Skoči na vsebino

Primerjava cen


Gustav

Priporočeno sporočilo

Isti produkt na avto net:

http://www.avto.net/_TOVORNA/ad.asp?ID=4754013

 

in na mobile de. :

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...amp;tabNumber=1

 

 

Bravo TPV in vsi ostali ki gulite nas doma?e kupce z izdelki, izdelanimi v SLO, k mamo ?e tko 2x manj?e pla?e kot pa ?vabi. Sram vas je lahko.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ARILO

VISOKOKVALITETNO KLJU?AVNICO ZA ZAKLEP PRIKOLICE - ProLux ali KNOTT v vrednosti ca. 60?

 

je treba vpra?at ?e lahko brez, ali se jih pa ho?e zneiti kao darilo - pa seveda v?teje v ceno........

 

http://www.merkur.si/delavnica/oprema-za-a...pv-eu2-c31.html

 

ista?

 

http://www.poceni.org/artikel/Avtomobilska...TPV,_EU2/116000

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah te trgovcebi blo treba pozapret. Je**? tr?i??e in tr?ne cene, ?e se samo nateguje folk in ni? druzga. In?titucijo za nadzor cen ustanovit, makar je to korak nazaj u ledeno dobo in trgovce po parklih s ta velko macolo. Pr na?ih neandertalskih trgovcih je to edina re?itev. Jeba je ker bi pol ta in?titucija zlorabljala vsevprek. Folk je pokvarjen nima? kej.

?e pa kje koga pozna? so pa rabati po 40 ali 50 posto. Pa ?e tam ne gre v minus. Pol ve? kok majo rezerve.....

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole pri nas je bolano, jest skoraj ni? ve? ne kupujem v SLO.

 

Primer (ok nisem na koncu kupil ker ne te?em ve? toliko):

 

http://www.sportsdirect.com/asics-gel-kins...ng-shoes-211141 , to?no tele (prera?unano v EUR iz UK za 120 EUR + po?tnina, je malo ve? ampak smo hoteli grupni shoping naresti), so v Intersportu 198 EUR :whatever::vskalo::vskalo: ...debili od debilov, in potem jamrajo kako trgovine ne laufajo.

 

Nekateri veste za se ukvarjam s fitnesom dobro leto, in k temu pa?e tudi ?portna prehrana. No iz UK sem za?el naro?evati proteine ipd., pri nas 2KG=40Eur, iz UK sem dobil 5kg=52EUR - se pravi 2kg=20,8eur (po?tnina 6eur do 26kg robe in smo si razdelili-kvaliteta odli?na), Omega 3 kapsule, to?no enake sestavine od teh pri nas in tistih iz UK, pri nas cca. 13EUR=200kapsul, tam gori malo manj kot 13EUR=250kapsul :vskalo: ....a standard v UK se ne more primerjati z na?im, tako da tale balkanska miselnost nabijanja cen...folk ni ve? neumen, tako da naj propade vse, sej sami to i??ejo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za nala?? sem pisal v TPV za ceno.... 500? plus davk, ?e pla?am v cashu, je -10%, torej z davkom 540?.... Sem jih ravno povpra?al, zakaj je v GER preko njihovega uradnega zastopstva 399?... Me zanima, ?e bom dobil odgovor.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole pri nas je bolano, jest skoraj ni? ve? ne kupujem v SLO.

 

Primer (ok nisem na koncu kupil ker ne te?em ve? toliko):

 

http://www.sportsdirect.com/asics-gel-kins...ng-shoes-211141 , to?no tele (prera?unano v EUR iz UK za 120 EUR + po?tnina, je malo ve? ampak smo hoteli grupni shoping naresti), so v Intersportu 198 EUR :whatever::vskalo::vskalo: ...debili od debilov, in potem jamrajo kako trgovine ne laufajo.

 

Ha ha jaz ve?ino kupujem preko ebay-ja. Nike Airmax so me pri?le iz UK 105? pri nas so 150?...s tem, da je ta model pri?el k nam cca pol leta kasneje.

 

na e-bayu je licitacija in ne kon?na cena :ne vem:

 

V bistvu ima ve?ina novih stvari kon?no ceno...

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah te trgovcebi blo treba pozapret. Je**? tr?i??e in tr?ne cene, ?e se samo nateguje folk in ni? druzga. In?titucijo za nadzor cen ustanovit, makar je to korak nazaj u ledeno dobo in trgovce po parklih s ta velko macolo. Pr na?ih neandertalskih trgovcih je to edina re?itev. Jeba je ker bi pol ta in?titucija zlorabljala vsevprek. Folk je pokvarjen nima? kej.

?e pa kje koga pozna? so pa rabati po 40 ali 50 posto. Pa ?e tam ne gre v minus. Pol ve? kok majo rezerve.....

 

 

MA daj 2 mio nas je, trg sploh ne funkcionira to je tk ko da bi london reku "ZAPRLI BOMO DOL LONDON IN DALI NA VSE KAR NI V LONDONU 30% davka" pizde neumne...

