Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano (urejeno)
pred 3 urami je Slivka napisal:

 

Hja, nekateri imamo avto zato, da vozimo, ne zato, da stoji v garaži. V šestih letih bi jaz gume izrabil do platišča...

 

Moje michelinke so zdrzale 60k km, ce gremo po kilometru gledat, je to 1 cent na kilometer. Ceprov, povprecen slovenc tolk mal km naredi, da kr ostanmo na letih, ker sigurno ne zvozijo gum do konc, prej ratajo plasticne

 

 

pred 8 minutami je dvorjan napisal:

Ja, res? 😃

 

Zakaj pa potem tunerji mehiške 2.0 bencinarje iz 122 konjev navijejo le na 135 KM, japonske pa na 170 KM?

 

To pa najbols da tunerje vprasas 😂

Kje je bl pa tvoja narejena

 

Drgac pa, ameriska stran kjer majo mehiske m3

https://www.versatuner.com/features/mazda-3-skyactiv-g-2-0-gen3

Popravljeno od Matick
Napisano

Moja je čistokrvna japonka, z velikim J na začetku. Vse 2.5l so Japonske. In še hec - Gen4 jih v ZDA uvažajo iz Japonske, mehiške pa romajo v Evropo ... Pa razumi, če moreš.

Napisano (urejeno)
pred 7 urami je Alex napisal:

Recimo moje Good year F1 assimetric 6 so narejene - v Sloveniji v Savi. S tem ni nič narobe, kvečjemu boljše, ker veš, da je prisotna  kvaliteta. 

Kaj si pa nemc o tem misli,je pa druga zgodba...

 

Pa ne bom rekel,da ima ali nima veze,kje so narejene pnevmtike...je le malce lepše,če vidiš napis Made in Germany...

Po drugi strani sem pa pred leti za sinovega Punto-EVO kupil Pirelli k so bile lih v Maleziji narejene...in ko ga je enkrat nagazil šleper,je policaj rekel,da so sina rešile dobre gume...kako je to mislil ne vem,ker nisem bil zraven,in ne poznam detajlno kako je do te nesrece prišlo...slik pa tudi nimam...bo že držalo,kar je rekel...slabe gume res niso bile.

 

Bom rekel,da nima veze,kje so narejene...bolj,kako so izdelane,kakšni materiali,kontrole itd...

Kitajcem jaz ne verjamem,preradi "lovijo ovinke",da bi prišparali oz. več zasluzili...sem že o tem tukaj pisal.

 

Ta video pove vse...še posebaj od 4:30 naprej...zelo zanimivo.

 

 

Popravljeno od skritikrt
Napisano

Če bi Kitajci, Filipinci, Indijci, Mongolci, ... ... ... znali narediti dobro, bi Ferrarije delali tam. Tako jih pa delajo samo v Maranellu. Ne glede na to, koliko jih to košta. In velik frajer je tisti, ki si ga lahko privošči...

 

Kontrola gor kontrola dol, naredi poizkus: za volan posadi svojega otroka, ti pa se usedi desno in kontroliraj, kako bo bočno parkiral. Pa bomo videli, če bo enaka "kvaliteta"... Pa ne oglašajte se zdaj tisti starci, ki imate otroke z 15 let vozniških izkušenj, oglasite se tisti, ki imate 15 let stare otroke...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano (urejeno)
pred 1 uro je Slivka napisal:

Če bi Kitajci, Filipinci, Indijci, Mongolci, ... ... ... znali narediti dobro, bi Ferrarije delali tam. Tako jih pa delajo samo v Maranellu. Ne glede na to, koliko jih to košta. In velik frajer je tisti, ki si ga lahko privošči...

 

Kontrola gor kontrola dol, naredi poizkus: za volan posadi svojega otroka, ti pa se usedi desno in kontroliraj, kako bo bočno parkiral. Pa bomo videli, če bo enaka "kvaliteta"... Pa ne oglašajte se zdaj tisti starci, ki imate otroke z 15 let vozniških izkušenj, oglasite se tisti, ki imate 15 let stare otroke...

Ja to je pa res, dobrega FERRARIJA še sami ne znajo nardit kako bi ga potem Filipinci😁 Ferrarija samo zgodovina in imiđ rešuje... 👍😉

Niso to stroji ispred 50 let, oni samo gumbke pritiskajo pa idelki letijo direk v tvoj poštni predal😂

 

Popravljeno od Bini
Napisano

Ti štručko boš taprav k bo vedu, kakšen je Ferrari ja.

 

Gostilniške debate.

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Začuden 1
  • Zmeden 1

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano

Jah lej, jest se nisem slisov da bi italjani kj znal narest, oziroma sestavt.

