Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

V avtih sem ?e dostikrat videl, da so senzorji malo pobezljali in je kazalo +/- 20?C; da je google tako zafrknil pa prvi? vidim. :D

 

 

post-8965-0-23231400-1533351566_thumb.jpg

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

V avtih sem ?e dostikrat videl, da so senzorji malo pobezljali in je kazalo +/- 20?C; da je google tako zafrknil pa prvi? vidim. :D

Mogoce se je Androidu zbluzilo in ti kaze v fahrenheitih namesto v stopinjah celzija... to je potem okoli 19 stopinj celzija... kar bi pa znalo biti ob taki uri...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Blondinka pripelje avto na tehni?ni pregled.

Kontrolor avto pregleda, nato se obrne k blondinki in jo vpra?a:

- "A trikotnik imate?"

- "Joj, veste, pa ravno danes sem ga pobrila..."

Aaa...zdj pa vem o ?em je bilo govora glede blondinke na TP v temi "terenec".

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem slikal, bom pa poskusil opisati. Se pripeljem za nekom, ki je vlekel prikolico za prevoz konjev. In na njej je imel nalo?ena dva konja. Na zadnjih vratih pa je pisalo: "Don't be what you see!"

 

 

 

 

 

 

Za tiste, ki si ne predstavljajo najbolje: na prikolici sem videl samo dve konjski riti...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem slikal, bom pa poskusil opisati. Se pripeljem za nekom, ki je vlekel prikolico za prevoz konjev. In na njej je imel nalo?ena dva konja. Na zadnjih vratih pa je pisalo: "Don't be what you see!"

 

 

 

Za tiste, ki si ne predstavljajo najbolje: na prikolici sem videl samo dve konjski riti...

Taka?

 

funny-photos-to-share-dont-be-what-you-s

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bil na klinika Loka zaradi cepljenja psa. Non stop cin cin za viber, okoli mene nikogar....gkedam in se mi ze blede...sporocil ni...

 

Sivi jako :) v nulo obvlada vse zvoke telefonov od SMs do vibra do outlooka....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.