Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

Tole sodi kr v to rubriko - sploh k take frise poka. 😂

 

WWW.24UR.COM

Nizozemske oblasti so aretirali Greto Thunberg in druge podnebne protestnike iz skupine Extinction Rebellion, ki so blokirali avtocesto v...

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

dne 6. 4. 2024 ob 18:15 je Boss napisal:

Tole sodi kr v to rubriko - sploh k take frise poka. 😂

 

WWW.24UR.COM

Nizozemske oblasti so aretirali Greto Thunberg in druge podnebne protestnike iz skupine Extinction Rebellion, ki so blokirali avtocesto v...

 

Polovica sveta v vojni, folk umira na dnevni bazi v dosegu 1 tanka dizelskega goriva; na vzhodu otroci pr 10ih letih šivajo šulne da preživijo, v afriki bi šivali pa nimajo, sever evrope pa.... hrana iz gobca vn visi, zadrogiran vsak tadrug, važno da se protestira za neko x z y stvarse mal pizdimo da mamo premal plačane jobe, stavke gor dol, na severu fosilna goriva klinci palci

 

Žalost, res žalost

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, so odkrili teoretiki zarot od kod saharski pesek pri nas. V bistvu to sploh ni saharski pesek. 

Naslednjič vam bodo baje razložili, da dež v bistvu sploh  ni dež. 

 


IMG_20240410_121710.jpg

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

image.png

 

 

 

 

 

 

image.png

  • Haha 5
  • Začuden 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nevem... ali ta slika mogoce bolj paše v temo o prigodah na cesti :) ...

 

image.png

 

Najdeno na spletu... 

  • Všeč 1
  • Haha 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko se je žena pozno zvečer vrnila s sestanka ob kavici, jo je mož vprašal:

- "O čem pa se pogovarjate med seboj same ženske?"

- "O istih stvareh kot vi moški ob točilnem pultu!"

- "Pa vas ni nič sram?"null

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mož izve, da žena in ljubica odhajata na isti seminar v Portorož. Malo ga zaskrbi, a saj se ne poznata, vse bo v redu. Ko se obe vrneta, se odloči vsako zase vprašati, ali sta se morda spoznali. Najprej se pogovori z ženo:
- “Imaš kakšne slike s seminarja, jih lahko vidim?”
Žena pokaže fotografije na telefonu, na eni od njih ljubica. Vpraša nonšalantno: 

- “Kdo je pa tale?”
- “Ne vem, ampak obnašala se je kot poceni kurbica, vsak večer je pila, plesala po mizah, živa groza.”
Naslednji dan sede z ljubico. Ista zgodba: 

- “Imaš slike, jih lahko vidim, ..."

Na neki sliki njegova žena. Spet nonšalantno vpraša: 

- “Kdo pa je tale?”
- “Ne vem kako ji je ime, ampak neka fina ženska, prišla je z možem, tri dni nista prišla iz sobe...”

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bojan in Peter sta sodelavca. Bojan prosi Petra za pomoč pri prekrivanju strehe. Ko prideta k Bojanu domov, Bojan izkaže svoji ženi veliko ljubezni in pozornosti, kar Petra preseneti. Bojan razloži, da so nasveti psihoterapevta osvežili njun zakon. Navdušeni Peter se odloči posnemati Bojanovo vedenje in ko pride domov, objame svojo ženo in ji izkaže ljubezen. A namesto sreče, žena začne neutolažljivo jokati. Ko jo Peter vpraša, kaj je narobe, žena odgovori: 

- “To je najhujši dan v mojem življenju! Najprej je Janezek padel s kolesa in si zvil gleženj, potem se je pokvaril pralni stroj in smo imeli poplavo v kopalnici. Zdaj si pa še ti prišel domov pijan...”

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Andrej je star že 40 let, pa še vedno nima dekleta. Nekega dne ga prijatelj Vlado vpraša:
- “Kako to, da pri tvojih letih še vedno nimaš žene. Vsi ostali iz družbe smo že poročeni, ti pa dekleta menjavaš kot po tekočem traku!”
- “Tega pa nisem sam kriv. Katerokoli dekle pripeljem domov za mojo mamo ni dobra.”
- “No, potem moraš pa najti dekle, ki bo podobna tvoji mami” 
Čez nekaj tednov se ponovno srečata.
- “In? Si našel dekle podobno tvoji materi?” ga vpraša Vlado
- “Seveda sem. Popolnoma tak karakter ima kot moja mama. Ko sem jo pripeljal domov in jo je mama spoznala je bila zelo zadovoljna in jo je z veseljem sprejela.”
- “Se bosta torej poročila?”
- “Kje pa. Moj oče jo sploh ne prenese!”

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uradnik sedi na stolu v zobozdravstveni ordinaciji in stoka:
- “Joj, doktor, kako strašno me boli zob!”
Doktor mu pregleda zobovje, stopi do svoje mize, vzame v roke formular in ga ponudi uradniku:
- “Izvolite. Pojdite domov, izpolnite te formularje in mi jih pošljite po pošti. Plačajte še takso. Po mesecu do dveh vas bom ponovno poklical...”

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.