Skoči na vsebino

Zimske gume 2011


LabiGT

Priporočeno sporočilo

Labi a te je Boj? klical glede tega, da mu vulkanizerji svetujejo druge gume za CX-7 kot pa so WS 4D ali pa UG8, ?e?, da za SUV-e in terence naj bi bili namenjeni drugi modeli. Men se zdi tole mal pretiravanje sej CX7 je samo par 100kil te?ji kot ?estka pa itak je za po cesti vozit in ne za v neke makedamske klance rinit?

 

ne, sicer ne vem ce ma mojo pristinsko stevilko

sam tole kar pises je BS brez primere...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 191
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ampak kake cene so si na novo omislili vulkanizerji .... menjava, ventil?ki in centriranje za 18 colske (letne za letne) so mi ra?unali 72? - dodatno je k ceni pripomoglo dejstvo, da imam na ventil?kih senzorje pritiska, kar naj bi podra?ilo menjav :ne vem:

 

U madona, to je pa res konkretna cena. Sicer ne vem ali razni ventil?ki ipd. podra?ijo zadeve, ampak za menjavo iz alu na jeklenke (oziroma obratno) in centriranje nikoli nisem dal preko 20? za vse ?tiri.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak kake cene so si na novo omislili vulkanizerji .... menjava, ventil?ki in centriranje za 18 colske (letne za letne) so mi ra?unali 72? - dodatno je k ceni pripomoglo dejstvo, da imam na ventil?kih senzorje pritiska, kar naj bi podra?ilo menjav :ne vem:

 

sam to je pa oreng pismo. js tudi dam za menjavo zimsko-letne in obratno 20?. in to v BTC.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj a gume dajo dol iz feltn pa druge gor in ?e centrirajo za 20? - in to 18" ??? ?zmeden?

 

ja boss tocno tako. pa se shranim jih pri njemu za 20? ker se mi ne splaca okoli jih vozit in avto umazat. ker potem ga morem za 15? prat.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A te smem vpra?at kdo je to al ma? to "special prices only for you"?

 

niti ne. zmerej tok placam. res pa da ne hodim takrat ko je guzva. ampak mal prej oziroma kasnej. to je ta vulkanizer k je krozen za kolosejem potem pa gres tam notri k so kot ena skladisca pa pa en vulkanizer je takoj spredaj ta moj pa je mal bolj skrit. ima avtodelavnico rece se ji " AVTOKLINIKA".

 

 

 

upam da ni zvisal cene od spomladi.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je na tisti enosmerni ulici kjer je Tu? na koncu (Cash&Carry)??

 

ne prej je rece ji avtoklinika ciril. evo vsm stevilko tel 040202153 je ta tip uros, ful je prjazn in vse zrihta tako kot ae zagre. res pa da je mal bolj pocasen ampak sam dela.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne prej je rece ji avtoklinika ciril. evo vsm stevilko tel 040202153 je ta tip uros, ful je prjazn in vse zrihta tako kot ae zagre. res pa da je mal bolj pocasen ampak sam dela .

 

Aha o?itno sem jauz hitrost pla?al - pr men so uletel ?tirje (4) modeli in vsak svojo gumo, dol snel, opral, na dveh centrirkah scentriral in zmontiral nazaj. Vse skup ni trajal 10min. Bemu du? draga je brzina. :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha o?itno sem jauz hitrost pla?al - pr men so uletel ?tirje (4) modeli in vsak svojo gumo, dol snel, opral, na dveh centrirkah scentriral in zmontiral nazaj. Vse skup ni trajal 10min. Bemu du? draga je brzina. :hudicek:

 

js pustim avto tam in grem v cityparka notri tko da ubijem 3 muhe na en mah:

- js ne cakam tam kot budala

- zenska je vsa hepi k sopingira

- avto ima drugo obutev

 

tko da nazajgrede se vsi smejimo. :)

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js pustim avto tam in grem v cityparka notri tko da ubijem 3 muhe na en mah:

- js ne cakam tam kot budala

- zenska je vsa hepi k sopingira

- avto ima drugo obutev

 

tko da nazajgrede se vsi smejimo. :)

 

...?e najbolj pa verjetno gumist. :hudicek:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz recimo jm ne dam ni?,ker imam druge feltne z zimaki.No,edino centriranje,?e...

 

Glej no - sej jaz tudi, ampak enkrat se ti pa tudi gume znucajo in jih mora? dol pa druge nove gor in takrat na?eloma brez vulkanizerja ne gre.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glej no - sej jaz tudi, ampak enkrat se ti pa tudi gume znucajo in jih mora? dol pa druge nove gor in takrat na?eloma brez vulkanizerja ne gre.

 

No,ja,pri meni je to vsake 4 leta,pa ?e kolega mi to naredi poceni. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mater fantje, a si kupmo eno centrirko za jurja in pol http://avtomehanika-oprema.si/Centrirni%20...e?product_id=94 pa ?e kak?no montirko

 

Al pa recimo tole http://www.avto.net/_OPREMA/ad.asp?ID=4228569 vse skupi za kake dva jurja, ?e kak?ne ute?i pa kak?no pnevmatsko pi?tolo pa kompresor pa si gremo sami menjavat

 

Stro?ka mamo ene 3k? vse skup pa ?e nas je 30 komadov je to 100? na enga pa smo skoz v dveh sezonah samo s stro?ki, ki bi jih pustili vulkanizerjem :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mater fantje, a si kupmo eno centrirko za jurja in pol http://avtomehanika-oprema.si/Centrirni%20...e?product_id=94 pa ?e kak?no montirko

 

Al pa recimo tole http://www.avto.net/_OPREMA/ad.asp?ID=4228569 vse skupi za kake dva jurja, ?e kak?ne ute?i pa kak?no pnevmatsko pi?tolo pa kompresor pa si gremo sami menjavat

 

Stro?ka mamo ene 3k? vse skup pa ?e nas je 30 komadov je to 100? na enga pa smo skoz v dveh sezonah samo s stro?ki, ki bi jih pustili vulkanizerjem :ne vem:

 

sam imam vse na feltnah tako da nimam p?roblemov s tem! Kdo bi dal prostor za to ropotijo?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.