Skoči na vsebino

Nakup avta


qwerty

Priporočeno sporočilo

?ESTITKE, ima? svoj 1.avto!!! :pepsi::punk:

 

ne hvali dneva pred no?jo :P

 

Je ?e v delavnici do torka da lajtnge menjajo zavorne, bremze u?timajo, abs senzor menjajo pa avto posesajo in operejo... Dobi pa tut spolirane lu?i ker so blede :D

 

V torek grem pa po njo... Prvo naredim redni servis pol pa ?e pomoje menjam zobati jermen... Da vidim kaj bo mehanik rekel... ;)

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 188
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Evo to je odnos do kupca, isto mojo predno sem jo vzel, so mi jo celo pregledal in nardil tehni?nega in pa ker klima ne ?tima, mi bojo ?e zamenal kompresor. Torej tud niso vsi preprodajalci rabljenih slabi in samo nategujejo folk. Aja govora je o RBA d.o.o. - Avto ?kofljica, zraven tehni?nih! :bravo::danzoman:

 

@Mihael - upam da kmalu sledijo slikce! :punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Edino kar me zanima... Kje se da dobit set z zamenjavo zobatega... Rolce, ?poner, pumpa vodna (?e jo je res treba) in jermen...?

 

klical sem lokalnega dilerja in je rekel 220? set...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ker bo odjavlen?

 

no magar vse povem ce sm ze tok zdrdral (sm pac gofla),

2.5 bo ostala poletna, 2.0 pa all-season. :)

plin se prestavi v tem primeru seveda na 2.0 ki itak manj kuri...

2.5 dobi se kako predelavo zraven potem, seveda. :)

 

uglavnm dans je ogled odpadu... ker nima casa cel vikend. grem v pondelk.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej tud niso vsi preprodajalci rabljenih slabi in samo nategujejo folk. Aja govora je o RBA d.o.o. - Avto ?kofljica, zraven tehni?nih! :bravo::danzoman:

 

A si ti ?e dubu avto al ?e ?aka?? Si vzel kako iz tujine, kej tazga: http://www.avto.net/avto.skofljica/ad.asp?id=4485697 Al je clo to tvoja?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Edino kar me zanima... Kje se da dobit set z zamenjavo zobatega... Rolce, ?poner, pumpa vodna (?e jo je res treba) in jermen...?

 

klical sem lokalnega dilerja in je rekel 220? set...

 

sm ti ?e na ZS sporo?u na koga se obrn najbli?je v CE ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A si ti ?e dubu avto al ?e ?aka?? Si vzel kako iz tujine, kej tazga: http://www.avto.net/avto.skofljica/ad.asp?id=4485697 Al je clo to tvoja?

 

Ga ?e ma v lasti dva tedna,bla je pa una ta ?rna 6ka 2.3 GT na LPG :) sej jo je ?e predstavu na forumu. Glej predstavitev ?lanov ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Max, jaz imam tastaro ?katlo za parkrat manj denarja kakor prikazuje tvoj link! :P

 

@Qwerty, na sre?anju mora? ?e pokazat makino! :danzoman::pepsi:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vrjemi zelo neu?akan :jupiii: Ob devetih ?e klical kok je z avtom :blush: So mi rekli da gre ob 12ih v delavnico na servis... :bravo:

 

jutri se bom najkasneje vozil s SVOJO prvo mazdo :mi pijemoo: :mi pijemoo: aja ne ups ne bo pive... bo kr :pepsi::pepsi:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja je ?ist vredi in sem sre?en s tem kar imam ;)

 

A ti kej servisira?, al se drugam pelje na servis ? :hudicek::hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.