Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

V gozdu, kjer običajno delam, imam eno majhno brunarico. Ni kdo ve kaj, je pa toliko, da je notri nekaj najnujnejšega orodja, malo hrane in možnost za prespat. Ni elektrike, ni vode, še signal mobitela je bolj slab. In sem enkrat v službi to omenil. pa je ena sodelavka zagrabila, da bi ona rada enkrat tam preživela en "Robinzonski" vikend. In končno sva se zmenila in je prišla v soboto do mene. Pa odpešačiva (tu, na 1000 metrov nadmorske višine je preveč snega za mojega "terenca") do te brunarice. Odprem vrata, vstopiva in jaz se lotim kurit "šparet". Sodelavka pa hodi okoli in ogleduje. Enkrat pa se oglasi: "To je pa res simpatično urejeno. Ampak nikjer pa ni nobene ure."
Ne da bi se sploh obrnil, ji odgovorim: "Hja, veš, še vsaka, ki sem jo pripeljal sem, je točno vedela, koliko je ura..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je Slivka napisal:

V gozdu, kjer običajno delam, imam eno majhno brunarico. Ni kdo ve kaj, je pa toliko, da je notri nekaj najnujnejšega orodja, malo hrane in možnost za prespat. Ni elektrike, ni vode, še signal mobitela je bolj slab. In sem enkrat v službi to omenil. pa je ena sodelavka zagrabila, da bi ona rada enkrat tam preživela en "Robinzonski" vikend. In končno sva se zmenila in je prišla v soboto do mene. Pa odpešačiva (tu, na 1000 metrov nadmorske višine je preveč snega za mojega "terenca") do te brunarice. Odprem vrata, vstopiva in jaz se lotim kurit "šparet". Sodelavka pa hodi okoli in ogleduje. Enkrat pa se oglasi: "To je pa res simpatično urejeno. Ampak nikjer pa ni nobene ure."
Ne da bi se sploh obrnil, ji odgovorim: "Hja, veš, še vsaka, ki sem jo pripeljal sem, je točno vedela, koliko je ura..."

😂😂😂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Slivka napisal:

Dogodek na urgenci:
- "Ime in priimek?"
- "Marinka Šuligoj."
- "Stari?"
- "Stari pride pozneje, je šel domov po mojo zdravstveno kartico."

To me spominja na dogodek iz resničnega življenja. Moja mt je bila učiteljica anglešcine. Ko je dala otrokom nek obrazec za izpolniti v angleščini ,je med drugim pisalo "sex". Namesto "male"ali "female" je mulc napisal "not yet".

Popravljeno od Nejc1986
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pazite, kaj počnete za volanom, kadar vozite otroke, da se vam ne zgodi kot meni.

 

Hčerka v avtošoli. Inštruktor jo vpraša, če zna kaj vozit. Hčerka odvrne, da je gledala svojega očeta, kako vozi in se je iz tega nekaj pa le naučila. Inštruktor ji reče, naj pokaže, kaj zna. Hčerka odločno in samozavestno zgrabi volan, da kontakt, odpre okno, roko ven, dvigne sredinc in začne: "Pi**a ti materina, kdo ti je dal izpit, kaj koji ku**c pa si ti,... ... ..."

 

Karma is a bitch...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolegu sem potarnal ,da je moja draga prevrnila specialko v predsobi. Ko me je vprašal ,če je ornk razbita,sem mu odvrnil,da ne... Še. Ker se je zaklenila v kopalnico.

 

Malo me je postrani pogledal. 😈

 

(Šala je to , preden mi policija pozvoni na vrata )

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najslabša kombinacija na svetu - skleroza in driska.
Laufaš, pa ne veš, kam...😜

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.