkohola nism NIKOLI v ?ivljenju niti probal, tako da ne vem kak?en bi bil ?e bi popil kaj :ne vem: , zakaj ne spijem ni?, enostavno ker mi smrdi in kar mi smrdi ne pijem in niti ne jem. :huh:

 

Sej vem da sem ?uden, samo tako je. :harhar:

 

Kar se beb ti?e pa naj te ne skrbi, za sprot jih je dovolj, in vse lahko sam podelam, tako da pomo?i ne rabim. :D

 

Pa saj ti nerabi? babe, ?e pa si baba :ljubezen:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvo kot prvo alkohola nism NIKOLI v ?ivljenju niti probal, tako da ne vem kak?en bi bil ?e bi popil kaj :ne vem: , zakaj ne spijem ni?, enostavno ker mi smrdi in kar mi smrdi ne pijem in niti ne jem. :huh:

 

Sej vem da sem ?uden, samo tako je. :harhar:

 

Kar se beb ti?e pa naj te ne skrbi, za sprot jih je dovolj, in vse lahko sam podelam, tako da pomo?i ne rabim. :D

 

Ajvar, ti si kul! :D Alkohol je fuj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvo kot prvo alkohola nism NIKOLI v ?ivljenju niti probal, tako da ne vem kak?en bi bil ?e bi popil kaj :ne vem: , zakaj ne spijem ni?, enostavno ker mi smrdi in kar mi smrdi ne pijem in niti ne jem. :huh:

 

Sej vem da sem ?uden, samo tako je. :harhar:

 

Kar se beb ti?e pa naj te ne skrbi, za sprot jih je dovolj, in vse lahko sam podelam, tako da pomo?i ne rabim. :D

 

A alkohol, da ti smrdi? Saj cvi?ek nima veliko alkohola, zato je tudi dober, ker je bolj blagi, ga lahko pije? tudi za ?ejo, pol pa za?ne? samo prepevat kak?no tako partizansko al pa uno od naivne Ne?ike. Pozna? ta komad?. Jaz v takih veselih momentih za?nem frajtonarco vle?t.

So pa na splo?no taki, ki, kao, nikol ne pijejo, najbolj nevarni, da neko? postanejo pijan?ki. Ko enkrat spoznajo, da sploh ni ni? hudga kdaj kaj spit in da je kozar?ek rujnega celo zdrav za prebavo (?e posebej cvi?ek) se potem lahko zgodi, da se za?ne pretiravat v tem spoznanju. A se ti mogo?e tega boji??

Sicer pa, kar se mene ti?e in morebitnega piknika v moji zidanci, ni? hudega, ?e tebi alkohol smrdi, va?no, da ti ne smrdi motika s katero bo? vinograd okopaval ta ?as, ko bomo mi pili. Mam eno fejst motiko, ki je ?e ?ist nova in ni? ne smrdi ?e.

Glede punce, sem pa kar malo zaskrbljen zate. Takega fejst fanta kot si ti je ?koda, ker si ?e zmeraj ledik. Kako pa to, da te nobena babnica zares ne vzame? ?koda ker nisi petelin, pa bi te mogo?e lisica vzela.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se bab ti?e je najbol? da ma? samo za sproti, da ti konstantno ne serje po glavi, ampak samo takrat ko ti zapa?e.

 

Js vas ne razumem. :ne vem:

 

 

Alko tud ?e je za zdravje, ne hvala, najbli?je sem mu ko me dezificirajo predno me anjkliftajo, in mi spustijo hudo kri. :hudicek:

 

Lojz ne delaj si skrbi, glede tega, bom ?e sam porihtal.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

YavarYe X6V6, ?e?e, samo vseeno je fajn, ?e ma? eno babnico stalno doma. ?e druzga ne, prav pride da posrane gate opere. Teb bi pa sploh pri?la prav, ker vsi vemo, da ga precej serje?.

