Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 14 minutami je FuManchu napisal:

So že smrdele🤣

 Tud to umivanje ne pomaga, ker mu rastejo iz riti...  :hudicek:

  • Haha 2
  • Začuden 1

33112_1.png

Napisano
dne 15. 7. 2023 ob 17:20 je Boss napisal:

 Tud to umivanje ne pomaga, ker mu rastejo iz riti...  :hudicek:

Ne,ne za to...za to,ker ima "mrliča" med nogami😂🤣😉

Napisano
pred 2 urama je Tilen5 napisal:

May be an image of text that says 'Expert'

Luda kuča,a tudi to obstaja.....😲

Kaj podobnega  a večjega bi lahko bilo proti toči.....🤔😉

Napisano

- "Ali ti verjameš, da je bil človek lahko v prejšnjem življenju žival?"
- "To je pa traparija! To sploh ni mogoče!"
- "Jaz pa verjamem! Nekoč sem bil osel."
- "Kdaj?"
- "Ko sem ti posodil denar..."

Napisano

- "Kdaj vstajaš, ko si na dopustu?"
- "Ko v sobo posije prvi sončni žarek!"
- "Zakaj pa tako zgodaj?"
- "Kdo pa je rekel, da zgodaj! Vedno poiščem sobo, ki je obrnjena za zahod..."

Napisano

- "Lansko leto je moji hčerki vedeževalka prerokovala, da bo med dopustom srečala čudovitega fanta, da se bosta poročila in imela čudovitega otroka... "
- "Pa se je uresničilo?"
- "Je. Vse, razen poroke..."

Napisano

- "Kako sta se imela na dopustu?"
- "Mož je bil pozabljiv... "
- "Kaj pa je pozabil?"
- "V letalu je pozabil kovček z mojimi oblekami, hotel je pozabil rezervirati, na plaži je pozabil fotoaparat in ko sem jaz šla sama na sprehod je v hotelu pozabil, da je poročen..."

Napisano

- "Zakaj ste ubili moža?"
- "Sam je tako hotel."
- "Kako?"
- "Rekla sem, da greva letos ločeno na dopust in da grem jaz na FKK. On pa je rekel, da bom šla na dopust samo preko njegovega trupla..."

Napisano

Možakar se vrne z dopusta v Angliji in razlaga sodelavcem:

- "Sedaj mi je jasno, zakaj so Angleži tako strastni pivci čaja."
- "Zakaj?"
- "Poskusil sem piti njihovo kavo..."

Napisano

- "Lepa si."

- "Hvala."

- "Si zasedena?"

- "Ne, dolgočasim se."

- "Ne, mislim, če si v zvezi?"

- "V zvezi s čim?"

- "Eh, ja, ok, ostani lepa, adijo..."

Napisano

V tolmunu deroče reke se dva utapljata, črnec in belec. Kljub temu, da si dober plavalec, lahko rešiš le enega.
Koga boš rešil?

Odgovor: Črnca. Belec je lahko Hrvat...

  • Haha 1
  • Začuden 1
Napisano

Jože in Janez se pogovarjata v gostilni:
– "Veš kaj, Janez. Svoje žene nikakor ne morem prenesti okoli. Ko se proti jutru vračam iz gostilne, že pred vrati sezujem čevlje in se tiho splazim v stanovanje. Potem pet minut odpiram vrata, da ne bi tečaji zaškripali, tiho stopam po stopnicah, se slečem v kopalnici in povsem tiho pridem v spalnico. Tam pa kot zakleto vedno sedi žena s prekrižanimi rokami in začnejo se kričanje in očitki."
– "Veš kaj, Jože. Naj ti zaupam, kako se ravna v takih primerih. Ko se proti jutru vrnem domov, ropotam, da me slišijo vsi sosedi, kaj šele žena. Treskam z vrati, da skoraj padejo s tečajev, kričim in godrnjam ter prilomastim v spalnico. Tam zgrabim ženo za rit in ji rečem: Kaj je, Mici, a bi se malo mečkala? In ne boš verjel. Ona niti ne trzne in se dela, da trdno spi…"
 

Napisano

- "Janez, noseča sem! Če ne najdeva rešitve se vržem v Savo!"
- "Poslušaj, Micka, ti si pa res fantastična! Poleg tega, da si dobra v postelji, si tudi kolegialna..."

Napisano

Vsi, ki mislite, da je razvoj računalnikov poboljšal naše življenje lahko berete dalje.


Na nekem sejmu računalnikov (COMDEX) je Bill Gates naredil primerjavo med avtomobilistično računalniško industrijo in rekel:
- "Če bi GM obdržal korak z razvojem tehnologije, kot je to uspelo računalniški industriji, bi se sedaj vozili z avtomobili, ki bi stali 25 $ in bi z 1 galono goriva prevozili 1000 milj!"

 


Kot odgovor na Billove komentarje, je General Motors v svoji izjavi za tisk povedal:

- "Če bi GM razvijal tehnologijo, kot jo je Microsoft, bi se sedaj vozili z avtomobili, ki bi imeli sledeče karakteristike:
1. Brez kakršnega koli razloga bi se avto sesul sam od sebe vsaj 2x dnevno.
2. Vsakič, ko bi na novo pobarvali črte na cestah, bi morali kupiti nov avto.
3. Občasno bi se vaš avto zaustavil na avtocesti brez kakšnega posebnega razloga. Morali bi se umakniti na odstavni pas, zapreti vsa okna, ugasniti motor, izstopiti iz avta, ponovno vstopiti, vključiti motor in odpreti vsa okna preden bi spet lahko nadaljevali z vožnjo. Iz nekega razloga bi se vam to zdelo čisto normalno.
4. Občasno bi se pri izvajanju kakšnega manevra na cesti (kot je npr.: zavijanje levo) zgodilo, da bi se avto zaustavil in se ne bi hotel ponovno zagnati, vi pa bi morali ponovno instalirati (naložiti) motor.
5. Macintosh bi napravil avto, ki bi se napajal s solarno energijo, ki bi bil vreden zaupanja, pet krat hitrejši in dvakrat bolj enostaven za voziti - vendar bi ga lahko vozili samo na 5 % cest.
6. Kontrolne lučke za olje, temperaturo vode in alternator bi bile zamenjane z enim svetlobnim opozorilom " This Car Has Performed An Illegal Operation".
7. Sistem varnostnih vreč bi vas vprašal "Are you sure?" - preden bi se aktiviral.
8. Občasno bi se avto - brez kakšnega posebnega razloga, sam zaklenil in vas ne bi spustil v notranjost, dokler ne bi istočasno pritisnili ključavnico, obrnili ključ in se držali za anteno za radio.
9. Vsakič, ko bi se pojavil nov avto, bi se morali ponovno učiti vožnje, ker nobena od kontrol ne bi delovala na enak način, kot v starih avtomobilih.
10. Da bi ugasnili motor, bi morali pritisniti tipko "START"

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tole so različni renderji verjetno celo narejeni z AI. Zakaj bi se o tem pogovarjali, ker tole je pač zgolj nabijanje kaj bi bilo, če bi bilo. 
    • Fak, a ti razumeš razliko, kitajska vlada jim plačuje za vsak prodan avto... tudi za tistega, ki gre v izvoz al pa obtiči na ogromnem parkirišču. Za besedo nelojalna konkurenca še nisi slišal? Še ne dolgo nazaj je bil prehod na EV-je označen za ekološko dejasnje, a zdaj ko jih pa kopičijo na parkiriščih, kjer se večina sploh ne bo prodala se pa o ekologiji ne pogovarjamo več. Neverjetno kako so EV fani tako hipokritski glede tega. Izjavljo samo stvari, ki jim gredo v njihov prid pa samo toliko časa kot jim ustreza. Dvolično do konca.   Kitajci so vso začetno znanje enostavno pokradli, skopirali, sicer veliko po neumnosti in pohlepu zahoda. Ampak vseeno, to so amoralna bitja. Zdaj pa vse viške denarja, ki ga na začetku niso porabili za razvoj lahko uporabijo v nadgradnjo obstoječih tehnologij in v trgovski vojni proti tistim, ki so jim omogočili tak razcvet. Lepo se vidi kako capljajo pri ICE motorjih za zahodnimi izdelki, a pri EV-jih pa so seveda spredaj, ker tukaj je bilo najlažje zahod prehitet, ker smo praktično vsi štartali skoraj iz istega izhodišča a kitajci so imeli veliko prednost saj imajo rude, litij, redke zemlje na razpolago v takih količinah, da lahko enostavno zajebejo vse.    Seveda gorijo tudi Evropski hibridi in EV-ji, ker so ... pazi zdaj to... večinoma baterije narejene kje?    Pa še nekaj - kitajski avti so narejeni za življensko dobo 5-7 let.  Tako kot vse ostale kitajske stvari. Ne zanima jih servisna mreža, ne zanima jih aftersale usluga. Izdelke tako hitro menjajo, da rezervnih delov po nekaj letih praktično ni za dobit.    Sicer pa... probaj pa ne pozabit poročat kako je šlo po 5 letih lastništva kitajca.    
    • Če bo res takšna potem začnem redno igrati loto....  ali pa se bo moja boljša polovica začela prodajati, HE HE HE
    • Jah, Boss, tole "politično" jamranje v stilu "Kitajci so grdi", pa spet ne bo pilo vode. So vseh sort, tako kot tudi Američani, Slovenci, Evropejci.   Bom komentiral samo avtomobilsko industrijo. Kitajci so naredili načrt delati najboljše EV za dosego svetovne prevlade. In jim prekleto dobro kaže. Evropska avtomobilska industrija se bo morala pa zamisliti in krepko pljuniti v roke, ker tole precenjeno plastiko in pokvarljive avte, ki jih delajo po tekočem traku, tudi ne bodo mogli več vsakemu Janezku prodati. Jaz zase ne morem več 100 % reči, da kitajskega avtomobila pa nikoli ne bom kupil. Če bi izbiral ta hip, bi verjetno izbral kitajski avto, vsi očitki gor ali dol.   Prav zjutraj sem se spomnil na zgornji video, ko sem se peljal po gorenjski avtocesti v Ljubljano. In je bila kolona, ker se je en mojster z VW ID.7 zagozdil v prikolico tovornjaka. Pol havbe harmonike ... Zdaj ne vem, ali je računal na "vsemogočnega" avtopilota, tudi zračne blazine ne vem, če so bile odprte ... Skratka, stvari, ki so opisane v videu, se dogajajo dobesedno vsem proizvajalcem vozil.   Gorijo tudi evropski EV, ICE in še posebej hibridi. Na parkiriščih po Evropi se tudi kopičijo EU-avti. Neregistrirani in registrirani. Finte z eno- ali nekajdnevnimi registracijami pa so Kitajci pobrali prav od Evrope, ki je začela s to prakso. Še pri nas najdeš znamke, ki so delale več kot tretjino prodaje na tak način - enodnevna registracija, potem pa izvoz rabljenega s popustom iz države.   Imamo Slovenci lep pregovor - le čevlje sodi naj kopitar.
    • zakaj mi ni glih vseeno, ko @Slivka omenja lopato, ki bi jo rad sprobal na meni    
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.