Skoči na vsebino

Pozdravljeni vsi norci


Lojz

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 205
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Letos bi pri vinjeti dodatnih 20? zaslu?il napram lanski - bi loh ?upniku podmazal pol :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, Lojz a to ti od Cvi?ka jezik tko lepo te?e? :P

 

najbr? res, sej druga?, ?e ga nebi vsej enmal ?utu se najbr? sploh nebi spomnu na Mazda forum :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

najbr? res, sej druga?, ?e ga nebi vsej enmal ?utu se najbr? sploh nebi spomnu na Mazda forum :P

 

Ma? kar malo prav. Sem pogruntal da, ?e se ho?em zastopit na tem forumu moram bit al malo neumen, al moram bit cestni norec, al pa moram bit malo pijan. Jaz sem se odlo?u za tretjo varianto.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za Honda?e bi pa lohk kar kej u "pu?co" dal, da jim Stvarnih grehe odpusti, ker uni so ?ele divjaki, ne pa mi Penzi?i! :danzoman::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma? kar malo prav. Sem pogruntal da, ?e se ho?em zastopit na tem forumu moram bit al malo neumen, al moram bit cestni norec, al pa moram bit malo pijan. Jaz sem se odlo?u za tretjo varianto.

 

Mi nismo mal enega, mi smo kar orng vse + nagnjeni na 'toplo'

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma? kar malo prav. Sem pogruntal da, ?e se ho?em zastopit na tem forumu moram bit al malo neumen, al moram bit cestni norec, al pa moram bit malo pijan. Jaz sem se odlo?u za tretjo varianto.

 

hehe, 10:08 pa si pijan?

bi rekel temu to?no ob ?asu, kaj ?e, pred 10 ni ?ganja v kafi?ih? ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti Lojz a na Honda forum si ?e ?el skurcati divjake? :bravo:

 

Ne. Sem se lani probal prijavit na honda forum, pa sem bil ?e v naprej BANan. Nek ovaduh iz tega foruma je javil moj IP pa so me ?e kar v naprej skenslal. Nisem vedu, da se me tako bojijo.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe, 10:08 pa si pijan?

bi rekel temu to?no ob ?asu, kaj ?e, pred 10 ni ?ganja v kafi?ih? ;)

 

Saj temu se ne re?e pijan. Le mo?gane moram nekako na?telat na tukaj?nji nivo, da se bolj zastopmo. Bolje bi se reklo, da je za razumevanje na Mazda forumu potrebna kalibracija mo?ganiov. Jaz to pa? naredim s kozar?kom cvi?ka.

 

Sicer imam pa jaz danes praznik. Danes je praznik 40mu?encev. Bo treba k ma?i danes. Moja ?tefka bo pripravila dobro pojedino, (pohanga krokodila pa oljnat krompir, mam rad to) pol zve?er bo pa ona na mene sko?ila, namesto jaz na njo.

Mi bo kdo vo??il za moj praznik?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ?e, samo vseglih je dobro, da se v?asih tud gate opere

 

.

Vinograda nimam, zato je vse njeno znanje odve?... :ne vem: .

Saj ni ve??a samo dela v vinogradu, zna tud v kuhni delat. Dobre vampa skuha, to vem, ker smo lani pri njej trte sadili pa je vampe nardila za malco, res so bli dobri taki z veliko ?ebule, da se pol fajn prdi po njih. Pa dobre ?ivce ma, taman zate.

Sicer pa, ?e si ti slu?ajno bolj srame?ljiv fant, se lahko zmenva, da bom jast govoru. Jast bom govoru, ti bo? pa od strani gledal. Zmenva se, kako si bova signalizirala. ?e ti Rezka ne bo v?e?, se bo?, kao, naglas useknu in pljunil enga mastnega na tla. Bo? bolj mo?akar izpadel. ?e pa ti bo Rezka v?e?, bo? pa z u?esi pomigal. Si za to? Saj zna? z u?esi migat mar ne? Lahko pa tud ti predlaga? svojo signalizacijo, ?e ti ta ni v?e?. Kakor ho?e? in kakor se bova zmenila. Stvar dogovora

".

Lej ne kapiram zakaj bi moral jaz delat, sploh pa nekomu ki ni pri?el po vinjeto, pa ?eprav bi jo dobil đabe, mogo?e zarad tega da pokompenzirava ?

