Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

V?eri gledu film Edge of tomorrow in prec na za?etku sm se :hohoho:

Ljubljana glavno mesto Hrva?ke :D

 

edge.jpg

Ja ja ta je dobra mas ze fore na jutubu o tomovi invaziji na jug :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za tiste, ki imajo namen vstopiti v politiko... :) 

 

skitched-20141007-202100.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm ... (nekako si najla?je predstavljam mojega skoraj soimenjaka; BORAT-a, kako tole besedilo izgovarja).  :hohoho:

post-185-0-23578800-1412939091.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O?enio se crnogorac i pro?e neko vreme, snajka nikako da ostane trudna. Pogleduju ga ispod oka u selu, pro?e 5 godina, nema bebe. Smisli on nekog posla u BG, pokupi ?enu, na voz, pa za BG. Do?u na VMA, urade sve testove, ispostavi se da on ne mo?e da ima dece. Sednu na voz, krenu ku?i, mrtva ti?ina u kupeu, razmi?lja on, ?iv nije, ne bi da se vrati u selo, gotov je kada saznaju da je neplodan... U neka doba, ulazi student u kupe i sede, otvori knjigu i po?e da ?ita. Gleda ga crnogorac, lepu?kast student, sabira u glavi 1 i 1... I na kraju ga pita: -"Je li jado, da te pitam ne?to?" -"Pitajte" -"Je l ti se svi?a moja ?ena?" -"Izvinite, kakvo je to pitanje?" -"Alo budalo, lepo te pitam, je l ti se svi?a moja ?ena?" -"Pa, kad tako pitate... svi?a mi se" -"A je l bi je kresnuo?" -"Gospodine..." -"Alo, lepo te pitam" -"Pa bih" -"Hajde ja sada iza?em, i ?uvam stra?u, a ti je kresni" Iza?e crnogorac napolje, ?uva stra?u, student obavi posao, vrati se crnogorac u kupe, nastavi se putovanje u ti?ini, a ovaj i dalje razmi?lja... Da li je "ubo" student iz prve ili nije... Pita ga opet: -"A jel bi kresnuo moju ?enu jo? jednom?" -"Pa, ako smem, ja bih" Opet crnogorac iza?e, pri?uva stra?u, student ponovo kresne crnogorku. Vrati se crnogorac u kupe, ve? ulaze u CG, konta on... nek ide ?ivot, daj da potvrdimo jo? jednom, tre?a - sre?a. Ka?e studentu: -"Ajde je kresene? jo? jednom, ja te ?astim 100 eura i da se razilazimo" -"Ne mogu" -"?to ne mo?e? jado, ja sam u tvojim godinama kresao 5 puta za ve?e" -"Ne mogu gospodine, nemam vi?e kondoma"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Japonski turist prileti na Brnik, kjer ga po?aka taksist v golfu, da ga odpelje v Ljubljano v hotel. Med potjo ju po avtocesti prehiti Toyota. Japonec posko?i: "Toyota!! Very fast ... Made in Japan!"

Par minut kasneje ju prehiti ?e nissan. Japonec spet sko?i: "Mazda! Very fast ... Made in Japan!"

Prideta pred hotel Slon, in Japonec vpra?a, koliko je dol?an.
Taksist: "That will be 130 ?."

Japonec: "130 ?"? That's expensive!!"

Taksist mirno: "You know ... Taximeter is very fast ... Made in Japan!"?
 
 
 

Dve nuni sta se vra?ali od ma?e. Prva je bila znana kot sestra, ki jebila nepremagljiva v logiki, zato so jo klicali sestra logi?na. Druga pa je bila nepremagljiva v matematiki in zato poznana kot sestra matemati?na. Ko sta se vra?ali proti samostanu, se je ?e mra?ilo.

Sestra logi?na: "Ali si opazila, da nama zadnje pol ure sledi ?uden mo?ki?"

