Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,2k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

- "Halo, je tam gasilska brigada?"
- "Ja, želite?"
- "Prosim, če pridete takoj...."
- "Bonton zahteva, da se najprej predstavite! Povejte nam vaše ime? Kdo kliče?"
- "Janez Koren... toda, nujno je!"
- "Od kod kličete?"
- "Iz telefonske govorilnice, ampak..."
- "No, zdaj mi pa povejte naslov!"
- "Govorilnica je v Cojzovi ulici..."
- "Ne naslov govorilnice, ampak vaš naslov, prosim!"
- "Jaz nimam več naslova! Tako mečkate, da mi je že zgorel..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Direktor, vodja in pripravnik so bili ravno skupaj, ko so v skladišču med kramo našli zelo staro oljno svetilko. Ko jo podrgnejo, se iz nje prične kaditi in valiti dim prikaže duh. Vsi zaprepadeni ga nemo in nepremično opazujejo.
Duh spregovori:

- "Ponavadi izpolnim tri želje; torej povejte, kaj si želite!"

- "Najprej jaz, najprej jaz!", se oglasi pripravnik. "Želim si biti na Bahamih, prevažati se po morju z gliserjem in pozabiti na vse skrbi!"

Puf in izgine!

- "Zdaj pa jaz, zdaj pa jaz!", zavpije vodja ves presenečen. "Naj bom na plaži na Havajih, daj mi osebno maserko, zraven pa neskončno zalogo Pine colade in poleg mene ljubezen mojega življenja!"

Puf in izgine tudi on!
"Zdaj pa še ti", se duh obrne k direktorju.
- "Glej, da bosta tadva na delovnem mestu do konca malice!"

NAUK ZGODBE: Direktor naj ima vedno prvo besedo!

  • Všeč 1
  • Haha 4
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na centru za obveščanje zvoni telefon:

- "Hitro potrebujemo gasilce in reševalce. Tašča se je obesila."

- "Ja, gospod, takoj bodo krenili. Vi pa taščo rešite z vrvi, da ji bomo sploh lahko pomagali."

- "Aha, ja, no, malo bom še počakal, zdaj še brca..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V antikvariatu sem kupil zelo staro knjigo ter v njej našel recept za izgon hudiča. Potem sem nabavil žabe, lase, živalske oči, svinec, suhe korenine mrkača in še nekaj nujnih stvari, jih zmešal in skuhal, kot je treba, se namazal pod pazduho in po stegnih in pošprical stene v stanovanju. Zaradi tega je nastal hud prepir z ženo, nakar je ona v besu zapustila stanovanje.

 

Tako da stvar načeloma deluje...

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Končana so predavanja in na vrsti so ustni izpiti.
Pa pride mlada študentka, vsa nervozna, pred komisijo, v kateri je poleg dveh postavnih a strogih izpraševalcev tudi star predavatelj, strah in trepet večine študentov.
Potegne listek s tremi vprašanji, malo premisli ter začne odgovarjati.
S težavo odgovori na prvo vprašanje in ko odjeclja do konca neopazno potegne krilo do kolen, računajoč na popustljivost oziroma dodatne točke pri komisiji.
Prične odgovarjati na drugo vprašanje, nekje na sredi se ustavi, malo jeclja in spet potegne krilo malo višje, tokrat že do sredine stegen.
Nekako le spet pove do konca kar bi naj povedala, ko pride do tretjega vprašanja, kjer pa se tudi ustavi. In tako potegne krilo že tako visoko, da se pokaže rob spodnjega perila.
Takrat pa stari izpraševalec pogleda izpod očal, namršči obrvi in zarohni: "Kolegica, veste, tista stvar se pere, ne pa lufta!!!"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekega dne gasilec pride domov z dela in reče svoji ženi:

- »Veš, danes smo v službi na postaji uvedli odličen sistem: zazvoni zvonec en-krat in vsi si oblačimo zaščitne obleke, zazvoni zvonec dva-krat in vsi se spustimo po drogu v garažo, zazvoni zvonec tri-krat in vsi se posedemo po tovrnjakih. Od danes naprej bova ta sistem uvedla tudi pri nas doma! Ko zazvoni zvonec en-krat se boš slekla, ko zazvoni zvonec dva-krat boš skočila v posteljo, ko zazvoni zvonec tri-krat se bova pričela valjati celo noč!«
Naslednji dan pride gasilec domov iz službe in že na vratih kriči:

- »Zvonec en-krat zvoni!« in žena se takoj zatem sleče.
Nato zakriči:

- »Zvonec zvoni dvakrat!!!« in žena takoj skoči v posteljo.
- »Zvonec tri-krat zazvoni!!!« zavpije gasilec in začneta se mečkati v postelji...
Po 2 minutah žena nenadoma zavpije

- »Zvonec zvoni štiri-krat!!!«
Zmedeni gasilec jo vpraša:

- »Kaj za vraga je zdaj to 'Zvonec zvoni štiri-krat'???«
- »Več cevi, več cevi, si predaleč od ognja!«

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.