Skoči na vsebino

?alabajzarija v ?ivo


jures

Priporočeno sporočilo

zakaj ne poveste ko imate kako tako srecanje...joj...

 

Ni poceni ve? :huh:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Blo je pa 906 serijskih konjev, pol po meritvi enega, samo ugotovili cca 32 konjski prirastek. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U madona pol ta powerbox res dela!!!!

CD136 na CD168

 

papir proizvajalca pa pravi:

kw ps nm

100 136 310

118 160 365

 

:huh::huh: Torej ve?..... :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol doma sem kozlal,pa zjutraj spet. :(

 

U madona pol ta powerbox res dela!!!!

CD136 na CD168

 

papir proizvajalca pa pravi:

kw ps nm

100 136 310

118 160 365

 

:huh::huh:Torej ve?..... :D

 

Da dima zadaj ne omenjam.....en je kr skoraj ustavil ker se ceste ni videlo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ni ?ans, da me ulovi?..... zaradi dimne zavese - sem bil kot hobotnica... :D:D:D

 

Ti se kr zajeb.... :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pr kermu ste to merl?a se je rea to poznalo?

 

Pri meni - na mojih "igra?kah". :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri meni - na mojih "igra?kah". :danzoman:

 

Predvidevam, da je bilo to merjenje prej-potem na isti relaciji takoj po "popravku"? B)

 

BTW, ?e ena igra?ka za vse ?alabajzarje. :bravo:

 

Objavljena slika

 

Sploh, ?e ima? mobitel z Androidom se baje aplikacija Torque zelo super obnese.

 

Torque is an engine diagnostics application for Android that allows you to directly monitor your car engine control unit (ECU) and retrieve various information from the sensors connected to it as well as use your phones internal GPS and accelerometer sensors to graph other information such as acceleration

Objavljena slika

Objavljena slika

 

Kdor ima pa Symbian ali Windows mobile pa lahko tole uporabi za vse sorte meritve preko GPS sprejemnika v mobitelu, spotoma pa tudi bere hitrost tudi preko OBD.

 

Objavljena slika

Objavljena slika

 

Kdor ima pa Iphone je pa sre?ko, ki ga Rok Brumen ni nategnil. Google: "Rok Brumen ?alabajzer" :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej so ga danes pridr?ali in ovadili :bravo:

 

http://www.siol.net/slovenija/crna_kronika...e_z_iphoni.aspx

 

http://dne.enaa.com/E-svet/Poslovni-svet/R...j-z-iPhoni.html

 

Sicer pa so precej krivi tudi sami kupci, ki so o?itno pripravljeni reskirat vse za ta kos bele plastike.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej so ga danes pridr?ali in ovadili :bravo:

 

http://www.siol.net/slovenija/crna_kronika...e_z_iphoni.aspx

 

http://dne.enaa.com/E-svet/Poslovni-svet/R...j-z-iPhoni.html

 

Sicer pa so precej krivi tudi sami kupci, ki so o?itno pripravljeni reskirat vse za ta kos bele plastike.

 

Vem, saj zato sem ga omenil kretena. Seveda si je folk sam kriv, ko so pa tako obsedeni z napol odgriznjenim jabolkom ampak v osnovi je on taglaven nategun, ki si zaslu?i, da bi ga en fajn razbil. Sploh mi ni jasno kako je lahko nekdo tako jebiveter, da nategne toliko folka. :vskalo:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Blo je pa 906 serijskih konjev, pol po meritvi enega, samo ugotovili cca 32 konjski prirastek. :danzoman:

 

To je nekam maj?keno. V?eraj so bili parkirani trije avti pa je bilo ve? konjev (>920). Japonc, Nemc in Francoz. Pa en od tega je bil M3 pa ni bil Francoz. :harhar:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Glih sva se dotaknila z ustnicami, je ona stisnila noge in mi zlomila očala...
    • Shujševalna kura mi ni nikoli pomagala. Pohana pa vedno...
    • Ob izstopu iz vlaka na domači postaji si dostikrat privoščim slastno pleskavico v v gostišču hitre hrane poleg postaje. Tudi včeraj sem sedel za mizo in naročil mojo priljubljeno jed in vrček hladnega piva. Ko sem se zagrizel v meso in z jezikom premetaval grižljaj v ustih, sem začutil nekaj neobičajnega in na plano sem potegnil dolgo črno kocino in jo odložil na rob krožnika, ter poklical lastnika lokala, ki me je stregel. Ko sem mu pokazal dlako se mi je začel globoko opravičevati: - "Gospod, najiskreneje se vam opravičujem za ta neljubi dogodek in naj vam pojasnim morebitni vzrok za to. V kuhinji imam izvrstnega kuharja, ki pa je žal brez ene roke. Pleskavice oblikuje in plošči s preostalo roko z udaranjem mesa na svojih golih prsih. In tu je verjetno zašla njegova dlaka v vašo pleskavico. Za storjeno nevšečnost vam brezplačno ponujam porcijo pravkar pripravljenih polnjenih paprik, seveda tudi pivo poleg!"   Ob misli, kako je enoroki kuhar tlačil nadev v paprike, sem se lastniku za ponujeno zahvalil in zapustil lokal...
    • https://www.rtvslo.si/znanost-in-tehnologija/elektronski-casopis-prezivel-tudi-s-pomocjo-spleta/707299
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.