Sestra matemati?na: "Ja, zanima me, kaj ho?e od naju?"

Sestra logi?na: "Logi?no, posiliti naju ho?e!"

Sestra matemati?na: "Ojoj, pri tem tempu hoje naju bo dohitel v desetih minutah! Kaj naj narediva?!"

Sestra logi?na: "Edino logi?no je, da hodiva hitreje!"

Sestra matemati?na: "Ne deluje!"

Sestra logi?na: "Seveda ne deluje. Mo?ki je naredil povsem logi?no stvar, tudi on je za?el hoditi hitreje!"

Sestra matemati?na: "In kaj naj narediva? Pri tem tempu naju bo dohitel v minuti!"

Sestra logi?na: "Edino logi?no je, da se razideva. Ti pojdi tja, jaz grem pa v to smer. Mo?ki ne bo mogel slediti obema!"
Mo?ki se je odlo?il, da bo sledil sestri logi?ni. Sestra matemati?na je prispela do samostana in skrbelo jo je, kaj se je zgodilo s sestro logi?no. Kon?no je prihitela sestra logi?na, vsa zaripla in zadihana.

Sestra matemati?na: "Hvala Bogu, da si tu! Kaj se je zgodilo?"

Sestra logi?na: "Edino logi?no, mo?ki ni mogel slediti obema, zato se je odlo?il, da sledi meni."

Sestra matemati?na: "Ja, ?e, ?e, ampak kaj se je zgodilo potem?"

Sestra logi?na: "Edino logi?no, za?ela sem te?i na vso mo?."

Sestra matemati?na: "In?"

Sestra logi?na: "Edino logi?no, dohitel me je."

Sestra Matemati?na: "O Bog! In kaj si naredila?"

Sestra logi?na: "Edino logi?no stvar, dvignila sem obleko."

Sestra matemati?na: "Oh, sestra! In kaj je naredil on?"

Sestra logi?na: "Edino logi?no, spustil je hla?e!"

Sestra matemati?na: "Oh, ne! In kaj se je zgodilo potem?"

Sestra logi?na: "Kaj ni logi?no? Nuna z dvignjeno obleko lahko te?e mnogo hitreje, kot mo?ki s spu??enimi hla?ami ..."

 

 

 

KAR LAHKO NAREDI? JUTRI, NE PO?NI DANES.

MOGO?E JUTRI NE BO TREBA.

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najbolj nepravi?na stvar v ?ivljenju je, kako se kon?a.

Mislim, ?ivljenje je te?ko. Vzame ti veliko ?asa. In kaj dobi? na koncu? SMRT! Kaj je to, bonus?
Mislim, da je cikel ?ivljenja obrnjen narobe.

Najprej bi moral umreti.
Nato bi ?el ?ivet v dom za ostarele.
Vrgli bi te ven, ker bi bil preve? zdrav.
Nato bi zbiral svojo pokojnino in ko bi za?el delati, bi prvi dan dobil zlato uro.
40 let bi delal, dokler ne bi bil dovolj mlad za faks.
Pil bi alkohol, se zabaval in se pripravil na srednjo ?olo.
Nato bi ?el v osnovno ?olo, postal bi otrok, se igral, bil brez obveznosti, nazadnje postal dojen?ek.
?el bi ?e nazaj, pre?ivel zadnjih 9 mesecev v luksuzu, centralno ogrevanje, kopali??e, sobna postre?ba po cevi, .... 