 

edit: je ze Labi povedal...

uglavnem to...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no to je kot je LAbi ugotovil. A pod ?rto, jaz nisem kriv da nisem ?vaba in kljub manj?i kupni mo?i, moram za isti izdelek pla?ati ve?. To je meni dumping sploh ?e je v tem primeru karjola narejena v NM in jo je treba v GER ?e peljati in basta. ?e odgovor iz TPV:

 

Zahvaljujemo se vam za va?e vpra?anje. Nimamo te?av s tovrstnimi vpra?anji, saj v na?em podjetju spo?tujemo vse predpise in zakone, vklju?no s protidumping?kimi, zato se tudi »razkritja« o katerem govorite , ne bojimo. Smo pa veseli, da smo dobili prilo?nost obrazlo?iti razliko v ceni, ki jo omenjate.

Najprej o tem, da cena v Nem?iji ni akcijska. Moram vam zagotoviti, da to na dr?i. Cena je namre? dejansko akcijska, torej posebna cena, ki jo dobi kupec ob naro?ilu nekaj tiso? prikolic. In to nas ?e pripelje do naslednjega razloga za razliko v ceni: v Sloveniji letno namre? prodamo le nekaj tiso? prikolic (in sicer ve? kot desetim veleprodajnim kupcem) , v Nem?iji pa medtem ?tirim ve?jim kupcem prodamo skoraj 20.000 prikolic. In ker je le korist velike proizvodnje tista, ki nam (ob zelo majhni dodani vrednosti) omogo?a uspe?no poslovanje, je seveda cena za proizvodnjo serije desetih (za slovenski trg) ali serije 2.000 prikolic (za tuji trg), odlo?ilna.

Poleg navedenega bi rada opozorila ?e na to, da je prikolica vozilo in kot taka zahteva homologacijo za vsako posamezno dr?avo. Cena homologacije je v vsaki dr?avi pribli?no enaka (velja za ceno homologacije tipa), cena na enoto (prikolico) pa je zato zelo odvisna od tega, koliko kosov posameznega tipa se na trgu proda (torej pri desetkrat ve?ji prodaji na tujem trgu je cena homologacije na enoto desetkrat ni?ja kot doma).

Poleg vsega navedenega bi ?elela opozoriti ?e na to, da kljub va?i oceni, da gre za enako prikolico to ne dr?i popolnoma. Tudi prikolica z enakim tr?nim imenom (npr. EU2) je na NE in SLO trgu razli?na. Slovenska homologacijska zakonodaja namre? za prikolice na trgu predpisuje namre? stro?je zahteve, kot jih ima enaka prikolica na NE trgu. Pri prikolici enakega tipa na SLO trgu moramo dodati npr. varovalno vrv, dodatne odsevnike in po novem tudi varovalo, ki prepre?uje podlet kolesarja oz. pe?ca (zahteva, ki smo ji, ?e smem mimogrede dodati, zadostili kot prvi na SLO trgu).

Upam, da smo vam zadovoljivo odgovorili, ?e pa se pojavijo ?e kak?ne dileme, pa smo vam jih z veseljem pripravljeni pomagati re?iti. Prijazno vas vabimo tudi na obisk v na?e podjetje, kjer vam vse zgoraj lahko ?e zelo nazorno poka?emo v na?i proizvodnji.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako smo ?iveli, ker se tega nismo zavedali, samo te zgodbe je konec, kdor se ne bo prilagodil bo te?ko pre?ivel (firme)

LEta in leta tudi konkurence (beri za??iteni) ni bilo.

 

Primer - sem gledal plin v Italiji ampak pazi imamo samo slovenci v EU zakon, da ne more? homologirati plinske naprave, ?e je ne vgradi in da izjavo o tesnosti slovenski vgraditelj.

Seveda se da vse obiti, ampak to je ?isto omejevanje konkurence skregano z vsemi na?eli EUja. Zaradi tega so lahko cene v SLO OD 1200? naprej, medtem ko so v tujini DO 1000?

 

In zate se moramo znajti, treba poznati nekoga itd itd...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slovenska homologacijska zakonodaja namre? za prikolice na trgu predpisuje namre? stro?je zahteve, kot jih ima enaka prikolica na NE trgu. Pri prikolici enakega tipa na SLO trgu moramo dodati npr. varovalno vrv, dodatne odsevnike in po novem tudi varovalo, ki prepre?uje podlet kolesarja oz. pe?ca (zahteva, ki smo ji, ?e smem mimogrede dodati, zadostili kot prvi na SLO trgu).

 

Primer - sem gledal plin v Italiji ampak pazi imamo samo slovenci v EU zakon, da ne more? homologirati plinske naprave, ?e je ne vgradi in da izjavo o tesnosti slovenski vgraditelj.

Arrrggghhh, kretenska dr?ava, smo bolj pape?ki od pape?a. :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni druge, kot da se bo treba sprijaznit s situacijo... :blush::whatever:

 

Tudi en Mercator si lahko privo??i ni?jo ceno istega produkta v primerjavi z enim manj?im trgovcem. Pa? nabavi ve?jo koli?ino in ima toliko ni?jo nabavno ceno. Ekonomija obsega, kaj ?mo...

