Skoči na vsebino

Nakup ?parov?ka


nisde

Priporočeno sporočilo

Tako. Neki se odlo?am za nakup ?parov?ka, pa me zamina kaj bi vi uzel. Va?no je samo da ma avto klimo, pa da je ?im cenej?e zavarovanje. Nekak bi ?ou do 90 konjev, ?e je pa mn pa tud ok :D Vseen mi je al je francoz al japonc al lamborđini galardo karavan 1.4 MPI, va?n da dela pa da ?im mn ?re. Tuhtu sm o saxoj?ku, k?n pugi 106, nissan micra, suzuki swift, kj tazga. ?e pa poznate nekoga k prodaja kak lep primerk, pa le linkite oglas klele. Aja, na?eloma i??em bencinarja, dizli so mi bl tko tko. ?e ima kdo kak pameten info, se priporo?am :)

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 55
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

HJa,pr ?parov?kih je pa bl tkotko ane,?e misli? to bolj na porabo. Ponavad zarad kubature in podhranjenosti ne pr?para? glih tok br benzu,kokr pr zdej?nji. Malce relavantno je vse skup. Sploh k jih mor? prganjat ke v uberture,da sploh kam gre. Razen ?e si se odlo?u za penzionerski stajl vo?nje! :bravo: ?e pa ?e v tem rangu i??e?,pa bl glej na made in japan. Al pa mrbit kazga italjana :harhar:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah tm okol do 2000? gledam avto, lahko tud mal ?ez, ?e se da na obroke al pa kj. GTjka bi se pa znala prodajat ja, na plin jo pa ne bom daju, ker je to takoj instant 1600? (usaj). Zdj ?e uzamm neki kar ?re 6 litrov (penzi? stil vo?nje) je to proti 9,5L od GTjke kr precej?nja razlika v ???, to je skor 5? na 100 km. :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdj ?e uzamm neki kar ?re 6 litrov (penzi? stil vo?nje) je to proti 9,5L od GTjke kr precej?nja razlika v ???, to je skor 5? na 100 km. :D

 

Ja kadar ra?unam porabo v ? na 100km se mi hitro zdi, da tudi Clio z 8 litri pije preve?.

 

Druga?e pa una Micra (1,0) cca letnik 2000 bi ti znala res piti 6 litrov pa ?e 1,3 motor pa?e noter brez te?av poraba pa ne bo prakti?no ni? ve?ja. :P

V ta rang bi jaz dal ?e kak?no Fabio 1,4 ker ob lepi vo?nji na?a pije na relaciji med 5-6 ampak je pa res karavan (te?ja). ?e bi bila takratka bi se poznalo na porabi v mestu ker na?i gre hitro poraba ?ez 7 litrov, ?e si skoz na semaforjih. Druga?e pa kar ?parov?ek pa fajn je ker ni drago vzd?evanje. na?i so ?le v vsem tem ?asu od nove (mislim, da je letnik 2006) edino cin?pule. ?e dobi? pa tole si pa zmagal je pa res, da ne bo 2000?.

Med Japonci pa, ironi?no, ne vem kaj bi ?e predlagal poleg Micre. ?im bo kaj ve?jega bo ve?ja tudi poraba. No realno Civic 6 generacija 1,4 z 75 konji (in menjano dihtungo na sesalnem kolektorju, da dobi? 85 konjev!) tudi pomoje ne pije dosti ampak pomoje so ?e vse v rokah Hon-n-n-da?ev in v temu primernem stanju. :P

Na prvi pogled na avto.net se Yarisu zaenkrat cene pri 2000? ?ele za?nejo. Tastar Swift je tako varen, da je vseeno, ?e gre? pe? in te zbije avto kot, da si v njemu. Novi Swifti imajo ?e previsoko ceno.

Potem mi pa ?e zmanjka idej brez, da me kdo skurca, kak?na jajca ti ponujam.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Denis, jaz bi vzel Fiat 500, oz. Cinquecento al kakorkoli se ?e napi?e, JureS bo pa povedal zakaj (kokr vem ga njegov fotr al tast fura)! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

,

Denis, jaz bi vzel Fiat 500, oz. Cinquecento al kakorkoli se ?e napi?e, JureS bo pa povedal zakaj (kokr vem ga njegov fotr al tast fura)! :danzoman::bravo:

 

To je res. Fotr ma ze drugega in je neunicljiv. Vendar pozabi klimo.