. . . in kon?al bi kot orgazem!!! 
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kmet sre?a vojaka, ki na rami nese zaboj.
Kmet: "Kaj pa je notri?"
Vojak: "Tega Vam ne smem povedati, ker je to voja?ka skrivnost."
Kmet: "Aha. Pa je te?ko?"
Vojak: "Ma ne, notri je samo ena ostrostrelna pu?ka Hecate II, kalibra 12,7x99 s sedmimi naboji, no?no optiko od Norve?kega proizvajalca Simrad, dometom 2200 metrov in te?o 15,8 kg."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ena spra?uje mo?a, kaj bi ?elel zajtrkovati: ?Mogo?e jajca s slanino, ko??ek opra?enega kruha? Pomaran?o pa kavico potem??
On odkloni: ?To je od viagre, popolnoma ves tek mi je vzelo!?
Ko je ?as za malico, ona spet vpra?a, ali bi mogo?e le kaj ?elel: ?Kro?nik doma?e juhice, kak?en kola?ek, ali pa sendvi? s sirom??
On odkloni: ?To je od viagre, popolnoma ves tek mi je vzelo!?
Ko je ?as za kosilo, ga spet vpra?a, ali bi kaj pojedel. ?la bi do sosednje trgovine in mu kaj prinesla. A bi mogo?e zrezek in jabol?ni zavitek? A mu naj spe?e pico v mikrovalovki, ali mu v nekaj minutah opra?i kak?en kos pi??a?n?a?
On odkloni: ?To je od viagre, popolnoma ves tek mi je vzelo!?
?Tudi prav,? re?e ona, ?a bi lahko vseeno zlezel z mene, umiram od lakote!?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Recimo, da ste pri svojem delu naredili zares neumno napako. ?e mislite, da je reakcija va?ih nadrejenih odvisna od vrste in te?e va?e napake, se zelo motite. Reakcija va?ih nadrejenih je odvisna od od vi?ine va?e pla?e. Ta fenomen so raziskovali na In?titutu za gospodarske vede v Stojncih (Slovenija). Pri?li so do naslednjih spoznanj:

PLA?A V ? - REAKCIJA

1. 430 ? - Neumni nesposobne? bo takoj odpu??en.

2. 870? - Grozno vas bodo nadrli, zaznamek v osebno mapo.

3. 1300? -  Grozno vas bodo nadrli.

4. 1750? - Nadrli vas bodo.

5. 2500? - Poziv, da naslednji? zadevo opravite nekoliko bolj?e.

6. 3000? - Pro?nja za opis novih metod dela.

7. 3500? - Nobene reakcije, za va?e napake bodo odgovarjali sodelavci pod to?ko 1 do 4.

8. 4500? - Priznanje zaradi nekonvencionalnih metod dela in odkrivanja novih perspektiv.

9. 5300? - Va? na?in dela bo progla?en za novo smernico dela v podjetju, povabili vas bodo v upravni svet podjetja. Seveda se bo va?a pla?a povi?ala za najmanj 30%.

10.nad 5300? - Va?o napako ozna?ijo za strate?ko odlo?itev.


Kaj je to snobizem? 
?e pelje? skozi rde?o, ustavi? pred policajem, odpre? okno, tleskne? s prsti in re?e?: "Ra?un prosim"
 
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neznanec ob pol no?i pokli?e vodjo lokalne vinarske zadruge.

?Gospod, oprostite, da vas kli?em ob tej pozni uri. Rad bi izvedel, kdaj odprete va?o vinsko klet??

?Ob desetih!? odgovori vodja, ter odlo?i slu?alko.

Ob dveh pono?i ponovno zazvoni telefon, na drugi strani pa se zasli?i glas malce opitega neznanca:

?Gospod, kdaj odprete va?o vinsko klet??

?A spet vi kli?ete? Saj sem vam rekel, da odpremo ob deseti uri zjutraj.? je ?e rahlo nejevoljen poslovodja.

Ob ?tirih pono?i ?e tretji? zazvoni telefon vodje vinske kleti.

?Hiik. Oprostite, hiiik, kdaj zaprete, upsi, odprete vrata vinske kleti? Hiiik!? vpra?a neznani glas na drugi strani telefona.

?Sem vam ?e dvakrat povedal, da odpremo ob deseti uri. Ampak dvomim, da vas bomo spustili notri, glede na to kako mo?no ste vinsko opiti.?