 

Tole pri nas je bolano, jest skoraj ni? ve? ne kupujem v SLO.

 

Primer (ok nisem na koncu kupil ker ne te?em ve? toliko):

 

http://www.sportsdirect.com/asics-gel-kins...ng-shoes-211141 , to?no tele (prera?unano v EUR iz UK za 120 EUR + po?tnina, je malo ve? ampak smo hoteli grupni shoping naresti), so v Intersportu 198 EUR :whatever::vskalo::vskalo: ...debili od debilov, in potem jamrajo kako trgovine ne laufajo. ...

 

Hecno, ampak tud z mojo sva na izletu v Londonu nabavljala teka?ke suprege pri taisti firmi. :D V tem primeru so bili pri nas enaki copati 140 EUR, v UK pa 65 GBP. To je v vsakem primeru ekstra ugodno, zdaj ko je funt le 1,15 evra, pa ?e posebej.

Spla?a se ?e po po?ti naro?it, ?e pa gre? osebno gor bi bil pa skor greh, ?e si ne bi nabavil malo zaloge.

 

Ne vem, ?e to res dr?i, mi je pa en kolega razlo?il, da je razlog za razliko v ceni ravno v odnosu med USA in UK. Firme omenjenih ?portnih copat so ve?inoma ameri?ke in v UK jih izva?ajo po posebnih pogojih - skoraj ameri?ke cene. Ostala Evropa je drugo tr?i??e in veljajo drugi pogoji.

Zato so najbr? tudi v Avstriji in Italiji cene bolj podobne na?im kot pa britanskim in ameri?kim. No, za vsak slu?aj so tudi tam malo ni?je kot pri nas.

Visit Travel Photo Blogging - The place to discover your next vacation destination

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

'Moj' Miata spojler v USA- pobarvan + nosilci za 'te?ji pokrov' (ja poleg so novi nosilci!!!)

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/00-01-02-03...=item2eb52c1243

 

Pa ?e ni?je cene sprejema!!!!

 

Po?tnina je bila 25 USD :harhar:

 

Cena v SLO >300?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ena lu?tna: kolega je rabil okrog 1.000 metrov cevi za talno gretje. Na?a najbolj?a cena v SLO: 1,15? na TM. Ebay: 47 centov iz Nem?ije. Koli?ino 1 ali 2 paleti ti Schenker pripelje za drobi? v zbirni center LJ.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ena:

 

http://camping.enakupi.com/Stresni-pokrov-...a-pr-18726.html

(124? ko izbere? kristalno)

 

in pa nem?ka caravan trgovina preko ebaya:

we can offer to you 2x FIAMMA Ausstellhaube Vent 50x50 Dachluke klar for 200,00 EUR incl. dispatch.

 

Write to me please e-mail in shop@freizeit-wittke.de

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Update:

slovenski dobavitelj zgornjih linkov:

pla?ilo po predra?unu, dobava 14-21 dni (zbirnik, da pri?para 1?)

 

nemec:

danes ob 09:00 pla?al s paypalom (prodano vse na ebayu in dobil 290? :jupiii: ) in ob 11:30 odgovor:

 

Po?iljka je poslana, pri?akujete jo lahko v petek/ponedeljek :D poleg pa ne?teto zahval za naro?ilo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Update:

slovenski dobavitelj zgornjih linkov:

pla?ilo po predra?unu, dobava 14-21 dni (zbirnik, da pri?para 1?)

 

nemec:

danes ob 09:00 pla?al s paypalom (prodano vse na ebayu in dobil 290? :jupiii: ) in ob 11:30 odgovor:

 

Po?iljka je poslana, pri?akujete jo lahko v petek/ponedeljek :D poleg pa ne?teto zahval za naro?ilo

 

Kako mi je to znano.Na?i-nimamo na zalogi,moramo naro?it,cena za 30% dra?je.

Naro?il stvar za kitaro v Nem?iji v petek 13.,pla?al isti dan,danes zjutraj roba tukaj.

Po?tnina za vse je 9?-kao ekspres.

Zahvale,?e bomo ?e sodelovali itd.

V glavnem,jaz ne kupujem tukaj pri nas ni? ve? oz. le tisto,kar je preveliko,da bi naro?il iz tujine.

Pri nas o?itno ?e ni prava kriza vsaj po obna?anju dolo?enih prodajalcev ne. :angry:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e mojih 5 centov v tej temi :P

 

Absolutno najceneje pri nas: http://www.mali-vragci.si/otroski-vozicek-...lley-p-340.html

 

danes sva dobila domov iz anglije ta isti komplet za 638? (nabava+po?tnina)....preko ebaya so za naju naro?ili in vse zrihtali oni: http://www.izanglije.com/ (preko njih je blio treba naro?iti ker prodajalec ne dostavlja v slo <_< )

 

pa bo previjalna iz ikee "zastonj"! :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.