Skoči na vsebino

Risi in poliranje


Guest BrainY

Priporočeno sporočilo

Heh, ok zmenjeno, samo da bo? ti tudi kaj prispeval z svojimi koktaili ker vsak ne pije piva...! :D:D;)

Glej zmenjeno.....sem se pripravljen "?rtvovat".... :D:D:D

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 leti kasneje...

Mam eno vpra?anej v zvezi s kvaliteto barve na 6-kah, letnik 2004 (upam, da sem vpisal pod pravo temo).

 

Je barva res tok zani?, da se pri vsakem bunkcu od vrat pozna orng pika in to do temeljne barve?

 

Imate vi tudi tak?ne izku?nje?

 

Hvala!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam eno vpra?anej v zvezi s kvaliteto barve na 6-kah, letnik 2004 (upam, da sem vpisal pod pravo temo).

 

Je barva res tok zani?, da se pri vsakem bunkcu od vrat pozna orng pika in to do temeljne barve?

 

Imate vi tudi tak?ne izku?nje?

 

Hvala!

 

Po mojem to ni tvoja temeljna barva ampak od tistih kret...v,kateri ne pazijo in kar razbijajo tuja vrata... :angry:

 

a si ziher, da je to tvoja temeljna barva... je pa res, da bi lahko bila barva bolj trpe?na, ker ?e bo letos huda zima, bo bila moja havba spet ?ist popikana... :angry:

 

Ja,barva je res bolj "ob?utljiva" na kamen?ke.Tudi sam imam namre? spredaj vse popikano... :ne vem:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja mislim, da je kar temeljna barva... ker e kot, da bi se je malo, kot pikica, odlu??ilo :(

 

Kaj potem na vsake toliko prebarvate havbo? Polirate?

 

LP

 

Jaz vsake toliko "ritokiram" z majhnim ?opi?em pikice.?ez grem z prozornim lakom.Original barvo pa dobi? na servusu...ali pa ti jo zme?a kak dober pitor... ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

No super tema :bravo: .Namre? meni je nekdo na havbi naredil ris z klju?em in moram sedaj zadevo porihtat pa me zanima,?e kdo ve kje se nahaja ta ?ifra barve za avto,da bi mi potem mojstri name?al barvo.Nekdo pravi,da je ta ?ifra barve ponavadi v prtlja?niku nekje napisana samo jaz je ne najdem,?e kdo ve kje ta ?ifra nahaja naj mi prosim napi?e.Je pa avto mi?je sive barve druga?e.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No super tema :bravo: .Namre? meni je nekdo na havbi naredil ris z klju?em in moram sedaj zadevo porihtat pa me zanima,?e kdo ve kje se nahaja ta ?ifra barve za avto,da bi mi potem mojstri name?al barvo.Nekdo pravi,da je ta ?ifra barve ponavadi v prtlja?niku nekje napisana samo jaz je ne najdem,?e kdo ve kje ta ?ifra nahaja naj mi prosim napi?e.Je pa avto mi?je sive barve druga?e.

 

Tudi sam sem jo izkal povsod v avtu,a je nisem na?el. :whatever:

Druga?e pa,predvidevam da ima? tako svetlo sivo mi?jo kot jaz(obstaja tudi bolj temno siva)...

 

"Na?a" se imenuje Titanium gray.Jih je pa spet kar nekaj:

 

-od junija 2002-aprila 2004 je titanium gray 25 g

 

-od aprila 2004 naprej je titanium gray II 28 y

 

-face-liftana je titanium gray 29y.

 

To bo ble vse te mi?je sive titanium gray barve... :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za ?ifro barve pojdi na servis, kjer ti bodo vpisali serijsko avtomobila in med podatki, ki jih vrne ra?unalnik, je tudi to?na ?ifra barve.

 

Pri nekaterih pa so to ?ifro vpisovali tudi v servisno knji?ico - poglej mogo?e je tam ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za ?ifro barve pojdi na servis, kjer ti bodo vpisali serijsko avtomobila in med podatki, ki jih vrne ra?unalnik, je tudi to?na ?ifra barve.

 

Pri nekaterih pa so to ?ifro vpisovali tudi v servisno knji?ico - poglej mogo?e je tam ;)

 

Sam problem je,ker si pitor s to ?tevilko,ki jo ima vpisano v servisno knjigo ne bo kej dosti pomagal. :whatever:

Edino na servisu mu pol lahko dajo ustrezno barvo.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 let kasneje...

Da ne odpiram nove teme... Mi lahko kdo pove kolk me stane poliranje avta, cca. kolk ?, pribli?no 10? gor, dol. Ni? posebnga se ne bi delalo, obi?no poliranje.... Gre se za mazdo 6... Hvala.

 

Lp

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Priporo?il bi ti "na?ega" An?eta (AC TOMC), mislim da bo tudi ceno povedal zelo na nivoju. :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zakaj ga nebi sam poleru? drgac pa cca. 200? odvisno...

 

Ne vem, ?e nikol nisem sam poliral avta, ne bi rad kej zaj...., pa ?rn avto je, ?e tko je ob?utljiva barva, zato raje prepustim komu, ki obvlada. Hvala. :)

 

Hvala tudi teb ZMAJ za info....

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, ?e nikol nisem sam poliral avta, ne bi rad kej zaj...., pa ?rn avto je, ?e tko je ob?utljiva barva, zato raje prepustim komu, ki obvlada. Hvala. :)

 

Hvala tudi teb ZMAJ za info....

 

drgac pa povej iz kje si pa ti najdemo najblizjega moznega izvajalca.

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

drgac pa povej iz kje si pa ti najdemo najblizjega moznega izvajalca.

 

Sem iz Zasavja. Sej tuki imamo AH Krzisnik, sam verjetno bi me kr drago stalo pri pooblascenem serviserju. Thx.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ne odpiram nove teme... Mi lahko kdo pove kolk me stane poliranje avta, cca. kolk ?, pribli?no 10? gor, dol. Ni? posebnga se ne bi delalo, obi?no poliranje.... Gre se za mazdo 6... Hvala.

 

Lp

 

 

Svojo M6 sm spoliral kar sam za dobrih 40? pa ?e to sm preve? rekel, vse kar rabi? je eno dopoldne ?asa pa polirpasto...druga?e v na?ih koncih (Ribnica) ti spolirajo avto za 80-100?... :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.