Kaj pa, ?e bi na mojem zidani?kemu pikniku eno de?vo napojili, pol bi jo ti pa izkoristu pa domov odpeljal? Za eno fejst deklino vem, je iz sosednjega vinograda in je pridna. Vse zna delat v vinogradu, re?e, ve?e ?kropi, okopava itd....vse dela. Je res pridna pa ?e lu?na je za povrh pa Rezka ji je ime. Edino eno hibo ima, ker ji je doma v ?tali vol na noge stopil, pa zdaj malo ?antavo in te?ko hodi. Pa to spet ne bi bilo ni? narobe, ker ti vsaj ne bi mogla pobegnt.

Kaj prav??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nazdravljam na piknik v zidanci - Cvi?ek je res za ?ejo ok! :vino::vesel:

 

JozaGulikoza, tebe bom moral pa jaz malo pod kontrolo met, ker se mi zdi, da si ti taprav kanon in ga kar rad pod srajco zlije?. Ko bo? pa ?e moj, s zlato medaljo nagrajen cvi?ek zavohal, se pa zdaj ?e res malo bojim, da mi bo? sod posu?u. Za vsak slu?aj bom mojga psa Pikota k sod?ku privezal, da ti bo zobe pokazal, ?e bo treba.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

JozaGulikoza, tebe bom moral pa jaz malo pod kontrolo met, ker se mi zdi, da si ti taprav kanon in ga kar rad pod srajco zlije?. Ko bo? pa ?e moj, s zlato medaljo nagrajen cvi?ek zavohal, se pa zdaj ?e res malo bojim, da mi bo? sod posu?u. Za vsak slu?aj bom mojga psa Pikota k sod?ku privezal, da ti bo zobe pokazal, ?e bo treba.

 

:rispekt::hohoho:

 

Yavarye sam res, ti si en ?alabajzar, ne pije?, ne kadi?, nima? babe, po cesti divja?, pa ?e fu?ar si... C, c, c! :aaaaa:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:rispekt::hohoho:

 

Yavarye sam res, ti si en ?alabajzar, ne pije?, ne kadi?, nima? babe, po cesti divja?, pa ?e fu?ar si... C, c, c! :aaaaa:

 

Ej da nebo kaka ovadbica !!!

 

YavarYe X6V6, ?e?e, samo vseeno je fajn, ?e ma? eno babnico stalno doma. ?e druzga ne, prav pride da posrane gate opere. Teb bi pa sploh pri?la prav, ker vsi vemo, da ga precej serje?.

Kaj pa, ?e bi na mojem zidani?kemu pikniku eno de?vo napojili, pol bi jo ti pa izkoristu pa domov odpeljal? Za eno fejst deklino vem, je iz sosednjega vinograda in je pridna. Vse zna delat v vinogradu, re?e, ve?e ?kropi, okopava itd....vse dela. Je res pridna pa ?e lu?na je za povrh pa Rezka ji je ime. Edino eno hibo ima, ker ji je doma v ?tali vol na noge stopil, pa zdaj malo ?antavo in te?ko hodi. Pa to spet ne bi bilo ni? narobe, ker ti vsaj ne bi mogla pobegnt.

Kaj prav??

 

Lej za svoja leta si z mano dela? ?isto preve? skrbi, pa zdej ?e ti vle?e? ?pure po gatah ?e ne pomeni da jih tudi jaz, zato da js ga izklju?no serjem na skretu in pol si fajn rit obri?em in je vse ql.

 

Vinograda nimam, zato je vse njeno znanje odve?... :ne vem:

 

"Baba pjan rt prodana" nisem tak da bi to izkori??al, ?eprav ?anse so vedno, ker ho?em da baba ve zakaj 2 dni te?ko hodi.

 

 

Varianta vsekakor je. Ampak pr men je taka navada, da mora tisti, ki se dela finega in ni? ne pije, potem za kazen drugim to?it cvi?ek v kozarce, na koncu mora pa tak fini model ?e vinograd z motiko okopat. Zakaj pa ti ni? ne pije?, a se ne zna? kontrolirat in si mogo?e , ko se ga malo nacuka?, potem neroden in siiten?