?Sej jaz ne bi ?el notri, jaz bi rad pri?el ven!?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Trije pedri se sre?ajo pred krematorijem in se pogovarjajo o tem, kam bo vsak svojega partnerja pokopal.
1. peder: "Jaz bom svojega dragega peljal v Piran in tam raztresel njegov pepel, ker sva se tam spoznala."
2. peder: "Jaz pa bom ?aro mojega ljubega odnesel v Alpe, saj sva se ravno v Alpah prvi? divje dala dol in imam na to, res najlep?i spomin."
3. peder pa re?e: "Jaz pa bom prah svojega ljub?ka pome?al v Chili con Carne, da mi ?e zadnji? rit razfuuuka"

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Serpentin?kove modrosti

 

- Baba je k sadje. Komaj postanejo zrele, je ?e ?rv v njih.

- Baba je kot alkohol. Najprej te opije, nato pa ti Gre na jetra.

- Baba to je tako k plo??ice,?e bo? dobro polo?u bo za 30 let dobro.

- Baba je kot ?oga - ko je enkrat preluknjana, jo je treba kar naprej pumpat!

- "Dragi? A sem fejst al grda?" "Oboje." "Kako to misli??" "Fejst grda!"

- Ko je Bog ustvaru svet, je 7. dan po?ivu, k je pa babo naredu pa ni mel ve? po?itka.

- Zakaj te GPS v avtu vedno narobe pripelje? Zato ker je baba gor posneta. Baba tudi ?e je posneta, je zani?.


- Jo pripelje? na prireditev...pa scat t'?i...pa jo zebe...pa vro?e...pa pejva dam...pa hla?e gor vle?e...kwa s pa uno gledu...
pa nkol mi ne re?? da me ma? r
ad....'' Jas sem ti to enkrat povedu, ko bo drga?e bo? pa ?e zvedla, kwa ti bom to skos govoru.''

- ''Sem pr?u dam trd k aksa, pa mi baba prav ,,lej ka?en s'?,, ''ja jutr bom trezen, ti bo? pa ?e zmeri zoprna.''

- Baba more hitr hodt, more bit k topovska granata, mejhna pa nabita, da lahko dela.

- Baba je tko kot kosa! ?e jo bo? ti sam brusu pa brusu ne bo ni?, ker mora? na cajte tudi malo sklepat. Ker druga?e rata k ?aga pa se lahko proti tebi ubrne!

- Sem babo domov prpelu, da bi kuhala kot mama, pa je pila kot ata.

- Baba je ko Hyundai Pony... ko ma?, ma?... se hudi?a ne mor? znebit pa ?e ?e tok pocen ponuja?!

- Baba podpera 3 vogale pri bajt, dec pa ?etrtga pa babo.

- **Kaj je to napotnica? Toj tista baba, ki je u napoto!

- Ko se babe zmer hvaljo, da lahko delajo ve? stvari naenkat, zakaj pa se nikoli ne morjo sexat ko majo glavobol?

- Baba je kot motorka - tut ?e nima zob, ropota.

- **?tirje ?enski ?ude?i so: krvavijo, ne da bi se urezale, mokre so, brez da bi se kopale, proizvajajo mleko, ne da bi jedle travo in seveda ?vekajo neumnosti, ne da bi jih kdo kaj vpra?al.

- Kdo je kriv, ?e babo avtobus povoz?....sama... kva je pa ?la ven iz kuhinje!!!!

-** Oj stari, kaj pa dela?? "" Stol za ?eno. "" Ajaaa! Pa gre? " "Ooo ja gre gre, sam elektrika me ?e mal zajebava.

- Dons ma? vse brez; kofe brez kofeina, cigaret brez nikotina, smetano brez mleka pa seks brez babe...

- **Najve?ji fenomen je babje oko, ko z desetih metrou vidi en blond las na tvoji srajci, samo zahudi?a s pol metra ne vid okvir gara?nh vrat!

