Skoči na vsebino

Zimske gume 2011


LabiGT

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 191
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

OK, tud iz testov na netu sm ugotovil isto: Goodyear Ultragrip 8 in Dunlop Wintersport 4D so najbolj?e.

 

Sedaj pa vpra?anje za vas: A ima kdo kak?no ugodno ponudbo ta te gume?

 

A so tiste cene ki jih najdem na netu kar uredu?

Imam pa 195-65/15 (pa tud 205-65/15 sam so precej dra?je).

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam bom letos tudi kupoval nove zimske gume,in glede na to da so letne dunlop,bojo verjetno zimske tudi ,kolebam pa med 3d in 4d cena je pa enaka za obe :ne vem:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst se nagibam k GY UG 8, sploh za 59? po komadu v dimenziji 195-65-15. Ni ?ist moja dimenzija ampak ko jebe, bol? k 6 let stare S3 :P

 

Mi vr?e? link, ker tako poceni jih ?e jaz nisem na?el :rispekt:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no evo prvi testi

 

http://www.adac.de/infotestrat/tests/reife...urcePageId=6729

 

izleda, da se mojim kandidatom pridruzuje se conti 830 (sploh, ker ima po nasih vulkanizerjih se celo boljso ceno kot dunlop/goodyear)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

AMpak a ve? kaj je pomanjklivost vseh teh testov? Testirajo se samo nove gume, ki pa vsi vemo, da so nove samo takoj ko jih damo na avto pa ?e par tiso? km.

 

Fino bi bilo videt test kaj se dogaja s temi gumami pri 10.000km, 15.000km, 20.000km...

 

Si upam trditi, da vrstni red ne bi bil ve? tak kot je zdejle oziroma po moje bi se nad rezultati testa verjetno kar oreng zamislili. :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej so testirali par let nazaj...najbolj je drzal good year takrat ultra grip 7...

sam meni osebno to nc ne pomen, s tem trenutnim tempom mam gume za po eno sezono, max dve

 

Jst pa lih zarad tega cilam na UG 8, ker mam gume lah tud 4 sezone ?e bom pametno vozu, zato mi je va?n kok ?asa k?ne gume zdr?ijo.

Tuki je pa ?e link do cene 59?

 

http://www.avto.net/_OPREMA/ad.asp?ID=5166683

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej so testirali par let nazaj...najbolj je drzal good year takrat ultra grip 7...

sam meni osebno to nc ne pomen, s tem trenutnim tempom mam gume za po eno sezono, max dve

 

Poznam ta test, Auto Bild ga je objavil ampak ga ne najdem nikjer. Vem pa da je bla kr katastrofa napram novim gumam vsaj pri tistih pogojih, kjer naj bi se zimaki najbolj izkazali.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm, po tvojem zgornjem linku sode? in ?e sem prav razumel ?lanek, sta Dunlop in Michelin bila precej pred ostalimi, kar se vzdr?ljivosti ti?e :unsure: Je pa res, da moja nem??ina ni najbolj?a...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

profila (mesa) je vec kot dost, to ni problem...ampak rata trda

na clanku hvalijo good year, ki je ohranila lastnosti bolj vse druge

 

meni osebno je bla dunlop (na prejsnji 6-ki, dimenzija 195/65 15 boljsa kot gy ultragrip 7+)...

 

na prejsnji 6-ki sem mel

michelin alpin a2

dunlop wintersport 3d

good year ultragrip 7+

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam bom moral enako kupit gume za novo M6. Torej kolikor sem preletel teste, ne zgre?i? niti z dunlop 3D/4D ali goodyearom UG 8+. Sam bom vzel tiste, ki bodo cenej?e. BTW, kje bi se dobile ugodno pa da bi bil DOT ?im novej?ega datuma?

 

V bistvu ?e imam dunlopke 3D (16"/205/55) na Proceed-u, vo?ene 2 sezoni, samo na ?alost ne bodo pasale na novo M6, tako da jih bom moral prodat (moram pa ?e preverit, ?e bi feltne pasale na novo M6 - KIE in Mazde imajo namre? enak razmak med vijaki (5x114,3), nevem edino kako je ET-jem). ?koda, ker so zelo lepo ohranjene pa tudi sicer so se obnesle odli?no.

 

Na stari M6 sem imel pa Eskimo S3. V snegu so bile ?e ok, na suhi in predvsem mokri cesti pa bolj tako, tako. No ja, za driftat so bile v redu. :hohoho:

12360_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.