A ti ?e ma? kak?no punco?

 

Lej ne kapiram zakaj bi moral jaz delat, sploh pa nekomu ki ni pri?el po vinjeto, pa ?eprav bi jo dobil đabe, mogo?e zarad tega da pokompenzirava ?

 

 

PS. Perota pozdrav. :hudicek::hudicek::hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, priznam - jaz ga rad ruknem, pa pol ene par dni ne grem med folk, razen po cest pa pi?im kokr kripa dopu??a, fajhtn seveda! :danzoman::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se vedno smo norci to se mi spremenilo. Jaz ti lahko povem da Thule drzi pri 220 na uro . :P

Pa tudi vmes sem bil nemazdas, zdaj sem pa spet ceprav veckrat z mesancem vletim na srecanje

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

JozaGulikoza, tebe bom moral pa jaz malo pod kontrolo met, ker se mi zdi, da si ti taprav kanon in ga kar rad pod srajco zlije?. Ko bo? pa ?e moj, s zlato medaljo nagrajen cvi?ek zavohal, se pa zdaj ?e res malo bojim, da mi bo? sod posu?u. Za vsak slu?aj bom mojga psa Pikota k sod?ku privezal, da ti bo zobe pokazal, ?e bo treba.

 

Ne sam, da ti bo cvi?ek stankal, ?e psa ti bo skadu, ?e ga bo? zraven pu??al... :o

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lej za svoja leta si z mano dela? ?isto preve? skrbi, pa zdej ?e ti vle?e? ?pure po gatah ?e ne pomeni da jih tudi jaz, zato da js ga izklju?no serjem na skretu in pol si fajn rit obri?em in je vse ql.

?e ?e, samo vseglih je dobro, da se v?asih tud gate opere

 

.

Vinograda nimam, zato je vse njeno znanje odve?... :ne vem: .

Saj ni ve??a samo dela v vinogradu, zna tud v kuhni delat. Dobre vampa skuha, to vem, ker smo lani pri njej trte sadili pa je vampe nardila za malco, res so bli dobri taki z veliko ?ebule, da se pol fajn prdi po njih. Pa dobre ?ivce ma, taman zate.

Sicer pa, ?e si ti slu?ajno bolj srame?ljiv fant, se lahko zmenva, da bom jast govoru. Jast bom govoru, ti bo? pa od strani gledal. Zmenva se, kako si bova signalizirala. ?e ti Rezka ne bo v?e?, se bo?, kao, naglas useknu in pljunil enga mastnega na tla. Bo? bolj mo?akar izpadel. ?e pa ti bo Rezka v?e?, bo? pa z u?esi pomigal. Si za to? Saj zna? z u?esi migat mar ne? Lahko pa tud ti predlaga? svojo signalizacijo, ?e ti ta ni v?e?. Kakor ho?e? in kakor se bova zmenila. Stvar dogovora

 

 

".

Lej ne kapiram zakaj bi moral jaz delat, sploh pa nekomu ki ni pri?el po vinjeto, pa ?eprav bi jo dobil đabe, mogo?e zarad tega da pokompenzirava ?

Taka je pa? pri nas navada. To ni ni? osebnega. Ne morva zdaj midva dolgoletne navade in krajevne tradicije spreminjat. Saj ?e bo? za to, ti bo Rezka pomagala, pa se bosta pobli?e spoznala. Dej razmisl, ?e se bo kaj izcimlo iz tega ti grem jaz lahko za poro?no pri?o pol.

 

"Baba pjan rt prodana" nisem tak da bi to izkori??al, ?eprav ?anse so vedno, ker ho?em da baba ve zakaj 2 dni te?ko hodi.

Tega pa ne zastopim. A ma? ti navado, da babam med sexom noge polomi??

 

 

PS:Ej, kako se lahko posamezni stavek citira, da bi blo bolj pregledno na kaj odgovarjam?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...
    • Da ne omenjamo lastnikov Škodilakov.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.