Skoči na vsebino

bodykit


mazdamx3

Priporočeno sporočilo

Ne morem najditi body kit za M6 GG kot od kolege: http://www.mazda-si.net/topic/12055-prodam-body-kit-za-mazdo-6/

Mazda mi je razbita in moram zamenjat odbija?, Be?im od stock varijante. Poljaci imaju, ampak je nemogo?e iz Srbije kupit ker imajo interni Paypall. ?e kdo dela te sport odbija?e v Sloveniji, bi mi veliko pomagala informacija. Prage imam in rabim samo odbija?e (oba al pa samo prednji). 

:policaj: error driver 6 604015435943476473710351.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa zanima glede na to, da ima tazadnji odbijac ze use nastimano za meglenke, kako potem to deluje? ?e sedaj pri?ge? meglenke ti itq gorijo tiste katere so v lampi. Ali potem obojne gorijo (te v lampi in spodnje v odbijacu)? Ali pa? tiste v lampi odklopi? in ti gorijo samo spodnje v odbijacu ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha sepravi, ?e ima? spodi meglenke potem v lampi kabli za meglenke niso nic predpripravljeni al kko ? Jest recimo originalno sploh nisem imel meglenk , ampak sem kable imel ze use predpripravljene...samo parabole sem mogel dobiti pa rocko sem mogu zamenjat :). Ravno zaradi tega me zanima, ker ?e ima? spodi v odbija?u meglenke potem jih o?itno nima? v lampi oz. te kable za meglenke  katere sem jaz imel speljane v lampo so v tem primeru speljane pod odbijac in pri lampi ni nobenih kablov. Tista "parabola" oz. luknja za parabolo v lampi pa nima nobenega pomena (ostaja prazna-nefunkcionalna)? Usaj jest si tako razlagam al kko ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ne boste ?reve? fantaziral, VSE so imele meglenke tovarni?ko v samem ?arometu, ?e niso imele xenona, ?e so imele xenon Meglenk ni bilo, razen ?e je bila uvoz iz italije.

Spodaj v odbija?u je serijsko imela meglenke samo mazda 6 MPS.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No to me je zanimalo :prstgor:. A ti yavarye k mas ze serijsko meglenke v spodnjem odbijacu potem nimas v lampi nic kablov ze predpripravljenih kao za meglenke, kot sem jih jaz imel ?

Ja skydriver sej to kontam, da imas dva tipa zarometa. Eni so imeli meglenke (parabolo) ze serijsko v lampi drugi pa ne. Jest jih recimo sploh nisem imel, ampak je bilo use ze predpripravljeno, sepravi samo parabole sem mogu montirat pa rocko zamenjat.. to je to. Zanimalo me pa je, ce te 6ke (mps ocitno) k majo serijsko meglenke v odbijacu ali imajo ravno tako ze use kable v lampi predpripravljene ali ne oz. ali imajo parabole? Vrjetno je lampa brez parabol (kot v mojem primeru), vendar kabli so pa ravno tako predpripravljeni al kko ? :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.