Skoči na vsebino

?portni kolelktor


Grega_

Priporočeno sporočilo

aja aja, ma kwa sem blond, nisem dojeu ja, tega poznam, kratka lajtunga pa to heeh.

 

No avid? poj pa sploh, ne mor? tak avto tunat za od gasilskega doma do gostilne. Kwa use si mel zrihtan, dj odpri temo! :punk:

 

Ksna lajtunga ? Ne razumem :/ ..

Paa motor je bil generalno obnovljen tko ca je imel spet skori tistih 106 KM pa glava znizana pa malo povecani kanali bol presecni kabli za svecke direkt iz koreje :) pac uni ce ste kdaj vidli tornado v2 neki takega k&n apolo filter gladke cevi od bmc-ja in vecja sesalna loputa ... in se ostalo kar je bili ze prej omenjeno .. sam res ta avto ga je trgu lahk mi ne verjames sam za 1.6 je delu boga pac sej ka je blo vse to vstimano sm mislu se dol tunercu peljat na valck3 da bi ga dal ke na ksnih 120-125KM sam sm rajsi mazdo pole kupil kr sm se unga ze navelicu ;) bom pa to 6ko probu spravt ne na ksnih 500nm+ :) aja pa se neke bol mrzle svecke sm mel not kar je tudi pripomoglo k bolsemu so bile pa 2elektrodne nkg n3ki takega ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 109
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ksna lajtunga ? Ne razumem :/ ..

Paa motor je bil generalno obnovljen tko ca je imel spet skori tistih 106 KM pa glava znizana pa malo povecani kanali bol presecni kabli za svecke direkt iz koreje :) pac uni ce ste kdaj vidli tornado v2 neki takega k&n apolo filter gladke cevi od bmc-ja in vecja sesalna loputa ... in se ostalo kar je bili ze prej omenjeno .. sam res ta avto ga je trgu lahk mi ne verjames sam za 1.6 je delu boga pac sej ka je blo vse to vstimano sm mislu se dol tunercu peljat na valck3 da bi ga dal ke na ksnih 120-125KM sam sm rajsi mazdo pole kupil kr sm se unga ze navelicu ;) bom pa to 6ko probu spravt ne na ksnih 500nm+ :) aja pa se neke bol mrzle svecke sm mel not kar je tudi pripomoglo k bolsemu so bile pa 2elektrodne nkg n3ki takega ;)

 

http://sl.wikipedia.org/wiki/Vejica

 

Prosim, saj ni te?ko ;)

 

ma kw nwm kolk cene navora je bilo pa precej in cca kar sm jst cutil bi bilo tm enih 5 Konju

Svaka ?ast, da ?uti? 5 konjev razlike.

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa bo menjalnik in ostalo zdr?alo dodatnih 200 nm navora?

 

In s ?im misli? dose?i tako pove?anje?

Mimo katerih avtov pa je ?la nubira?

 

Ma pomoje da bo sam sklopko bo treba dat sportno :) .. ma nubirca je sla mimo vseh .. no razen unih nemskih jajc kar je blo 2.5l+ :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma pomoje da bo sam sklopko bo treba dat sportno :) .. ma nubirca je sla mimo vseh .. no razen unih nemskih jajc kar je blo 2.5l+ :D

 

Ho?mo to?ne modele pa letnke avtov k si jih prehitel in kje to. a na cesti a na ravninah al kwa?!? Da si la?i predstaulam kolk zlo je ta nubira mogla it ane.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

daj mi prosim kako sliko, ker enkrat je res ?la ena nubira mimo mene in me zanima ali je bila tvoj.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe hmm no to je pa ze malo drugace sam ponavadi ce mas turbino je bl 6-1 a ni .. no za te vase V motorje bi mogu malo bl pogledat sam ce je v liniji je pol tko :)

 

sm ?isto non turbo, pa ni linijski, ?e je "V" :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni so Nubiro odsvetovali in raje predlagali cupro, ker je baje samo za izkusene

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne ne sej vem da je V sm napisu .. sam sm malo bol cudno napisu :zvizga: ma sej je bols brez .. prejnku odpre ta turbina si ze vn z ovinka .. mhm se bom mogu zdej se z levo naucit zlajfat :danzoman:

 

ti, pa jih s 6-ko tut tak dol me?e? kot z Nubiro?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ding ding ding..... mislim da je po?as treba se zbudit in ustat,mal si zaspal za v ?olo!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.