Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

V zgodnjem pomladanskem dnevu gresta Mujo in Haso na bazen. Haso se takoj zlekne na le?alnik, Mujo pa se povzpne na 3-metersko odsko?no desko. Tam gori se za?ne napihovati in body-buildersko napenjati dele telesa.
"Jel' Haso, kako ti to ja izgledam, " v pozi vpra?a Mujo.
"Kao orao !!"
"Jel' po stasu, a ?"
"Ne, po tvojim noktima !"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kri?tof Kolumb je lahko odkril ameriko samo zato, ker: ni bil poro?en!!!

?e bi imel Kolumb ?eno, bi moral najprej pravilno odgovoriti na vsa naslednja vpra?anja:

   -          Zakaj mora? ravno ti oditi?
   -          Zakaj ne po?ljejo koga drugega?
   -          Kaj, a si edini? Brez tebe ne morejo ni? narediti?
   -         A ne vidi?, da te izkori??ajo?
   -          ?e moje dru?ine nisi spoznal in ti gre? odkrivat nov svet?
   -          Kaj skriva?? Sploh ne ve? kam gre?! Kak?na okrogla Zemlja?
   -          Samo mo?ki boste na ladiji? Ne me basat!
   -          ?e si ti ?ef, zakaj ne morem ?e jaz zraven?  Mene nikoli ne pelje? na potovanje!
   -          Nesre?nik, ti je zmanjkalo idej za izgovore, da ti ni treba biti doma?
   -          ?e prestopi? prag hi?e, se v isti sekundi vrnem k mami!
   -          Vse si splaniral lopov! ?e zdavnaj si se dogovoril z indijanskimi kurbami!! A misli? da sem padla z drevesa?
   -          Kaj pravi?? Kraljica bo prodala svoj nakit, da gre? ti lahko na popotovanje?  A  misli? da sem neuma? Kaj ima? s to kurbo?
   -          Ne gre? in pika! Ni? se ne bo spremenilo, ?e svet ostane raven kot plo??a.
    -         Ni? se ne obla?i, ker NE GRE? NIKAMOR!!!!

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje in dekleta...

Nas sosed je nabavil psa, pa je zena alergicna na dlake in ne more ostati pri njem.

Ce koga zanima...

Stara je 32 let, simpaticna in dela pa na Telekomu.

 

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Primerjava ?olskega sistema in vzgoje med letoma 1970 in 2018

 

Scenarij 1:
Janezek in Markec se po ?oli stepeta.

 

1970 * Zberejo se firbci. U?iteljica jih spravi narazen. Janezek in Markec si se?eta v roke in postaneta dosmrtna prijatelja.

2018 * Pokli?ejo policijo, ki aretira Janezka in Markca. Obto?ijo ju fizi?nega napada, oba izklju?ijo, ?eprav je Markec izzval spopad. Oba otroka morata obiskovati program za prepre?evanje nasilja 3 mesece. ?olski odbor skli?e sestanek za vklju?itev programov proti nasilju v redno prakso.


Scenarij 2:
Janezek je nemiren v razredu in moti ostale so?olce.

1970 * Janezka u?iteljica po?lje k ravnatelju in ta mu da nekaj vzgojnih. Vrne se v razred, kjer potem sedi mirno in ne moti pouka nikoli ve? (no, vsaj do nadaljnega).

2018 * Janezku dajo velike koli?ine Ritalina (?ibka verzija sinteti?nega kokaina s primesmi). Testirajo ga za ADHD * primanjkljaj pozornosti in motnja hiperaktivnosti. Janezkovi star?i za?no dobivati invalidnino in ?ola dodatno dr?avno subvencijo, ker ima Janezek razvojno motnjo. ?ez nekaj ?asa postane zombi.


Scenarij 3:

Franci ima glavobol in vzame nekaj aspirinov s seboj v ?olo.

1970 * Franci dobi od u?iteljice kozarec vode, da lahko popije tableto.

2018 * U?iteljica pove ?olskemu psihologu, ta ravnatelju in ta pokli?e policijo. Francija izklju?ijo iz ?ole zaradi posedovanja prepovedanih drog. Pri Franciju doma naredijo racijo.


Scenarij 4:

Mali Jo?ko razbije okno na sosedovem avtomobilu in zato ga njegov o?e da ?ez koleno, nakar sledi pra?enje *tazadnje*.

