Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

dne 7. 6. 2022 ob 9:10 je Boss napisal:

 

Mal sarkazmne škodi, sploh ko mi kakšen TikTok mladec/mladinka rojen/a v tem tisočletju razlaga kako hudo je bilo v tistih časih, katere sploh niti ne poznajo. Ko jim povem, da je bilo takrat veliko več optimizma, in volje do življenja ter nobenega strahu pred prihodnostjo me pa gledajo kot, da sem z lune padel. Pol pa pač delajo take in podobne meme, da zakrivajo trenutno nezadovoljstvo s tem, da se tolažijo, da je bilo včasih pa še mnogo huje pa ne glede a je to res ali ne.

 

Prvo specialko sem dobil leta 85, takrat so imele vse še tubularje - to je tista reč ki poči, če jo samo malenkost grdo pogledaš. Iz lastnih izkušenj zanesljivo lahko trdim, da je bil asfalt takrat speglan v primerjavi s sr... ki ga imamo sedaj.

 

Ko me nekdo vpraša, kako sem, vedno odgovorim: slabš ko včeraj pa boljš ko jutri. Pa tega nisem kriv jaz in moj večni optimizem.

 

Popravljeno od Mraušk Mčk

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa naj se kdo rece, da Mercedes ni sekret… :D 

 

image.png
 

image.png
 

image.png

 

 

 

 

  • Všeč 2
  • Haha 3

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vnuk čestita babici za rojstni dan. Babica:" o,hvala , spomnil si se..."

Vnuk :" 69 si danes,ne?

Babica :"ne še...   Si je pa dedek ravno šel zobe  umiti, tako da verjetno bo do večera res..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prideta dva klošarja pred davčno upravo.

Prvi vstopi, ven pride nag, pa ga drugi vpraša zakaj je nag. Prvi pove,da mu drugega niso imeli kaj vzet kot obleko, ki jo je imel na sebi.

Drugi se sleče do golega in vstopi v D.U.. Ven se vrne s čepom v riti in ščipalko na tiču, za kar ga vpraša prvi čemu to.

- "Ker sem vstopil nag mi niso imeli kaj rubit, zato so mi zaprli vodo in plin."

Popravljeno od Slivka
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ljudožerec ujame cigana, ga priveže na kol in naroči sinu ljudožercu, naj ga počasi vrti, da ga ne bozažgal od zunaj.

 

Pride ljudožerec čez čas nazaj in vidi kako ves prešvican vrti cigana zelo hitro pa ga vpraša:

- "Sine, sem ti rekel, da ga vrti počasi. Zakaj ga vrtiš hitro?"

- "Oče, če ga vrtim počasi, mi krade krompir iz žerjavice..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dragi prijatelji!

 

Morda ne boste verjeli, a je čista resnica: postal sem vzoren človek.

Ne pijem drugega kot vodo, ne kadim, jem skromno, nikamor ne hodim, ne v kino, ne v gledališče, ne na nogometne tekme, še v gostilno ne hodim več. Ne družim se več z ženskami, še več, niti pogledam jih ne. Denarja ne zapravljam, kart in biljarda ne igram več. Ležem ob osmih zvečer in vstanem ob šestih zjutraj, se umijem z mrzlo vodo in grem na delo.

No, ko bom prišel iz zapora, bo pa malo drugače...

  • Všeč 2
  • Haha 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes so me pa spravili v smeh... V regijski center za obveščanje Maribor je poklicala ženska:

- "Halo, ste vi Samo?"

- "Ne gospa, to bo pomota."

- "Če pa imam na mobiču izpisano, da me je klical neki Samo iz 112!"

Kasneje je operater ugotovil, da je bila ženska v območju slabega signala in telefon ji avtomatsko napiše SAMO 112.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.