Taka je pa? pri nas navada. To ni ni? osebnega. Ne morva zdaj midva dolgoletne navade in krajevne tradicije spreminjat. Saj ?e bo? za to, ti bo Rezka pomagala, pa se bosta pobli?e spoznala. Dej razmisl, ?e se bo kaj izcimlo iz tega ti grem jaz lahko za poro?no pri?o pol.

 

"Baba pjan rt prodana" nisem tak da bi to izkori??al, ?eprav ?anse so vedno, ker ho?em da baba ve zakaj 2 dni te?ko hodi.

Tega pa ne zastopim. A ma? ti navado, da babam med sexom noge polomi??

PS:Ej, kako se lahko posamezni stavek citira, da bi blo bolj pregledno na kaj odgovarjam?

 

Lej Lojz dej si dopovedat da NE RABIM babe, ?e pa ?e pa jih je za sproti dost, kot sem ti ?e povedal.

Za tole tvojo rezko pa se mi zdi da bi rad nekaj pokvarjenega poturil, alp po drugi strani bi se je rad znebil, kot sosedo seveda ? :ne vem:

 

Pljuvanje po tleh je za ?efurje,cigane in tobakarje, js nisem ni? od tega.

 

?akaj jaz sem napisal da te?ko hodi, ne da ne hodi nekaj ?asa, se mi zdi da ti cvi?ek ne dela najbolj? v mo?ganih in da rahlo pretirava?.

 

 

PS. Perota pozdrav !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ajd, Lojz - se jz ?rtvujem za Rezko, magari bom enkat z babo probu, kar je za pedra dost nenavadno! :harhar::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Za tole tvojo rezko pa se mi zdi da bi rad nekaj pokvarjenega poturil, alp po drugi strani bi se je rad znebil, kot sosedo seveda ? :ne vem:

 

Pljuvanje po tleh je za ?efurje,cigane in tobakarje, js nisem ni? od tega.

 

?akaj jaz sem napisal da te?ko hodi, ne da ne hodi nekaj ?asa, se mi zdi da ti cvi?ek ne dela najbolj? v mo?ganih in da rahlo pretirava?.

PS. Perota pozdrav !

 

 

'YavarYe X6V6', verjem mi, z Rezko ni ni? narobe. No ja, res ima revca tisto nogo malo krevlasto, ampak, ?e oble?e dolgo kiklo, al pa ?iroke hla?e se ni? ne vidi. Pa ja ne bo? zdaj kompliciral?

Ne zastopi? ti mene. Jaz se ne bi rad znebil moje sosede Rezke. Nasprotno, jaz bi rad dobil dorega soseda in dobrega mo?a za Rezko. Se pravi, ?e bo? ti uzel Rezko, bo? pa? moj vinogradni?ki sosed. Ne maram pijan?ka za soseda. Ti pravi? da ne pije?, ne kadi?, nisi ?efur, ledik si ?e, priden si, zna? rihtat avtomobile zato bi Rezki lahko traktor in trosilec za gnoj popravljal, rad dobro je?, nisi peder itd.... zato se mi zdi? kot naro?en za mojga soseda. Saj bi reku Jo?ugoliko?u naj zagrabi mojo sosedo Rezko, ampak ta poba preve? rad pije, pa bi skoz v moji vinski kleti visel in pil, pa ?e peder pravi da je, pa bi pol jaz zarad varnosti moral svojo perdo skoz ob zidu dr?at, da me Jo?ako?a ne bi od zadaj zapregu. Vidi?, ne gre. Malo me pa lahko tud ti zastopi?. Zakaj si tako trmast?

Drga? sem pa reku, da se lahko zmeniva za druga?no signalizacijo. ?e no?e? pljuvat po tleh in ?e se boji?, da bo? ti Rezki v?e?, ona pa teb ne bo v?e?, bo? pa? takrat ob njej, kao, jecljal in ?kilasto gledal, mo?no rigal, prdel itd....?e ti bo pa v?e?, bo? pa s trepalnicami utripal in usta ?obil, kot da jo ho?e? ku?nit. Bova ?e nekako. N? se bat.....se bom vse jaz zmenu.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ejga, Lojz - zakaj si prijavljen kot nevidni uporabnik? :harhar:

 

Da ga samo jaz vidim in budno oko Perota. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ejga, Lojz - zakaj si prijavljen kot nevidni uporabnik? :harhar:

 

Saj nisem neviden, le zadaj za steno sem se postavil, ker si povedal da si malo pogret. Ve?, malo si me prestra?il in te ne bi rad sre?al ravno zdaj, ko sem spet dva velika krvava hemeroida na riti fasal. Zato se malo skrivam, ker zdaj pa res ne bi zdr?al. Bi bolelo.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

'YavarYe X6V6', verjem mi, z Rezko ni ni? narobe. No ja, res ima revca tisto nogo malo krevlasto, ampak, ?e oble?e dolgo kiklo, al pa ?iroke hla?e se ni? ne vidi. Pa ja ne bo? zdaj kompliciral?

Ne zastopi? ti mene. Jaz se ne bi rad znebil moje sosede Rezke. Nasprotno, jaz bi rad dobil dorega soseda in dobrega mo?a za Rezko. Se pravi, ?e bo? ti uzel Rezko, bo? pa? moj vinogradni?ki sosed. Ne maram pijan?ka za soseda. Ti pravi? da ne pije?, ne kadi?, nisi ?efur, ledik si ?e, priden si, zna? rihtat avtomobile zato bi Rezki lahko traktor in trosilec za gnoj popravljal, rad dobro je?, nisi peder itd.... zato se mi zdi? kot naro?en za mojga soseda. Saj bi reku Jo?ugoliko?u naj zagrabi mojo sosedo Rezko, ampak ta poba preve? rad pije, pa bi skoz v moji vinski kleti visel in pil, pa ?e peder pravi da je, pa bi pol jaz zarad varnosti moral svojo perdo skoz ob zidu dr?at, da me Jo?ako?a ne bi od zadaj zapregu. Vidi?, ne gre. Malo me pa lahko tud ti zastopi?. Zakaj si tako trmast?

Drga? sem pa reku, da se lahko zmeniva za druga?no signalizacijo. ?e no?e? pljuvat po tleh in ?e se boji?, da bo? ti Rezki v?e?, ona pa teb ne bo v?e?, bo? pa? takrat ob njej, kao, jecljal in ?kilasto gledal, mo?no rigal, prdel itd....?e ti bo pa v?e?, bo? pa s trepalnicami utripal in usta ?obil, kot da jo ho?e? ku?nit. Bova ?e nekako. N? se bat.....se bom vse jaz zmenu.....

 

Od kje tebi ideja da se ho?em selit in nebat po enem faking vinogradu, od katerag je edini bonus da ko je pridelek zrel ima? veliko prijateljev ?

 

Js bom kar na gorenskem ostal in ?e naprej fu?al da bo glava pekla, samo ne mene, pa ?e vinjete ne rabim, ker mam do prve avtoceste 45 kilometrov.

 

?Pa da bi bil tvoj sosed, glede na to da je tvoj Piki zelo agresivna ?ival na divjake(kar nikoli nisem reku da nisem), bi ga dal pol od hi?e ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lojza je zgleda baba spet za?ela tepst in mora svoj gnev izlit na tem forumu.

nevem kaj ti je ajvar naredu, osebno ga poznam in morm re?t da je uredu ?lovk, pa tudi zelo veliko ve in tudi velika ve?ina drugih fantov je prav tako zelo uredu. kerokoli te?avo sem imel so mi znali pomagat (seveda kar se avta ti?e) in tudi to je poanta tega foruma. nisem zasledil teme kjer bi se nekaj fursirali in ogro?evali soudele?ence v prometu, kar za druge forume ne morem re?i. ja mislim honda forum.

to je avtomobilski forum in sem sodijo take teme kot jih imamo, ne pa neke brezvezne bedarije kot jih kvasi? TI!

pomoje ima? dovolj drugih forumov, kjer se lahko prito?uje? nad divjaki in kako je brezvezen zakon, ki omejuje alkohol med vo?njo. tudi sam sem dolenc in ko pijem ne vozim, ko vozim ne pijem.

 

sedaj pa ?e forma?em: ne prilivajte olja na ogenj, saj vidite da samo i??e pozornost, pomoje je imel te?ko otro?tvo (jst sem ga imel tudi pa ne serjem takih klanf)

lojz briga me kolk me bo? raztrgal v svojih naslednih postih, ti kr ?e ti pa?e.

TO JE MOJ ZADNJI POST V TEJ TEMI!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.