1970 * Jo?ko je naslednji? bolj pazljiv, zraste v normalnega fanta, gre na fax in postane uspe?en podjetnik.

2018 * Jo?kovega o?eta aretirajo zaradi zlorabe otrok. Jo?ka dajo v rejni?ko oskrbo, ?ez ?as pristane v lokalni tolpi. Psiholog s socialnega prepri?a Jo?kovo sestro, da je bila v zgodnjem otro?tvu zlorabljanja tudi ona in njun o?e je pe?en 3 leta na Dobu. Po prito?bi to?ilca in ne?teto ?lankih v Slovenskih novicah, 24 ur, mu kazen spremenijo na 5 let zapora brez mo?nosti pomilostitve.


Scenarij 5:

Mihec izprazni nekaj petard v prazno plo?evinko Fante in z njo razstreli mravlji??e.

1970 * Mravlje umrejo.

2018 * Pokli?ejo policijo, vojsko in antiteroristi?no enoto. Mihca obto?ijo terorizma, SOVA pridr?i in vzame pod drobnogled star?e, ostale otroke odpeljejo neznano kam, zaplenijo ra?unalnike. Mih?ev o?e pristane na listi potencialnih teroristov in nikoli ve? ne sme sesti na letalo.


Scenarij 6:

Mojca pade med igro in si odrgne kolena. Medtem, ko jo?e, pride njen u?itelj in jo pobo?a, objame v tola?bo.

1970 * Mojci je takoj bolje in nadaljuje z igro.

2018 * U?itelja obto?ijo, da je  pedofil in seksualni iztirjenec. Vr?ejo ga iz slu?be, dobi 3 leta zapora. Po prito?bi to?ilca in ne?teto ?lankih v Slovenskih novicah, 24 ur, zadeva kon?a na evropskem sodi??u. Mojca mora 5 let obiskovati terapevta.
 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko te matra kombinacija disleksije in lakote; sem ?el danes z Brnika in je tam v bli?njem kro?nem izhod za Praprotno polico, ki sem jo prebral; 

 

POTRATNA POTICA  :wub:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred leti sem nekaj delal na pa?niku in pride do ograje neka gospa z otrokom ter me nagovori:

- "Oprostite, gospod, a si lahko malo pogledamo, saj ne motimo, kajne? Veste, moj sin ?e nikoli ni krave v ?ivo videl."

 

Sem se samo nasmehnil in prikimal. Ter se ?el domov krohotat. Imam namre? koze, krav pa nikoli ni bilo pri tej hi?i...

 

Sem mislil, da je to osamljen primer. Potem pa najdem tale ?lanek:

 

https://siol.net/novice/svet/gigantska-krava-postala-spletna-senzacija-video-484094

 

Je kdo mogo?e pri tej kravi videl vime? ?e nima vimena (tako, na grobo: 5 do 10 litrski meh s ?tirimi vsaj kot palec velikimi seski), ni krava ampak... In ta ima na zadnjem delu trebuha "izrastek za krave"... Sicer se zdaj ne pari, pa je bolj majhen, se ga pa vidi. In tudi sicer se mi zdi, da gre za ?redo bikcev...

 

Ni krava vse, kar ima ?tiri tace in (porezane) rogove... Mogo?e je pa ?lanek spisala ravno tista gospa...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kmet iz sosednje vasi se oglasi pri kmetiji na samem. Potrka na vrata in ?aka.
Odpre mu en mali fantek.
"Je fotr doma?"
"Ne."
"Kaj pa mat?"
"Ne. Sta oba ?la v mesto."
"Kaj pa tvoj starej?i brat Berto?"
"Ne, tudi on je ?el s star?i."
Kmet stoji nekaj minut, menca in premi?ljuje.
Fantek mu re?e: "?e rabite kako stvar, vem vse. Vem kje ma fotr kaj od orodja, stroje, ?vali - obvladam vse v nulo! Vi kar pra?te."
Kmetu je bilo nerodno, a vseeno pove: "Pravzaprav bi moral govoriti z o?etom. Torej takole, tvoj brat Berto je napravil otroka na?i Suzani."
"Uuuu, strela... to boste moral pa res s fotrom re?it. Vem da za bika ra?una 50 evrov, za prasca 20, ne vem pa kok bo zahteval za Bertota."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.