- Babja pamet je kot diamant pa ne toliko dragocena ampak toliko redka.

- Zakaj ma baba majhno glavo in veliko rit? Zato, da med ?i??enjem ne pade skozi okno!"

- **?e ti pes laja pri zadnjih vratih, baba pa se ti dere pri glavnih vratih, komu prej odpres? Logi?no, da psu. Ko bo pri?el noter, bo nehal lajat.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Vcasih ni dobro, ce imas predober mobilnik oz. zaslon na njem ... :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kmetu nekje na vasi v Bosni je u?la krava ?arenka. Odlo?i se jo iskat in se napoti za njo. Sred no?i pride do mesta in, ker je ni na?el se odlo?i prespati na seniku. Pono?i pa se na senik prikradeta zaljubljenca. Nekaj ?asa se bo?ata, potem pa fant re?e dekletu: "Draga, ko pogledam v tvoje o?i, vidim celi svet."

??Kmet pa iz sena: "Joj, stari, a slu?ajn vid?, kje je moja ?arenka?!"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

od oktobra so parkirnino v Rovinju iz poletnih oderu?kih 5 kunna uro za termin 08:00 - 22:00 vrnili na izven sezonskih svinjsko dragih 2 kuni 09:00 - 20:00. na predpla?ni?ki kartici imam 35 kun in je to nemogo?e pokuriti pa smo vsak dan v mestu po nekaj ur.... :pepsi: .

 

Pa ?e to - ?e pla?a? na primer pol ure pred 20:00, ti upo?teva parkirnino do 09:30 se pravi razliko v naslednji dan.   

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prleti stara mama skoz okno v ?upni??e v ?entrupertu, ?ist sku?trana in zvezana s ketnam.
Pa jo vpra?a ?upnik: "A ste u redu mamca?"
"Ne vem, mende sm," mu re?e.
"A vs kej boli," spet vpra?a ?upnik.
"Ne vem, se mi zdi da ne."
"Mamca, kdo pa ste sploh vi?"
"Ne vem."
"A se sploh kej spomnete??"
"Ja, ringl?pila u Mokrunugi."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

kak ve?, da si ?TAJERC?

ENOSTAVNO...

Stvari ne potrebuje?, ampak jih nuca?.
Se ne utrudi?, ampak se zmatra?.
... Ne pogovarja? se, ampak se meni?.
Ni kaj, ni kva, ni kej..ampak enostavno: ha?
Ne re?e? odidi, ampak idi bek.
Ne ?eli?.ampak ?e?!
Nimamo hi?e ampak imamo bajto, notri pa ne postelje in omarice ampak postle pa omare.
Samokolnica je ?ajtrga.
Glavnik je kampl.
Nima? odprte zadrge, ampak ma? odprt ?lic!
Ne osvaja?, peca?, ampak ?ica?!
nogavice, spodnja majica in hla?ke...WTF????? zokni, spodna majca in gate.
Nisi pripravljen, ampak si perajt.
Ne gre? na poroko, ampak na ohcet.
Nimamo gostiln, mi imamo o?tarije!
Ne le?i? na vzglavniku, ampak na poj?tru!
?ivjo, ola, ?ao.ampak je preprosto >Serbus!<
Ne re?e? ?aw baw, baj ampak >Ajde!<
Kej zdej, kako, kwa dugaja.a-a, bo kr >Ka ze?<
Mi nismo vinjeni ampak na?gani ko svije
Ne delamo te?av ampak hantle
Ne razbijamo po lokalih ampak jih vse razfukamo
Ne poslu?amo ampak ?ujemo
Ne me?e? ampak >fukne?<
Ne re?e?<zdaj pa samo pojdi,,,,,ampak<SPIZDI<
Niso te vstavli policisti ampak kurve plave
Ne prizna? ko te zraven dobijo, ampak re?e? preprosto....Jebat ga, nisn jaz
biu

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.