 

Drugace pa, ferrari je dokaj znan po tem da spontano vkljuci gretje, edino zakaj niso toliko pogosto po novicah je, da jih je stevilcno relativno malo, pa ko recall delajo zaradi takih tezav, je to po par 100 primerkov, ne par tisoc.

 

 

Ne bom pa nikoli pozabu, k smo bli s faksom v ducatijevi fabrki, k so pred nami testirali glih na novo sestavljen motor, olje je spricov od vseh strani iz motorja, pa po luzah po tleh bi z gotovostjo reku da to ni bil edini primer tega, da se jim kar pogosto dogajalo da ni to to
 

  • Všeč 1
  • Začuden 1
Napisano

To je sestavni del procesa. Samo javnosti je drugače prikazano, ker vse skupaj prime moderni PR v roke. Drugače pa lahko edino tako narediš dober produkt. Vsi, ki mislijo drugače nimajo pojma...

Napisano
pred 12 minutami je Matick napisal:

Jah lej, jest se nisem slisov da bi italjani kj znal narest, oziroma sestavt.

 

Drugace pa, ferrari je dokaj znan po tem da spontano vkljuci gretje, edino zakaj niso toliko pogosto po novicah je, da jih je stevilcno relativno malo, pa ko recall delajo zaradi takih tezav, je to po par 100 primerkov, ne par tisoc.

 

 

Ne bom pa nikoli pozabu, k smo bli s faksom v ducatijevi fabrki, k so pred nami testirali glih na novo sestavljen motor, olje je spricov od vseh strani iz motorja, pa po luzah po tleh bi z gotovostjo reku da to ni bil edini primer tega, da se jim kar pogosto dogajalo da ni to to
 

JTD dizelke še vedno veljajo za najbolj trpežne in robustne motorje. Preverjeno s prve roke. Pa špagete imajo tud dobre😁

N7rRRL1.jpg

Napisano
pred 8 minutami je FuManchu napisal:

JTD dizelke še vedno veljajo za najbolj trpežne in robustne motorje. Preverjeno s prve roke. Pa špagete imajo tud dobre😁


kako se ze rece, da tudi slepa kura ga enkrat najde 😂

 

 

Drugace bi pa jest rajs za primer dobre kvalitete evropske proizvodnje prej dal kaksen Bosch, Miele, AEG
Nisem siguren zakaj, ampak belo tehniko me pa ne prepricas da kupim kitajsko robo, pa tursko, pa srbsko
 

Napisano (urejeno)
Pred eno uro je g.Wankel napisal:

Ti štručko boš taprav k bo vedu, kakšen je Ferrari ja.

 

Gostilniške debate.

Mal si poglej tehnično knjigo in servise od Ferrarija pa boš videl, koliko je potrebno denarja in časa nasploh, da se sloh kaj voziš.... :nevem:

Je lep in hiter, kvaliteta in vzržlivost pa ni njegova vrlina🥴

Tudi jaz sem fen in navijač Ferrarija a kje so časi, ko je vozil Šumi za njih in jih je po švabsko mal porihtal, da so bili vsaj mal na nivoju.... 🤗😊😉

IMG_20240220_164957.jpg

IMG_20240220_165144.jpg

Popravljeno od Bini
  • Všeč 2
  • Začuden 1
  • Ljubim 1
Napisano (urejeno)

Sem imel Uno Turbo ie. Čez teden sem se vozil in za vikend smo šraufali vedno. Happy times🤣

Popravljeno od FuManchu
  • Haha 1
  • Ljubim 1

N7rRRL1.jpg

Napisano

Pa nimaš Ferraija zaradi zanesljivosti, lejih, kaj vam je.😁 To si kupiš Mazdo. Drugače a ni tako, da v JTD-jih Bosch pumpa crkne? 😋

Napisano (urejeno)
pred 1 uro je Agerg napisal:

Pa nimaš Ferraija zaradi zanesljivosti, lejih, kaj vam je.😁 To si kupiš Mazdo. Drugače a ni tako, da v JTD-jih Bosch pumpa crkne? 😋

Točno tako, zato smo na Mazdah... :zoom-zoom: 🤗

pred 1 uro je g.Wankel napisal:

@Bini slab fan si ti to 😀

Vem ja.... 🫣

😋

IMG_20240220_092434.jpg

IMG_20240220_164732.jpg

Popravljeno od Bini
  • Všeč 1
  • Haha 2
Napisano

No, ko vse tole berem, se mi na koncu sploh ne zdi tako sporno kupit Kitajske gume. Drugi tudi ne znajo nič narediti, Kitajci jih pa pri vsem kopirajo in preskočijo razvoj...