Zato glej fiat seicento. Supercavto res. Zre 4-5

 

Ampak ce hoces sparovc vzami za ta denar corso/ibizo/polo tdi okol 60km

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja kadar ra?unam porabo v ? na 100km se mi hitro zdi, da tudi Clio z 8 litri pije preve?.

 

 

2.0 clio z 200 Konji ti ?re 8 litrov? Tok ?re na? 1.4 100 konjski. Res pa ima ?ist zgre?en menjalnik, ker je pri 130 km/h v peti 4.500 obratov. Katastrofa :)

 

Je pa res hudi? najt ?paruc. Jst bi reku 1.5 dci, pa kaj ko je traktor spet z vsemi svojimi pizdarijami z kermeni ?obami itd....

 

Clio 1,2 16V l 2003 nam je pil 6,4 povprećno, morda je to to. 5 litrov bo pa kar te?ko dose? s katerimkol avto, se mi zdi.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2.0 clio z 200 Konji ti ?re 8 litrov? Tok ?re na? 1.4 100 konjski. Res pa ima ?ist zgre?en menjalnik, ker je pri 130 km/h v peti 4.500 obratov. Katastrofa :)

 

Je pa res hudi? najt ?paruc. Jst bi reku 1.5 dci, pa kaj ko je traktor spet z vsemi svojimi pizdarijami z kermeni ?obami itd....

 

Clio 1,2 16V l 2003 nam je pil 6,4 povprećno, morda je to to. 5 litrov bo pa kar te?ko dose? s katerimkol avto, se mi zdi.

 

Hja furam ga na 2000 obratih ?ez naselja in nekaj ?ez izven naselja. Motor se ne matra, trenutna poraba takrat je pa 6-7. Druga?e, ?e ga ob?asno pritisnem posko?i na 8,5. Druga?e pa vem, da 1,4 ne pijejo malo ker sem z Renaultovci ?e dostikrat govoril in se mi samo smeje, ko re?ejo, da jim pije pol litra manj kot meni.

 

Sicer pa Clio 1,2 bi znal piti malo pa manj ?ans ima, da kaj crkne v primerjavi z dci-jem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js mam za "?parat" micro 1.0 16v, samo se vozjo vsi doma?i razen mene, :blush: , va?no da registracijo js pla?am. :glare:

To dela samo na zrak pa gre kot pra...

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pismo ja, te?ko je najdt lep ?parovc, ki ma usaj klimo, pa da ne zgleda kt da se okol s hepatitisom voz?. Bomo spremlal avto.net ?e bo kj pametnga, drga? pa micra si slaba ideja, sam k bi usaj k?no preverjeno dobro dubu. Aja, a je res da ma micra ketno? :unsure:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je to - mlin?ek s klimo, fotrov ?re 3-4 :)

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4787953&show=1

 

Temu skor ?e nazaj v kestl benz te?e, ko se vozi?! :P:bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Temu skor ?e nazaj v kestl benz te?e, ko se vozi?! :P:bravo:

 

sam fotrov je 499ccm :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm, ql mlin?ki, ampak bi najraj kupu avto ko ga nekdo prodaja, ki se mu da zaupat. K sm ?u s kolegico avte gledat ko je ona menjavala, me je skor kap. Avti stari par let pa kt da bi jih kdo pre?ve?u. Tko da mau ferbcam okol pri ljudeh ki jim zaupam ?e bo kdo prodaju kak lep mlin?ek. :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Micra ima ketno, tale pa ?e klimo. Nasploh poznam primere ko delajo z njo kot svinja z mehom in ta zadevca ?e kar dela. :bravo:

Tale ima isto ceno, klimo, ABS, edino slik isto ?al nima. Ampak, ?e mene vpra?a? je pa kar dost ugoden avto tole za vzdr?evati.

 

EDIT: ?e pa ho?e? "eksotiko" pa tole ampak naj te slike ne prestra?ijo. Tip se po svoje zafrkava. ?e rabi? menjalnik ti zrihtamo drugega za male pare. OK, ima par prask ampak druga?e je pa avto kar zrihtan in ima kar nekaj cukr?kov. Tule je build thread. V temi je kar nekj posnetkov kjer se vidi, da ima mlin?ek oreng pospe?ke. B) Tip, ki prodaja je pa maher in sicer zna z avti, ni teral hladnega ali delal neumnosti. Saj ve?, avto ni nov ampak z nekaj vlo?ka bo pa tole ?lo oreng. :notworth:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.