 

:nevem:

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Sam veš kako je to ... dober kuhar tud ne pove celega recepta pa tud če ga pod roke gledaš bo nekaj že naredil ali dodal tako, da ne boš videl. Bo podobno ne bo pa enako.

33112_1.png

Napisano
WWW.24UR.COM

Po šestih mesecih intenzivnega razvoja je skupina Dunking Devils Squad na festivalu Macher v Nemčiji predstavila svojo najnovejšo...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

Premalo. Zelo premalo. Moralo bi biti kakšnih 430 kilometrov.

 

Pa da ga postavimo v Ljubljani pred parlament in začnemo...

  • Všeč 1
  • Haha 1

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
WWW.RTVSLO.SI

Bojan Križaj s svojo ekipo s smučišča Jahorina je bovškim svetnikom predstavil projekt oživitve smučišča Kanin, ki je že leto dni zaprto. V...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano (urejeno)

Tolk k so nesposobni vsi v povezavi s kaninom ne bo nič iz tega,..in tudi če bo bodo večino časa zaprti kao zaradi burje

Popravljeno od Tilen5

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano

Pa kaj pa imajo za ponudit pametnega? En kup jajc na enaki platformi in passata za 40K€. WTF???

 

Kar naj pozaprejo vse.

N7rRRL1.jpg

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A je za kopati v Predvoru, se hotel še ni podrl v jezero....še nekaj časa nazaj je bilo jezero bolj tako tako, ni bilo ravno na izgled mikavno za iti v vodo 😉
    • Danes opravil dobrih 57km in sicer štart iz Soteske, prek Tunjic, Zaloga pri Cerkljah, Cerkelj, Olševka in Tupalič, do PREDDVORa in tam kopanje v Črnavi   Povratek prek Komende in Kamnika.   Od Tunjiške mlake proti Zalogi pri Cerkljah in Šmartnem je izredno lepa, neprometna cesta, večinoma po gozdu. Me je res navdušil predvsem ta del poti
    • Zgleda, da nekaj je spet na tej Mazdi, da pritegne,.... Po testih nekaterih je kot paket boljša kot npr. RAV4, lepša notranjost... Ko sem jo sam prvič videl, katastrofa, drugič tudi katastrofa. Pred kratkim tretjič ko sem bil na servisu pri Mazdi, pa sem si jo mimogrede še malo bolje ogledal, pa se mi sploh več ni zdela slaba, tudi notri se mi zdi kar v redu, materiali ne zgledajo tako slabo kot sem bral. Tudi ekran ni zgledal slabo, sem sedel v različici z manjšim ekranom.  Tudi Mazda vztraja da je ta veliki ekran manj moteč in lažji za uporabo in da so se pač vozniki navadili na stil pametnih  telefonov.  Tudi motor po testih je ok za normalno vožnjo in lepo usklajen s celoto.. Tako da kot kaže bo naslednja CX-30 tudi v tej smeri... Na žalost ali bomo videli in na koncu bomo verjetno navdušeni... Spremembe se pač dogajajo in ali sprejmeš ali pač ne in greš mogoče na Opla 😁  
    • Te fore,ki jih vidiš pogosto na YouTube,se raje izogibajte,če nočete,da vam zgori bajta. To je tako,kot,da bi npr. z resetom varovalke mislil,da si "zrihtal".   Ne kaže polnilec brez veze napako!!!   Tukaj samo nazaj v trgovino,in vzami drugo baterijo,ostale "operacije" kot npr. razisakava,katera celica je fuč itd,je zate brezpredmetna. Drugo je,če znaš,in imaš opremo potrebno za to,in tudi v tem primeru bi bilo smiselno le v "raziskovalne namene",ko ti je vseeno,ali bo kaj iz tega,ali bo pa "za v kanto". V tem primeru,za "raziskovanje",bi potreboval multimeter,in en res dober polnilec za analizo celic,kot je npr. Opus BT-C3100 (sem ga v tej temi že opisoval). In še v tem primeru,bi lahko le ugotovil,kaj je z baterijo narobe in zakaj...nič več!   Gre za to-to so vgrajene tako poceni celice,da stroškovno nima smisla-za 19,99€ polnilec in 2Ah baterija z 5 celicami formata 18650...ni čudno. Še vsa čast BMS-u in polnilcu,ker očitno delata,kot se spodobi....samo,če je tanajceneje vgrajeno,ni čudno,če ga kakšna celica "sračka".   Kot sem napisal-nazaj v trgovino,in naj dajo drugo baterijo,vse ostalo nima smisla,če želiš delujočo baterijo.  
    • Vedno mi vsi govorijo, kako je motor nevaren. Pa sem malo pobrskal po statistikah...      
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.